No właśnie hodowcom mięsa nie zależy na jakości mięsa, które jedzą ludzie. A przecież to takie mięso (według mnie dużo gorsze) trafia do karm. Jesteś zwolennikiem suchej karmy dobrej jakości - OK wolno Ci. Ja suche podaję psu z konieczności, o której napisałam.
I jeszcze jedno - mar.gajko możemy sobie podyskutować tu na temat suchych karm - nie wiem na ile będę w stanie dotrzymać Ci kroku, ale dyskusja na takim poziomie jak Twoja wypowiedź, którą zacytowałam poniżej jest nie do przyjęcia dla ludzi mających nawet przeciętne IQ, tak jak na przykład dla mnie . Proszę Cię wyhamuj.