-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Miła jakaś inna mi się wydaje na tych zdjęciach, to jest chyba to - każdy pięknieje gdy czuje się szczęśliwy. I jeszcze ten płot swoje daje - jest taki 'twarzowy' . Sunia spora i nie wygląda na wychudzoną. To pewnie dlatego tak ją cieszy buda z sianem. Oko faktycznie dużo mniejsze, zapadnięte i dolna powieka chyba uszkodzona, ale jeśli ją to nie boli i nie stwarza zagrożenia np. infekcji to niech sobie będzie
-
Może to oko choć mniejsze to funkcjonuje, może sunia widzi na niego, a świerzb, no cóż trzeba leczyć. Bardzo fajnie macie to wszystko zorganizowane, pies po wyjściu ze schroniska jedzie najpierw do lekarza, tam wstępne oględziny i badanie. Wiadomo z grubsza jaki jest stan zdrowia tego psa. Chroni to wszystkie inne psy mieszkające już u Murki przed przywleczeniem do hotelu jakiejś choroby zakaźnej. Pewnie dla bezpieczeństwa gdyby było coś zakaźnego to pies pozostaje u weta do czasu podleczenia choroby.
-
ha, ha no to jest nas dwie, bo ja też tak mam dość często i bez powodu już trzy , witaj Saro w klubie Ale Onaa Zamość to nie Radysy, choć i u Was kolorowo nie jest, bo nigdzie nie jest. Miła zdąży wyjść ze schroniska bo czemu by miała nie zdążyć. Charakter Murka oceni, może nie będzie najgorzej, a domek ... na tym polu to się potrafią zdarzyć niespodzianki. Myślmy pozytywnie.
-
Onaa nie denerwuj się, czym się stresujesz?? Miejsce u Murki zaklepane, będzie lada moment, Sunia zarezerwowana w schronisku. Może tylko - co okaże się z Jej zdrowiem jak zobaczy ją lekarz nieschroniskowy. No ale na to nie mamy wpływu, musimy poczekać na diagnozę. Potem pomyślimy jak już będziemy wiedzieć. A może jest coś co powinno martwić?
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
KrystynaS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Podziękowania dla Pani Sąsiadki, że dostarczyła karmę i słomę -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
KrystynaS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu pisz o planowanych zakupach/ wydatkach, wyślę trochę pieniędzy