Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. A to ja też zapytam czy wpłata o ode mnie nie dotarła?? Przelew był 17 marca na konto schroniska, nicku nie podałam, kwota 50 zł.
  2. Jest zazdrosna o to czego nigdy nie miała, czyli o jedzenie i o uwagę człowieka. Gdy zrozumie, że jedno i drugie ma i to nie znika, przestanie być zazdrosna a każdym razie nie tak mocno.
  3. Dziewczyny nie wpisałam nicku na przelewie. Zapomniałam.
  4. Znajdzie domek odpowiedni dla siebie, gdzie będzie szanowana i kochana, gdzie będzie członkiem rodziny. Wcześniej czy później znajdzie swoją drugą połówkę pomarańczy O tym co miała lepiej żeby zapomniała, bo co tu pamiętać Wysłałam pieniądze dla Tiffany na konto schroniska
  5. Ale ogląda to posłanko, obchodzi go i pewnie myśli co to takiego jest. Takich rzeczy to ona w swoim dotychczasowym życiu nie widziała, nie mówiąc już żeby wiedziała do czego to służy. Ale jak spróbuje z pomocą Pana Kierownika jak to jest w tym czymś ,to nie będzie chciała wyjść z legowiska.
  6. Jeśli tak to bardzo dobrze, znaczy dobrze, że na noc idzie do pomieszczenia. W dzień rzeczywiście lepiej jej na dworze, tym bardziej że nie lubi być zamknięta (a kto lubi)
  7. Tiffany już lepiej wygląda, zdecydowanie. I spojrzenie też już inne. Kości będą jeszcze sterczeć przez jakiś czas. Też myślę, że powinna jeszcze trochę, pobyć w boksie wewnętrznym. Takiej chudzinie jest w nocy zimno, nie ma przecież żadnej warstewki tłuszczu pod skórą. Bardzo ładna z niej sunia :)
  8. Dziękuję za zaproszenie na wątek suni - jestem :) Tiffany - co za imię. Piękne. Dobrze, że jest już w godziwych warunkach, na podstawie zdjęć uważam, że warunki w tym schronisku są godziwe i mam nadzieję, że inne psy przebywają w podobnych. Boks w pomieszczeniu, ogrzewany, miękkie posłanie no i przede wszystkim czysto. Czysta podłoga w boksie to pierwsze co mi się rzuciło w oczy. Pomogę trochę finansowo w odkarmieniu/utrzymaniu Tiffany ale dopiero za parę dni (jak skończę remont i ureguluję rachunek)
  9. Taka zasada RYBY i WĘDKI Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie trudno znaleźć pracę młodemu człowiekowi a co dopiero starszemu takiemu po 60-tce
  10. Aha, dopytywałyście się o tą elektryczność. Tylko ja mam w pamięci zaległości finansowe Pana Mariana w stosunku do zakładu energetycznego, nawet nie wiem ile tych zaległości jest, że o odsetkach nie wspomnę.
  11. No to by była bomba, jakby było światło. Bardzo bym chciała. Jeśli wolno spytać - co tak natchnęło energetyków, Przecież oni (energetycy) za złotówkę to by nie wiem co zrobili.Kiedyś opłaciłam rachunek ze 3 dni po terminie więc mi naliczyli odsetki za zwłokę w wysokości 2 grosze. Pusty śmiech mnie zebrał jak to zobaczyłam.
  12. Bardzo dobrze, że ogarnęłaś tobciu te śmieci. Postaram się w marcu coś przesłać ale właśnie zaczynam remont w domu nie wiem ile mnie to wyniesie. Chciałabym dołożyć się do zakupów świątecznych ale trochę później
  13. Co to jest - skrzyżowanie dokumentalisty z księgowym ??? = tobciu
  14. Witamy serdecznie umala :D u naszych Panów. Wątek wygląda tak dobrze bo chyba tobciu to urodzony dokumentalista.
  15. Myślę, że 5 zł najwyżej będą te odsetki
  16. Tobciu przeczytaj to ponaglanie, tam pod tabelką pisze, że odsetki za zwłokę wynoszą 8% w skali roku i płacący ma je sam naliczyć do dnia zapłaty i wpłacić łącznie. Ile to będzie nie mam pojęcia. Może niech Urząd podpowie ile trzeba dopłacić za zwłokę. Albo może na poczcie by powiedzieli. Wpłaciłabyś razem z rachunkiem za listopad +grudzień
  17. Relacja jak zwykle bardzo szczegółowa, wiemy wszystko tak jakbyśmy tam były razem z Wami. W takich pięknych szelkach jak ma Twój pies tobciu Rex by super wyglądał i chyba by ich tak łatwo nie ściągnął. One podobno są 'nieściągalne' ale jak to mówią - dla chcącego nic trudnego. Kiedyś myślałam czy Pan Marian dostanie jakąś emeryturę, fajnie że dostanie. Te ostatnie lata nie pracuje więc ZUS mu nie nawali worka pieniędzy, ale nawet jeśli to będzie minimalna emerytura, która obecnie wynosi prawie 900 zł netto to dla niego spora kwota. Musi jeszcze tylko trochę poczekać. Ale to życie czasem pokopane. Ja jestem ZA uregulowaniem za te nieszczęsne śmieci. Są na to pieniądze?? Urząd nie odpuści, będą Go nękać ponagleniami i im później się zapłaci tym będą większe odsetki karne.
  18. Ale fajne filmiki, dla mnie oczywiście najlepsze to Rex na kanapce . Uwielbiam jak pies leży na kanapie albo na fotelu. A lampka świetna, w warunkach domowych Pana Mariana chyba dobrze się sprawdza
  19. Tosia&Lesio jakiej przeglądarki używasz aby wejść na Dogo?? Można odczytać bezpośrednio z poziomu przeglądarki hasło za pomocą którego się logowałaś jako 'Cudak' Mogę podpowiedzieć ale zależy z jakiej korzystasz bo nie znam wszystkich przeglądarek Chyba, że wolisz pozostać przy obecnym nicku
  20. Tobciu b-b ma dobry pomysł, ale skoro Cudak nie może nic edytować jako 'Cudak' to może Ty skopiuj ten #3 i wklej go do swojego innego postu na 1 stronie. Potem edytuj #3, wykasuj wszystko i wtedy post #3 rozliczeniowy zostanie Ci wolny, czysty do dalszych rozliczeń. Możesz spróbować
  21. TO ZNOWU TESTOWANIE MULTI CYTATÓW Tobciu zaznacz kilka postów, które chcesz cytować. Po każdym zaznaczonym poście okienkiem 'Multi cytowanie' pojawia się w czarnym okienku liczba postów jako te cytowane. Ikonek to ja też nie mam tylko takie znaczki literowe, to znaczy mam kilka ikonek na końcu ale dopiero po kliknięciu 'Pokaż wszystkie' (na dole pod paskiem ikon)
  22. Testuję to multi cytowanie xxxxxxxxxxxxxxxxxx yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy O, mnie wyszło Tak, trzeba kliknąć multi cytowanie a potem w okienko odpowiedź i dalej na takie czarne chyba tam jest 'odpowiedz na X cytowane'
  23. Tobciu bardzo dobrze, że wzięłaś tą glukozamunę+chondroitynę. To podstawowe w chorobach stawów. Czarci pazur jest bardzo dobry ale jako dodatkowy składnik a nie zamiast tamtych. Napisałam o nim bo są preparaty zawierające wszystkie trzy składniki. Następnym razem można kupić taki bogatszy składnikowo preperat.
  24. Ten Arthron Complex to ludzki lek? Chyba tak. Pan i Pies będą sobie łykać razem :rolleyes: :lol: Zawartość glukozaminy i chondroityny dość wysoka, 60 tabl za 60 zł (1zł za tabl) podawać 1 tabl dziennie to nie jest drogo, weżcie np. zwykły paracetamol kosztuje tyle samo (1 zł za tabl) lub więcej, a to lek doraźny i jakiegoś skomplikowanego składu nie ma. Wkleję o czarcim pazurze "Doskonały dla seniora Ze względu na swoje właściwości diabelski pazur polecany jest osobom starszym, które najczęściej cierpią na bóle reumatyczne, bóle pleców, artretyzm. Po za ulgą w wymienionych dolegliwościach składniki diabelskiego pazura przynoszą także dodatkowe korzyści m.in. w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi i oraz w walce z wolnymi rodnikami. Zastosowanie diabelskiego pazura: bóle reumatyczne ból mięśniowe bóle pleców nerwobóle zapalenia stawów i inne stany zapalne (Artroza) osłabienie odporności gościec dna moczanowa alergie kłopoty trawienne (niedokwaśność, brak żółci)" Czarci pazur dla psów http://vetlandia.pl/dolfos-arthrodol-30-tbl,3,22,516?gclid=CLWf1enOp8MCFUT3wgodQoAAAA
×
×
  • Create New...