Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Życie popędziło naprzód. Czasem trochę zwalnia i zatrzymuje się na chwilę, tak jak dziś Lizo na Twoim wątku. To jedyny ślad po Tobie, że żyłaś, że byłaś. I jeszcze zdjęcie na półce i ślad w sercu. Dziś rocznica Twojej śmierci Lizo [*]
  2. Fajnie, że dostał zasiłek, bardzo się przyda. Obiady pewnie dostanie w tej stołowce
  3. Wcale się nie dziwię Panu Marianowi, każdy się zdenerwuje jak otrzyma pismo z Urzędu Skarbowego. Takie pisma nigdy nie wróżą niczego dobrego. Człowiek coś zapomni, albo źle zrobi bo nie wie jak, a tu od razu pisma, wezwania, tłumaczenia. I zawsze konsekwencje finansowe.
  4. Jakoś będzie musiał Pan Marian radzić sobie parę dni bez gazu. Myślę, że da radę.
  5. Tak, niech lepiej nie podjeżdża samochód ze sklepu z dostawą do domu. To wygodniej, ale i trochę ryzykownie w sytuacji Pana Mariana. Energia wszelaka zamówiona, super tobciu.
  6. Dla Mamy Synka gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego!!!!!!
  7. No to super, że doszła obroża i że założona.
  8. Tobciu a obroża już doszła? Rex zakiltixowany? - prawdopodobnie wymyśliłam tu neologizm.
  9. Fajne, porządne zakupy tobciu. Będzie Pan Marian miał z czego pokucharzyć. Muszę tu trochę pochwalić Gminę - w tamtym roku nie przyznawali Mu zasiłku, a w tym roku dostał i to już kolejny raz. Świetnie, oby tak dalej. I sprawa kleszczy - koniecznie trzeba zabezpieczyć Rexa przed kleszczami, popieram zakup dobrej obroży przeciwkleszczowej (np. Kiltix Bayera moja sunia taką nosi). Będzie zabezpieczony na kilka miesięcy. Po wypłacie ślę przelew.
  10. No rzeczywiście, Rex z tym swoim umiłowaniem piłki to 12-ty zawodnik jak nic.
  11. Tak, super. Pewnie nie często w ostatnich latach otrzymywał życzenia i prezenty (o ile w ogóle otrzymywał).
  12. No tak, skoro na tej stołówce są tylko zupki regeneracyjne to nie ma sensu wykupować tam abonamentu dla Pana Mariana. Tylko żeby zamrażalnik działał
  13. Gdyby dało się wykupić obiady na stołówce miejscowej firmy to byłoby świetnie. Miałby codziennie gorący posiłek, no może w weekendy nie, ale to by sobie wtedy sam coś przygotował jakby miał z czego. Pomysł pierwsza klasa.
  14. Dobre zapodanie tematu Alma. Zaraz wakacje i nie ma stołówki. Może nie tylko tobciu, ale i inni też zaproponują jakieś rozwiązanie. Tobciu oczywiście wie najlepiej bo zna sytuację z bliska. Coś wymyślimy, na pewno.
  15. Rex świetnie wygląda,taki miś z niego. Widać, że kanapka to jego ulubione miejsce w domu. Kość imponująca, pewnie mu starczy zajęcia na kilka dni.
  16. Dzięki tobciu za wieści, choć sie nie odzywam to czytam na bieżąco wątek
  17. Dobrze, że Pan Marian ma Franię, kiedyś też myślałam jak on pierze np. pościel. Frania to pralka niemal idealna czyli nie do zdarcia i ładnie prała. Żałuję, że moją starą frankę wyrzuciłam na śmietnik dobre paręnaście lat temu, ale nie miałam gdzie jej schować.
  18. widziałam taką protezkę zrobioną przez studenta Politechniki Warszawskiej https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi2-ffXu_fKAhUFOJoKHcPaDC4QFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fwideo%2Fz-anteny%2F14-06-2015-pies-z-proteza-lapy-z-druku-3d-pomogl-student-politechniki-warszawskiej%2C1432820.html&usg=AFQjCNHusJTrdq_2eGAcqHU5w7cQPz59Tw
  19. Właśnie zachary, też zastanawiam się nad tą protezką. Przeczytałam kilka stron wcześniej, że ma być robiona na miarę, na indywidualne zamówienie przez Politechnikę (?? nie jestem pewna czy nie pomyliłam wykonawcy), a wszystko to zgodnie z zaleceniem czy raczej wytycznymi weterynarza. Ciekawi mnie jak protezka będzie przymocowana aby pies jej nie zdejmował, to będzie tylko nadgarstek, bo tyle łapki brakuje Krabikowi
×
×
  • Create New...