Witajcie po Świętach.
Dla Tosia&Lesio wielkie podziękowania, że w gorącym przedświątecznym okresie, pomimo swojej choroby, znalazła czas na odwiedziny u Pana Mariana i Rexa.
Przed nami Sylwester, u mnie w domu znów się będzie działo. Dziwne, że Rex nie chce wejść do domu tylko woli być w budzie w Sylwestra.