Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Trafiłam na wątek Krabusia z bazarku na jego protezę. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać taka protezka i czy Krabuś będzie chciał ją używać. Wątek jest bardzo długi i pewnie nie przeczytam tak od razu, dlatego spytam - czy wiadomo w jakich okolicznościach Krabik stracił kawałek łapki, cały nadgarstek właściwie.
  2. Almo chyba odwrotnie tzn. w kwadraciku na dole z lewej powinien być "+" a nie "v", bo "v" powoduje, że wkleja się dany post jako cytat wielokrotny.
  3. Na razie Almo nie wskakuje mi to 'cytuj' i jeszcze powiem Ci, że cytowałaś mi się Ty właśnie.
  4. Ciekawe czy Pan Marian też dostał w styczniu ten zasiłek, czy to było tylko takie jednorazowe wsparcie??
  5. O chyba udało mi się to cytowanie usunąć, tylko czy już tak zostanie ??
  6. O rany Dziewczyny czy Wam też wyskakuje ramka z cytatem jak coś chcecie napisać?? Jakoś udało mi się tą ramkę usunąć ale nie wiem jak to zrobiłam bo klikałam we wszystko co się dało.
  7. Jolantino wejdź w swój profil (górny prawy róg z nickiem) a potem w "moja aktywność" i dalej z lewej strony wejdź w Posty, tam będą Twoje posty z różnych wątków. Może tak odnajdziesz swoje tematy.
  8. A to będziesz miała problem, żeby odszukać "swoje wątki"
  9. Próbuję rozgryźć co jest co i ...po prostu nie rozumiem co oznaczają nowe nazwy. Jolantina spróbuj odszukać swoje tematy w "obserwowana zawartość" - górny prawy róg w okienku z Twoim nickiem
  10. Jak ktoś rozgryzie jak się poruszać po tym obecnym Dogo to napiszcie proszę
  11. , Wszystkiego najlepszego w nowym 2016 roku
  12. Witajcie po Świętach. Dla Tosia&Lesio wielkie podziękowania, że w gorącym przedświątecznym okresie, pomimo swojej choroby, znalazła czas na odwiedziny u Pana Mariana i Rexa. Przed nami Sylwester, u mnie w domu znów się będzie działo. Dziwne, że Rex nie chce wejść do domu tylko woli być w budzie w Sylwestra.
  13. [*] [*] Lizo, po prostu ... Lizo nie mogłabym Cię nie odwiedzić w ten dzień
  14. No to idźmy dalej tobciu - i mogliby ten zasiłek zwiększyć np. 3 razy
  15. Czyli bardzo ważne rzeczy - gaz, prąd i opał - są na Święta. Dzięki Wam Dziewczyny. PS. To chyba zasiłek z gminy. Dobrze by było gdyby to był stały zasiłek, no powiedzmy w miarę stały na kilka, kilkanaście miesięcy.
  16. Tak, fajnie z paczką. Pan Marian był pewnie bardzo zaskoczony, bo wiedział, że go nie zakwalifikowano. A tu proszę, niespodzianka. :)
  17. No rzeczywiście wejście do budy to jak wrota. Zakładałaś mu tobciu zasłonkę przeźroczystą na to wejście, ale zrywał ją. Myślę, że jak jest zimno to Rex pomieszkuje w domu razem z Panem Marianem. Szlachetna Paczka - no cóż ...
  18. Bo Rex to mądry i inteligentny pies. Niech mu ktoś udowodni, że to on wykopał. Widział ktoś.
×
×
  • Create New...