Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Nie wiem czy dam radę pomóc finansowo, ale zakup ekogroszku to dobry pomysł. Czas oczekiwania na dostawę długi, ale jest jakaś alternatywa. I ile by kosztowało to pół tony z dostawą??
  2. Rzeczywiście Asta ma takie dobre, poczciwe oczy. Oczy Lizy [*] też takie były. Piękne.
  3. Dziś mija kolejna rocznica Twojej śmierci Lizo [*]. To był straszny dla mnie dzień.
  4. Miła - sunia w średnim wieku, duża, czarna - dla takich trudniej znaleźć dom. I jeszcze to drapanie, Murko jak teraz z tym drapaniem??
  5. Alfo Pan Marian nabędzie prawo do emerytury dopiero 1 października. Ustawa jest od 1.10.2017
  6. Ja jakoś zakodowałam, nie wiem czemu, że po kąpielach i leku na tarczycę drapanie ustało. A Miła drapie się tylko mniej.
  7. Rex wygląda wspaniale, jak zawsze. Kochane psisko.
  8. Wyniki Miłej "książkowe" , znaczy dawka leku dobrze dobrana. Cieszy, że stan skóry lepszy no i nie ma już tego drapania.
  9. Jeśli jedna seria kosztuje 1000 zł a jest kilka serii, to rzeczywiście koszty są ogromne. I efekt niepewny takiej kuracji.
  10. Może być trudna sprawa z tym leczeniem, nie chce iść do szpitala i nikt go nie może tam zatrzymać wbrew jego woli. Są ludzie, którzy nienawidzą takich miejsc. Może taki argument pomoże Piszesz tobciu, że jest siny, czy to nie jest niewydolność krążenia tak ogólnie mówiąc??, niewydolny mięsień serca??
  11. To odczulanie w warunkach hotelowych byłoby trudne, nawet bardzo trudne. Chyba, że są jakieś nowsze środki. Wet Murki ma doradzić co najlepiej zrobić. Poczekajmy.
  12. Dobrym rozwiązaniem byłoby spróbować to odczulanie, ale kuracja jest bardzo droga jak pisze Murka. Czy Miłkę na to stać??? I czy będzie oczekiwana skuteczność??
  13. Czekamy tobciu na wieści, oby nie były złe
  14. W taki upał kąpiel to ulga i sama przyjemność. Miłeczce było chłodniej, ale jak grzecznie czeka na spłukanie sierści. Naprawdę super pies. Już widzę w takiej sytuacji moją sunię (czeka mokra na spłukanie), chyba rozniosła by cały ogród.
  15. Ja na razie niestety nic nie prześlę, bo mam chorą sunię i leki dla niej są kosztowne - wybaczcie.
  16. O Matko z tym drapaniem !! No chyba trzeba zrobić testy alergiczne, bo inaczej nie da się tego opanować. Albo wyjdzie, że ma alergię na coś, albo to będzie jakaś choroba skóry wywołująca świąd. Miłeczko kochana. A tak w ogóle to fajnie wygląda.
  17. Tak, może to jakiś składnik karmy ją uczula. Czyli pozostaje losowe wybieranie karmy, która byłaby odpowiednia, taka trochę mrówcza praca w ciemno.
  18. Miłka bardzo dobrze wygląda, sierść błyszczy, hasa po ogrodzie zadowolona. Zeby tylko nie wróciło to drapanie, na co ona uczulona?? No i oczywiście aby wreszcie był ten jej dom.
  19. Czyli można sądzić, ze przyczyną tego drapania była alergia na siano w budzie. Dobrze, że już wszystko ustąpiło.
×
×
  • Create New...