Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. O Boże ... Nestorku [*]. Nie mogę uwierzyć, nie mogę ... nic tego nie zapowiadało
  2. No i to był strzał w dziesiątkę - wizyta u lekarza okulisty. Teraz będzie leczenie celowane i poprawa powinna szybko nastąpić.
  3. Niech odpocznie fizycznie i psychicznie po tym co go dziś spotkało. Wysiłek i stres. Nie wiem jaką odległość przejechał, ale chyba dużą. Jutro obudzi się w nowej, lepszej rzeczywistości.
  4. Dzięki onaa za zaproszenie. Jestem u niechcianego Dziadunia. Biedny bardzo.
  5. Rzeczywiście Jo, nie zauważyłam, że przeniosłaś się z rachunkami trochę niżej. Zatem czekamy na Osobe decyzyjną co zadecyduje w sprawie wyróżnienia ogłoszeń.
  6. Wprawdzie finanse Miłki nie są zaktualizowane, ale myślę, że są pieniądze na opłacenie ogłoszeń. Ja bym proponowała żeby przelać z konta Miłeczki na promowanie ogłoszenia
  7. No tak, jak trze łapą to rany się paprzą. Ale dobrze, że trochę już wygojone.
  8. A jak z oczami Ajki, rany dalej się goją? No i jak po lekach nasercowych, widzisz Anecik jakąś poprawę, mniej się męczy?
  9. Ale Ajka ładnie wyszła na zdjęciach, zadowolona taka. I wydaje mi się, że oczy wyglądają znacznie lepiej, już nie ma takiego 'żywego ciała' na wierzchu. Goją się.
  10. Z jaką czułością mówimy o naszych Staruszkach. Życzę Ajce aby zjawił się Ktoś, kto z taką czułością będzie mówił o niej. Bo będzie jego Staruszką.
  11. No to i ja się pochwalę moją Staruszeczką. Jest taka średnia - większa, ma 14 i pól roku i niestety już mocno schorowana. Ale dzielnie leki bierze 2 x dziennie choć tego nie lubi, do lekarza chodzi choć też tego nie lubi. W te upały ledwo łapami przebierała na spacerze. Dobrze, że trochę chłodniej się zrobiło.
  12. Jakiś czas temu dostałam zaproszenie na wątek Suni. Zapoznałam się trochę z Ajką. Poproszę o numer konta dla Ajki. Będzie to jednorazowa wpłata.
  13. Jestem i ja. Cieszę się, że Rex ma się dobrze, że dobrze mu w nowym domu, z nowymi opiekunami. Dzięki za zdjęcia [*]
  14. Tak tobciu, zaglądamy tu. To nasz wątek i tylko szkoda, że tak się potoczył. Ciekawe jak Rex.
  15. To pewnie najlepsza sytuacja, jaką miała w życiu. Pewnie tak. Dobrze, że na starość znalazła się dla Miłej taka przystań.
×
×
  • Create New...