Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Dobrej nocy Miluniu w twojej ulubionej budzie, na miękkim sianie. Po tylu latach na betonie wreszcie ciepło i wygodnie.
  2. Miła jakaś inna mi się wydaje na tych zdjęciach, to jest chyba to - każdy pięknieje gdy czuje się szczęśliwy. I jeszcze ten płot swoje daje - jest taki 'twarzowy' . Sunia spora i nie wygląda na wychudzoną. To pewnie dlatego tak ją cieszy buda z sianem. Oko faktycznie dużo mniejsze, zapadnięte i dolna powieka chyba uszkodzona, ale jeśli ją to nie boli i nie stwarza zagrożenia np. infekcji to niech sobie będzie
  3. Bardzo dobrą taktykę obraliście Alaskan. Współpracujecie rozsądnie i 'z głową' w kilka osób, no to są tego efekty. Przywleczenie do hotelu zakaźnej choroby skórnej to byłaby katastrofa. Pozwolę sobie zajrzeć do Lisi
  4. Może to oko choć mniejsze to funkcjonuje, może sunia widzi na niego, a świerzb, no cóż trzeba leczyć. Bardzo fajnie macie to wszystko zorganizowane, pies po wyjściu ze schroniska jedzie najpierw do lekarza, tam wstępne oględziny i badanie. Wiadomo z grubsza jaki jest stan zdrowia tego psa. Chroni to wszystkie inne psy mieszkające już u Murki przed przywleczeniem do hotelu jakiejś choroby zakaźnej. Pewnie dla bezpieczeństwa gdyby było coś zakaźnego to pies pozostaje u weta do czasu podleczenia choroby.
  5. Może, kto to wie. Ale Saro my nie jesteśmy zamartwiające się, my mamy tylko dość dobrze rozwiniętą wyobraźnię nie koniecznie optymistycznie . Ale dość tego, będzie dobrze, Miła niedługo wyjeżdża i zobaczymy jak się wszystko dalej potoczy Witaj Alaskan !!!
  6. ha, ha no to jest nas dwie, bo ja też tak mam dość często i bez powodu już trzy , witaj Saro w klubie Ale Onaa Zamość to nie Radysy, choć i u Was kolorowo nie jest, bo nigdzie nie jest. Miła zdąży wyjść ze schroniska bo czemu by miała nie zdążyć. Charakter Murka oceni, może nie będzie najgorzej, a domek ... na tym polu to się potrafią zdarzyć niespodzianki. Myślmy pozytywnie.
  7. Onaa nie denerwuj się, czym się stresujesz?? Miejsce u Murki zaklepane, będzie lada moment, Sunia zarezerwowana w schronisku. Może tylko - co okaże się z Jej zdrowiem jak zobaczy ją lekarz nieschroniskowy. No ale na to nie mamy wpływu, musimy poczekać na diagnozę. Potem pomyślimy jak już będziemy wiedzieć. A może jest coś co powinno martwić?
  8. Witam się niedzielnie u Miłej . Chyba można już szykować sunię do przeprowadzki do Murki, deklaracji sporo
  9. Jestem u Miłej na zaproszenie. Starsza, taka poczciwa suczka, raczej nie ma większych szans na adopcję będąc nadal w schronisku. Jeśli mogłaby pojechać do Murki to deklaruję co miesiąc 30 zł dla suni.
  10. Podziękowania dla Pani Sąsiadki, że dostarczyła karmę i słomę
  11. POŻYCZĘ CI PSA NA CHWILĘ … Bóg powiedział: Pożyczę Ci Psa na chwilę, dla Ciebie żebyś Go kochał kiedy On żyje i żebyś płakał kiedy odejdzie. Może na dwanaście, albo czternaście lat może na dwa lub trzy dni... Ale zajmiesz się Nim dopóki Go do siebie z powrotem nie zawołam? autor nieznany
  12. Tobciu pisz o planowanych zakupach/ wydatkach, wyślę trochę pieniędzy
  13. Nikt nie umiera tak na śmierć, po każdym z nas coś pozostaje. Grono przyjaciół, trochę zdjęć, te kilka chwil spędzonych wzajem. Wiązanki, kwiaty, zniczy blask. na twarzach grymas bólu. To świadczy, że żyjemy wciąż choć z innej strony muru ... Znalezione w Internecie
×
×
  • Create New...