Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Zdrowych, spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych spędzonych w serdecznej atmosferze razem z tymi, których kochamy.
  2. Zdrowych, spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych spędzonych w serdecznej atmosferze razem z tymi, których kochamy.
  3. Zdrowych, spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych spędzonych w serdecznej atmosferze razem z tymi, których kochamy.
  4. Mari oszczędzała nam tych gorzkich faktów dopóki Feniks żył, sama się z tym wszystkim zmagała. Nie wiem jak inni ale ja nie zdawałam sobie do końca sprawy jak bardzo ciężki był stan Fenisia. Gdyby agat nie podjęła decyzji że Go zabiera ze schroniska nie wyobrażam sobie nawet gehenny jaką by przeszedł zanim by umarł.
  5. Dobrze, że dało się 'zasypać' dziurę finansową. Pongo nie miał pełnych deklaracji. Dzięki Bogu ze zdrowiem u niego dobrze, tylko usunięcie tego nieszczęsnego brodawczaka.
  6. U Amberka wszystko w porządku, cieszy się życiem w swoim świetnym domu, czy tak. Dobra decyzja odnośnie finansów,
  7. Tęskni Jaaga za wami, ale to normalne. Przecież to wy pierwsi okazaliście mu serce, daliście trochę ciepła, czuł że jest dla was ważny. Jeszcze czeka na was.
  8. Trzymam mocno kciuki za Kokosa żeby odnalazł się w nowym domu. Czekamy na wieści 'co i jak'
  9. Mari w każdym Twoim zdaniu o Feniksie widać wielką miłość i rozpacz, że nie mogłaś zrobić dla Niego nic więcej. Elik, limonka, Ewa Marta napisały to co ja myślę tylko ja nie potrafię tak pięknie tego napisać jak one. Wiem, że płaczesz bo musisz wypłakać to wszystko co tak boli i uwiera. Rozumiem Cię, ja też próbuję wypłakać mój ból i rozpacz po śmierci mojej Suni [*] Tego nie mogę czytać na spokojnie. Przygniata
  10. Piękne zdjęcia, wspaniały Pies [*]. Jego szczęśliwe dni u mari, tak ich było niewiele
  11. Zatem kciuki za środowe spotkanie Kokosa z Państwem. Żeby się biedak nie bał, łatwo powiedzieć.
×
×
  • Create New...