Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Feniks jak to Fenix powoli się odradza. Teraz dopiero zobaczyłam, że on na pyszczku ma taką łatkę pozbawioną sierści. Skóra czarna, sierść czarna nie widziałam wcześniej, mam słaby wzrok. Czy to legowisko to prezent od Anuli, bardzo fajne, taki mały tapczanik.
  2. No właśnie Sowo, zżerany żywcem od wewnątrz i z zewnątrz. Nie znam się ale chyba walka ze świerzbowcem jest niestety długotrwała. Jego cała skóra jest praktycznie zakażona tym świństwem. Czy to się jeszcze da w 100% wyleczyć?
  3. Czekamy zatem na relację z wizyty u lekarza. Oby tasiemiec wreszcie został otruty, usunięty i już go nie gnębił. Ciekawe jak wet oceni dziś stan Feniksa. On co dzień staje się ładniejszy i te jego oczy
  4. Feniks jest chory wielonarządowo. Wiek to jedno, warunki w jakich żył dotychczas, brak opieki w tym weterynaryjnej to wszystko razem daje taki obraz. Na pewno weterynarz zaproponuje leczenie. Wierzę, że ma silny organizm skoro żyje do tej pory, wiec teraz gdy ma bardzo dobre warunki, opiekę mari i będzie leczony, jego stan z pewnością się poprawi, na ile trudno powiedzieć. Jakie to wszystko ciężkie.
  5. Określenie "pędem przez błoto" jest wyjątkowo trafne. A w ogóle po tej kąpieli jest taki puszysty, ma cudną gęstą sierść. Śliczny pies i tylko trzeba żeby gdzieś był człowiek, który zobaczy to co my.
  6. Agat, Aska to co zrobiłyście dla Feniksa jest nie do przecenienia, musiałyście o zrobić po prostu. Impulsem który wyzwolił te reakcje było zwykłe zdjęcie które zrobiła Alaskan. A teraz mari kontynuuje dzieło.
  7. Obawiałam się tu wejść jest lepiej, oczy patrzą bystrzej, chyba też lepiej stoi, bardziej wyprostowany albo mi się wydaje. Może już go nie boli brzuch, może to całe dziadostwo usunął. Feniks piesku ale byliśmy przerażeni
×
×
  • Create New...