Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Myślałam czy zobaczę Sunię poza schronem. Zobaczyłam, już się nie boję że jej nie wydadzą. Już bezpieczna, ma opiekę, na razie przerażona tym co się dzieje koło niej. Ona nie zna życia poza boksem, poza kratami
  2. Agat no zapomniałam, że wizyta dopiero w nadchodzący weekend. Bardzo fajnie, że chce spędzić z Pongo więcej niż godzinę czy dwie. Poznają się przez dwa dni, będzie jechał ze znaną sobie osobą więc nie będzie się bardzo bał. Żeby tylko spotkanie wypadło pomyślnie.
  3. Tolu powodzenia w rozmowach, bardzo czekamy na Misia
  4. Dziękuję Dziewczyny, że mnie oświeciłyście. Ale ja dalej tego nie pojmuję i wiem jedno - nie powinnam się wypowiadać w pewnych sprawach bo niczego nie wnoszę a tylko swoją naiwnością ośmieszam się Za to należy się Sowie tytuł "złote usta"
  5. Ja nie wiem o co chodzi tak na prawdę, ale myślę jak sprawić aby Misio mógł opuścić schronisko, jak rozmawiać z tym człowiekiem, bo z każdym można rozmawiać tylko trzeba wiedzieć jak.
  6. Mari, Dziewczyny przyszło mi do głowy, żeby może Tola lub Jej mąż prosząc kierownika o wydanie Misia może pokazał zdjęcia Amberka, Kokosa, czy Czestera z ich domów. Żeby powiedział, że ludzie chętnie adoptują psy ze schronisk tylko nie mają na tyle sił aby pójść do schroniska samemu bo tam każde oczy proszą i jak tu dokonać wyboru. Psy z tego schroniska zostają wykąpane, wyczesane, stają się piękne i znajdują opiekunów/ właścicieli (nienawidzę tego słowa) bardzo szybko. Może w takim duchu porozmawiać. Jeśli pies jest chory znajdują się ludzie, którzy chętnie opłacają leczenie i pies wraca do zdrowia, do formy. Co myślicie?
  7. Wierzę, że Tola zdoła wyciągnąć Misia, przecież to Twój Misiunio, tak na niego czekasz, a on tak bardzo potrzebuje wyjść ze schroniska. Ale co się stało? dlaczego? nagle się ciężko rozchorował i oni będą go skutecznie leczyć i troskliwie dbać o niego? Nawet nie wiem jak nazwać tą absurdalną sytuację
  8. No kochana tu tylko Tola może pomóc, prosić, przekonywać. Na ile ją wysłuchają nie wiadomo, ale tylko Tola, no bo co Ty zadzwonisz?
  9. Nie no mari powiedz, że żartujesz. U Ciebie nie będzie miał gorzej niż ma teraz. Powiedz, że to ponury żart
  10. Jak cieszą dobre wiadomości z domu Miłeczki. Byłoby nam miło gdyby Pani tu zagościła i sama napisała jak im się wspólnie żyje.
  11. Ależ świetnie wygląda, pięknie przytył, zadbany, trafił do bardzo fajnego domu. Kokosku znalazłeś wreszcie swoją rodzinę i to jaką. Serdeczne pozdrowienia przesyłam
  12. Tekst piękny, poruszający ale nie ckliwy. Bardzo dobry do ogłoszeń czy zbiórek. Tylko troszkę nieprawdziwy - jak to nie jest ładna?? jest piękna, dostojna a na tym zdjęciu wręcz posągowa. Jak dla mnie to pies-marzenie. Czy okaże się lękliwa, wycofana - zobaczymy. Najważniejsze, że zarezerwowana i za parę dni opuści to okropne miejsce w którym spędziła prawie całe swoje życie
×
×
  • Create New...