Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. To moje zdjęcie dnia, stoi prosto na czterech łapach, głowa podniesiona, oczy szeroko otwarte, bystre spojrzenie. Feniks ty sie na prawdę lepiej czujesz piesku. Ale się cieszę.
  2. Czy wiadomo co to jest to co sobie wygryza? Schudł - brawo, spacery po ogrodzie robią swoje no i oczywiście właściwe jedzenie a nie jakieś tuczące barachło
  3. Może pani wet jest w stanie podać szacunkowo ile by kosztowała dalsza diagnostyka i ewentualne leczenie, może widzi potrzebę wykonania USG, RTG, tomografii, powtórkę morfologii i biochemii na pewno tak.
  4. Mari poszła do pracy, on został sam w kuchni, nudziło mu się to trochę się zajął tym czym mógł. Oby czas zleciał. Ach ten pyszczek na stole i oczy takie wyłupiaste
  5. Feniks i Kubunio obaj piękni - witajcie. Też myślę, że za mała kwota zbiórki, ale może są jakieś reguły, obostrzenia na tym portalu pomocowym i nie można było podać wyższej kwoty. A może można to zmienić? Tolu co o tym sądzisz.
  6. Pewnie ostatni raz uśmiechał się do "pana", któremu pobyt w schronisku zawdzięcza.... a może na początku jeszcze do odwiedzających schronisko - przy siatce uśmiechając się daremnie prosił o serce..... Gdy się nad tym zastanowić to to aż fizycznie boli.
  7. Agat to nie musiało się zdarzyć, ale MOGŁO. Mógł też stracić zęby na przykład z powodu niedoborów pokarmowych, czy różnych zmian zapalnych w jamie ustnej. Cierpiał latami, to nie ulega wątpliwości, ale teraz między innymi dzięki Tobie już nie cierpi. Inne tam zostały i cierpią nadal.
  8. Witajcie! Nie znam Twojej wetki mari jedynie tyle co z opisu, ale wydaje się dobrym lekarzem, takim rozsądnym, mądrze podchodzi do pacjenta i do opiekuna i jestem przekonana, że robi i dalej będzie robić wszystko co może żeby pomóc i psu i Tobie. Nie obiecuje cudu i dobrze, zamiast tego realnie i stopniowo działa razem z Tobą. Feniks wygląda z dnia na dzień coraz lepiej bo mądrze się nim opiekujecie obydwie. Nie wiem czy jest karma Intestinal senior, bo karmy dla seniorów są delikatniejsze, uwzględniają że starszy pies może mieć słabsze różne narządy nie tylko jeden. I zaszalejcie od czasu do czasu i daj mu kawałek naleśnika. Pięknie wygląda na dzisiejszych zdjęciach
×
×
  • Create New...