Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Dzień dobry pannice łobuzice. :loveu: No jak tam po wczorajszym waszym balkonowym "występie"??? Omłoty były???
  2. Tobiś ma urocze te loczki. I do tego jeszcze taki rzadko spotykany kolor sierści - srebrzysty. Bardzo ładnie tak wygląda :loveu:
  3. Jak tam pierwsze dni Rudzi w nowym domu??? Dobrze się spisuje???
  4. No bo pies musi wiedzieć co źle zrobił, czego mu nie wolno. Jeśli Agnieszka posprząta balkon i potem będzie krzyczeć na nie czy mówić że nie wolno no to psy nie wiedzą o co chodzi. Jak zobaczą te wywalone rośliny, które przed chwilą powyrywały i usłyszą "Nie wolno" to wiedzą czego nie wolno. Jak można psa inaczej nauczyć aby czegoś nie robił, jak mu wytłumaczyć aby nie wyrywał kwiatków??? Według mnie tak jak napisałam.
  5. A teraz na poważnie. Agnieszko one zdemolowały Ci cały balkon :mad:. Musisz ich tego oduczyć!!!! Powiem Ci jak ja robiłam i robię gdy moim psom coś takiego się przydarzy. Zanim posprzątam, przyprowadzam winowajcę za obroże na miejsce demolki. Pokazuję palcem na to co poniszczył i mówię "co zrobiłaś, co zrobiłaś" "nie wolno" pokazuję palcem na zniszczony kwiatek "co zrobiłeś, nie wolno" i grożę tym palcem. Wtedy Kuba/Sonia tak: ogon opuszczony, głowa spuszczona, oczy na dół. Wiedzą znaczy że źle zrobili, że nie wolno tak. I nigdy więcej tego już nie zrobią co nie znaczy że nie poniszczą czegoś innego. Też przesadzali kwiaty, czytali książki, zajmowali się kablami telefonicznymi, sprzątali w szafkach w kuchni - nie myśl, że nie Teraz jak jest coś nowego np. dywanik w łazience to spoglądają na mnie czy mogą. Jak powiem "możesz, wejdź" to już sobie na niego wchodzą, kładą się. No tak jakoś udało mi sie nauczyć moje psy. Spróbuj z Twoimi.
  6. :eek2: :shock: Ale piękne pobojowisko !!!! Bardzo dobry materiał do książki "Jak pozbyć się roślin na balkonie" A miny jak miny - "no ale o co Ci chodzi??", "coś się stało??"
  7. A ja wolę zdjęcia takie spokojniejsze (bez zębów) no i oczywiście śmieszne
  8. Panie Boże daj nam więcej TAKICH EGOISTÓW !!!! Jak najwięcej!!!!
  9. [quote name='agnieszkal2'][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1100/dsc00816tf2.jpg[/IMG][/quote] [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/smile.gif[/IMG]
  10. Z Lublina prosto do Ostrowca, tak?? No bo wiesz, że ja "po trasie" jestem. Nie czytałam całego wątku, tylko kilkanaście ostatnich postów.
  11. A Zdjęciu Dnia dałabym tytuł "Dzień dobry!! Jak ci się spało" :lol: Miód i orzeszki !!! Skoro lubisz fotografować to myśl o tym co wyżej napisałam.
  12. Agnieszka trudne, nie trudne nie wiem bo ja nie potrafię. Ale jedno jest pewne - Tobie zdjęcia zawsze wychodzą świetnie!!!! :fadein:
  13. Bo gdyby jechała w sobotę to może mogłabym coś pomóc
  14. Dzień dobry!!! :lol: Czyli Łatka jedzie do Ciebie iwop, tak na trochę, nie wiadomo jak długą trochę. Iwop!!!!! :Rose: Zaglądam tu bo zapraszasz. Jak z transportem???? Czy wszystko ustalone????
  15. No to mamy już dziś ZDJĘCIE DNIA [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2172/rotationofdsc00826bl3.jpg[/IMG] No chyba, że Agnieszka przebije samą siebie i zrobi jeszcze lepsze zdjęcie A tak a propos - Agnieszko czy myślałaś już o zawodzie artysty-fotografika :lol: :lol:
  16. [quote name='SZPiLKA23']Ciesze sie ze Bianka znalazła takich ludzi, poprosze o klonowanie ;)[/quote] Wieści wspaniałe :multi: :multi: A jeśli chodzi o klonowanie Domku no to jak najbardziej i to w dużej ilości egzemplarzy :evil_lol: :evil_lol:
  17. Jak sunie spędziły weekend poza przesadzaniem kwiatów???
  18. Agnieszko popłakałam sie gdy przeczytałam to co dziś napisałaś. [B]BAJECZKA MA DOMEK NA STAŁE I TO JEST TWÓJ DOM !!!!![/B] :placz::loveu: :placz::loveu: :placz::loveu: [quote]ONA POTRZEBUJE MNIE , ALE MY POTZREBUJEMY ROWNIEZ JEJ .[/quote]Cóż można jeszcze napisać???? :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Bardzo ładnie Bajusi w nowej fryzurce. Czy oczko już jej się zagoiło???? - pewnie tak. Agnieszko :Rose: :Rose: [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0100.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0100.gif[/IMG] Czy od czasu do czasu prześlesz nam zdjęcie Bajeczki i napiszesz co u suni. :iloveyou:
  19. Kochanej, małej Rudzi wiele radości i szczęsliwego życia u boku nowej Pani - Pani Renatki.
×
×
  • Create New...