Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Och iwop to bardzo typowa pozycja przynajmniej dla mojej suczki. Sonia nie tylko, że je na leżąco ale jeszcze obejmuje łapami miskę, tak ją przytula do siebie, do swej piersi :evil_lol:
  2. No i co podobał się Tani festiwal???? :evil_lol: Przecież jest muzycznie uzdolniona.
  3. No co teraz ten biedny Pan Zbyszek zrobi bez serca???? A to ci Perełka-złodziejka serc :lol:
  4. Czy Ty (lub ktoś inny) mógłby coś więcej o niej napisać??? Jest taka zrezygnowana, zapomniana :-(. Chciałabym pomóc Mici szukać domku tak jak będę mogła. :lol:
  5. I co, zrobiły dwa pół-kapcie z jednego całego??
  6. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Co za dwie wspaniałe wiadomości, a jedna lepsza od drugiej. :loveu: Wielkie podziękowania dla Pana Zbyszka. :modla: :modla: Ależ z tej Perełki drobinka :loveu:
  7. Aha, to dobrze Moniko, że znasz i pamiętasz o Groszku. Wreszcie musi doczekać się Domku i Ludzia dla siebie.
  8. No Atosek może wpadł na pomysł, że skoro dobrze się czuje to powinien teraz wziąć się za "wychowywanie młodzieży" :evil_lol: Tylko czym to się może dla niego skończyć??
  9. Moniko oto link do wątku kudłatka, który szuka domku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104213[/URL] Może Pani, która chciała Twojego kudłaczka zainteresowałaby się Groszkiem???
  10. Czy Micia czeka na transport do DT, czy szuka DT??? Micia jeszcze nie ma banerka??? Ja niestety nie umiem zrobić :oops:
  11. Dzień dobry!! Czy szukany jest DT dla Kapselka, czy transport Częstochowa - Przemyśl??? Nie przeczytałam całego wątku, tylko ostatnie strony.
  12. Wątek z adresami, telefonami hotelików/schronisk dla psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39016[/URL]
  13. Natknęłam się dziś na taki wątek o hoteliku - DT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111378[/URL] Zajrzyjcie proszę.
  14. Widziałam te psy tzn. weszłam na ich wątek. Teraz to one już są większe od Twoich psów Agnieszko. Jedna suczka już ma chyba dom tylko nie wiem czy stały czy tymczas. Ale jako maluchy to rzeczywiście były podobne do Nukusi i Tani. Najgorsze chyba już za nimi. Oby!!!
  15. Oleńko jak tam Atoskowy ogon??? Trochę się już zagoił???? Atosek cały czas na sterydach "łykanych" i wziewnych???
  16. U Edzi wszystko dobrze???? Nie rysuje się na horyzoncie żaden domek???
  17. Przeczytałam o tym co zastałyście w Orzechowcach. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Tania też tam była. I Bianka. I Dzielna. Tylko one miały wielkie szczęście. Wyciągnęły szczęśliwy los ten 1 na 1000. Pozostałe 999 tyle szczęścia nie miały, zostały tam. Zobacz Agnieszko co zrobiłaś dla Tani. Widzisz ją tam??? Nie jestem tak silna aby wejść do takich np. Orzechwców, patrzeć na to. Nie mam też możliwości aby to zmienić. Szkoda.
  18. U Kapselka wszystko dobrze, prawda? Domek wyrozumiały? I wzajemne oswajanie przebiega dobrze?
  19. No bez przytulania się do siebie to one nie mogą żyć :lol:
  20. Oooo, jest cudne zdjęcie :multi: Dzięki Agnieszko :modla:
  21. Moniko jesteś niczym koło ratunkowe dla nieszczęśliwych psów. :multi: Wiesz o tym. To może będziemy Ci podsuwać wątki gdzie psiaki tak bardzo potrzebują pomocy ale jakoś nie mają szczęścia do domków. Goldenka, która pojechała do domciu to wiecie niczym moja ukochana Sonia tylko w wersji zmniejszonej.
  22. [quote name='monika55']Kudlatek, ktory ma na imie teraz Kapselek jest w drodze do domu..... Pies ma byc przyjacielem i towarzyszem. ..... Niech ci sie szczesci Kapselku......:loveu:[/quote] :laola: :laola: :cunao: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: Za pomyślność Domku i Kapselka :popcorn: MONIKO :calus: Ale zaszalałam, jak dziecko :evil_lol: Taki sobowtór Moruska
×
×
  • Create New...