Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG]
  2. Edziunia śliczna !!!! I zaprzyjaźniona z Zuzią :multi: i z kotem. No i z TŻ układy też całkiem dobre :evil_lol:
  3. Ojej, to trudna sprawa z tym gryzieniem. A może użądlił go jakiś komar, albo Oleńko może masz mrówki na ogrodzie. Nerwowe czy stresowe gryzienie no tak ....... ale czy Atosek ma powody do takiego stresu??? Przecież zna swój dom, nie boi się, warunki w domu ma komfortowe.
  4. No bardzo długi ma język. Widać taki jej urósł. I przypatrz się Agnieszko, ma takie diabliki w oczach. Ten dzisiejszy spacer wyjątkowo jej sie podobał. To chyba jakiś ogród czy działka. A swojego hobby czyli przesadzania roślin nie uprawiała bo warunki po temu miała świetne. :evil_lol:
  5. Nic wielkiego. Tylko dajesz kącik, jedzenie i opiekę psu, który tego bardzo potrzebował :lol:
  6. Irysku jesteś taka troskliwa dla Tobisia. Nareszcie Cię spotkał.
  7. Dzielna, wracaj szybko do świetnej formy. Pańcia się tak o ciebie niepokoi.
  8. Skąd ja znam taką pozę :evil_lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3733/rotationofdsc01638ly7.jpg[/IMG] Moje czorty codzień wyprawiają takie harce na łące. Ale koniecznie muszą być mlecze, bez mleczy to nie. A potem wstają i wyglądają prawie jak wieeeelkie dmuchawce na czterech łapach. :evil_lol:
  9. A skąd ona ma taki długaśny język :crazyeye:. Tania, co za jęzor!!! Ale szczęście widać w oczach :multi:. Takie spokojne i rozbawione szczęście.
  10. Witaj mały Kapselku :lol:.
  11. Tak Oleńko to może być alergia na coś. A czy czasem nie pisałaś kiedyś o tym, że Atosek jest uczulony na coś, nie pamiętam na co??? Wygląda tak jakby go coś swędziało więc skubie to miejsce ząbkami. Mój Kuba też jest uczulony na jakieś rośliny (trawy), bo co rok o tej porze jak teraz ciągle skubie sobie łapkę, zwłaszcza jak wrócimy ze spaceru na łące. Tak jakby coś kwitło co go uczula. Już właśnie wyskubał sobie takie kółeczko do gołej skóry na łapce. Potem przestaje skubać i to miejsce mu zarasta sierścią. Pytałam weta co to może być to mi powiedział, że Kuba prawdopodobnie jest lekkim alergikiem uczulonym na pyłki niektórych roślin, ale nie dał mi leków bo po dwóch tyg. mu to samo przechodzi.
  12. Jezu, ale mina, ale zęby!!! Ale to znaczy, że piszczący jeżyk bardzo, ale to bardzo przypadł jej do gustu. Jak nawet własny ogon pogoniła aby nie przeszkadzał to już poważna sprawa :evil_lol:. Ale wiecie, Tania mi się nie podoba taka wyszczerzona. Wybaczcie.
  13. Niestety nie mam aparatu cyfrowego, a moja komórka jest tylko telefonem. Nie mam zdjęć moich psów w formie cyfrowej (tak to się nazywa??). Ale może zakupię cyfrówkę i wtedy zarzucę Was zdjęciami Soni i Kuby :lol:
  14. Dziękuję Izis. Jak dobrze, że Uszeńka mieszka u Dagmar. Izis Tobie dużo dobrego zdrowia. Pozdrowienia dla Dagmar. Całuski dla Uszki.
  15. Aż strach już wchodzić na Dogo-. Kolejny mały biedaczek :-(. I ta bezradność
  16. [quote name='lothia']dałam Micię [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=14345[/URL] kurcze niechcący dałam fotę tz ale udało się podmienić[/quote] [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/1rof1.gif[/IMG] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: A szkoda, że tak szybko się udało bo byłoby fajnie
  17. Moniko [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/rose.gif[/IMG][IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG]
  18. Pomóz ogłaszać Micię bo inaczej nie ma co marzyć o domku. Proszę :modla:
  19. Jaki sympatyczny pyszczek, no i to spojrzenie ..... Próbuję sobie wyobrazić jak to Łatka siedzi i rozplątuje siatkę ogrodzeniową u swej byłej opiekunki :shake:. No, jaka. Pewnie siedziała na ogonku i łapkami tę siatkę .......:mad:
  20. Ja bym określiła to tak: umiłowanie leżenia skrzyżowane z umiłowaniem jedzenia :-D
  21. Dzielna kochana sunia. :calus: Holly takie zataczanie to reakcja po narkozie, wkrótce to minie. Usuniecie też drugą listwę i Dzielna będzie zdrowa a Ty spokojna o nią, bo zagrożenie minie. Holly nie może być inaczej.
  22. No ja też, ja też jestem kochająca pańcia - taka wiecie na 5 kg przez zimę (choć niedowagi nie było) :evil_lol: i teraz się musimy odchudzać. A nie lubimy tego, oj nie :mad:
  23. Agnieszko, normalnie oniemiałam - jaki piękny banerek. I widzę, że Ty już się sama "poczęstowałaś". Dzięki Ci, dzięki. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0029.gif[/IMG] Ja też wkleję, tylko nie wiem czemu Dogo- chodzi tak jakby niechodzilo :mad:
×
×
  • Create New...