Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. No to pozostaje czekać, aż tekilla się odezwie. Pewnie dziś zbyt dużo emocji, ale może .... Truskawa czy Ty widziałaś ostatnio Micię??? Pojechała zdrowa do domu???
  2. Czy wszystko przebiega zgodnie z planem??? Czy Micia pojechała do domku???
  3. Jutro bardzo ważny dzień dla Mici - rozpoczyna nowe życie. Szczęśliwej drogi do domu Miciu :iloveyou:
  4. [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/waves.gif[/IMG] [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/waves.gif[/IMG]
  5. Jak Dzielna się czuje, czy już wróciła do dobrej formy??? Dzielna suniu uszy do góry :loveu:
  6. Jedzie prosto ze schronu czy będzie zabrana np. dzień wcześniej do kogoś na ostatnią noc???
  7. Zdjęcia bardzo ładne, widać wszystko co trzeba :lol: Dawno nie oglądaliśmy Atosika, a tu proszę są fotki. I nawet na jednym dokładnie widać tę jego trąbkę jak to Oleńka mawia.
  8. Taniusi albo bardzo gorąco, albo szaleje do upadłego bo jęzorek znów do ziemi. Nuka nie. Ach te sunie :loveu:
  9. No to czyli jeszcze jutro i w czwartek do domku :multi: Micia pakuj walizeczkę :multi:
  10. Czyli jeśli nie znajdzie się szybko transport do Tychów to Kapselek pojedzie do domku za 2 tyg. po 3 czerwca. I niech czas leci szybko :lol:.
  11. Jakie ładne te zdjęcia Atoska :lol: Czyli już ustaliłaś że to komary kąsają Atoska. Off powinien pomóc choć trochę.
  12. Tak Kasiu, Atosek żyje dzięki Oleńce i dla Oleńki :loveu: :loveu:
  13. TEKILLA 12 [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/958/yurjbae4nt9.gif[/IMG]
  14. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :cunao: :cunao:
  15. Och doprawdy jaka radość :multi: :multi: Żeby nic się nieprzewidzianego nie wydarzyło, aby wreszcie był ten happy end dla Kapselka.
  16. Tania leci jak pocisk. Widać, że ma potrzebę ruchu, biegania. Czy Nuka też tak gna?? Myślę, że jak Tania nacieszy się bieganiem to będzie przychodzić od razu gdy ją zawołasz. Na razie cieszy się przestrzenią. Tyle czasu była pozbawiona takich właśnie gonitw (schron). Ukwiecony balkon bardzo piękny. Czy to Twój??? Szkoda by było gdyby sunie go zdewastowały.
  17. Tak, nie zrozumiałyśmy się :-D. Często dość spontanicznie wyrażam takie moje "odczucia chwili". Dobrze, że wszyscy się dogadują no bo gdyby było inaczej to byłby nielada kłopot dla Ciebie Aguś. Walczące ze sobą psy, psio-kocie ataki, no i wkurzony TŻ :shock:. Takie ryzyko zawsze istnieje w przypadku DT. Wybacz niefortunność poprzedniego zdania :oops:
  18. Przepraszam, jeśli zabrzmiało to jak jakaś sugestia.
  19. Nie, absolutnie !!!! :shake:, tylko stwierdzam fakty (te zdjęcia i opis).
  20. Dea to bardzo możliwe co piszesz. I ta skłonnośc ujawnia się teraz przy nadarzającej się okazji czyli na leśnych spacerach. Uszeńka nie uciekaj Dagmar, lepiej to ty nie będziesz miała nigdzie na świecie.
  21. No to Agniesiu masz już plany finansowe na najbliższą przyszłość. Kupić dom z ogrodem jeśli jeszcze takowego nie masz. :lol: A w tym ogrodzie oczywiście rozłożyste krzaki piwonii. I okazuje się że dziewczyny nie mają zamiłowania do pracy na roli (raczej preferują prace wykopaliskowe), tylko chyba ich wkurza, że jakieś badyle stoją na balkonie i im przeszkadzają , no to trzeba usunąć. :evil_lol:
  22. Fajny by był taki domek u starszych Państwa. Micia też starsza. Podobne spojrzenie na świat :lol:
×
×
  • Create New...