Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Witam wszystkich!!! :lol: Pozdrowienia dla Gdańska a szczególnie dla niektórych mieszkańców. :lol: Czyli miło, wiosennie i pracowicie spędzacie długi weekend. Wspaniale, że opanowaliście ten kaszel Atoska. Atosek zdrowieje, ustatkowuje się :evil_lol: i oby tak dalej.
  2. [quote name='agnieszkal2']..weszły na chwilę na balkon i wyrwały 2 kwiatki z korzeniami..do tego je podeptały...:shake:[/quote]Wiesz Kuba jak go wzięłam zrobił to samo. Patrzył, że ja sadziłam kwiaty do skrzynek, więc gdy weszłam do domu no to on się też zajął kwiatkami. No bo ja tam grzebałam to czemu on nie może. No i powyrywał parę z korzeniami i resztę pougryzał kwitnące łebki. :mad: A zdziwiony był bardzo gdy na niego krzyczałam i mówiłam że nie wolno. Pokaż im jutro te kwiaty (skrzynki) palcem i zdecydowanie powiedz NIE WOLNO, NIE WOLNO (ja to jeszcze pogroziłam palcem). I nigdy więcej już nie "zajmował się" kwiatami
  3. No więc tak, jak Kuba zje pierwszy i spogląda na miskę Soni wzrokiem pożądliwym to ona jedząc cicho warczy na niego (oczywiście nie przerywając jedzenia). On więc nie próbuje zjeśc jej z miski bo by mu nie pozwoliła, a kiedyś jej wyjadał, a ona stała i patrzyła. A jeśli w grę wchodzą zabawki to Kuba dostał już nieraz manto od Sońki gdy chciał zabrać jej misia. Ponieważ ona jest dwa razy taka jak on wygląda to tak: z zębami na wierzchu i z warczeniem powala go łapami na podłogę, przytrzyma nieruchomo parę sekund i jednocześnie pyskiem przytrzymuje mu głowę przy podłodze i czeka aby on się uspokoił (no bo on też wtedy warczy). Gdy on już jest cicho i nie szarpie się to ona powoli uwalnia go z tego uścisku. Albo czasem gdy Kuba patrzy na mnie z miną "ratuj" to ja mówię "Sonia puść go" i ona powoli go puszcza. Ale zawsze po takim spięciu powąchają się po noskach i wszystko wraca do normy.
  4. Nie wiem czy u psów jest coś takiego jak u ludzi, a mianowicie obrona własności prywatnej. My przecież też bronimy swego domu, swoich dóbr materialnych bez względu na to jak wielki jest ten nasz majątek. Pies broni swojej miski (pełnej czy nie całkiem pełnej) chyba tak jak my naszej lodówki. Nie zjedliśmy to zostanie nam na potem. Myślałam o tym patrząc na moje psy jak kazde z nich broni swojej miski, też warczą na siebie gdy jeden chce podjeść drugiemu. Ale potem jest wszystko dobrze. A o zabawki to się czasem tak "tłuką".
  5. Oj, oj. To tak jakby próba "podzielenia własności" - mojego nie wolno ruszać.
  6. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: To artystka!!!!! [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6120/rotationofdsc00717xa2.jpg[/IMG]
  7. I nadal nikt nie chce Bajeczki :placz:
  8. Tak Emilio, a Agnieszka może zadba abyśmy mogły popatrzeć na Taniusię i Nukę. I będziemy wiedzieć jak wygląda dolce vita psa. :lol:
  9. Wiem Oleńka, wiem. I od połowy wątku (albo wcześniej) wiem, że patrzysz na Atoska tak i on na Ciebie tak samo. Co mu nie przeszkadza chuliganić no bo jak to mówią "miłość ci wszystko wybaczy".
  10. No to się Atosikowi urwało. Bo przegiął pałę !!! :x
  11. Czyli że może mu te amory przeszły po tym poturbowaniu.
  12. Czyli Rudzia jedzie do Domku :multi: :multi: :multi: :multi: Słuchajcie a co jest z tą czarną suczką, której zdjęcia są w pierwszym poście, taka fajna. PS. O nie ma już jej zdjęcia :oops: , ale wiecie o którą chodzi??? Jest w podpisie chyba shanti
  13. Cześć Oleńka!!! Cześć Atos!!! Witam wszystkich!!! Noooo, takie wiadomości to można czytać :multi: Czyli takich leków Atosek potrzebował. Nareszcie utrafione :multi: A z jakiego to powodu Atosek rozmerdany???? Czyżby tak mu się spodobały roboty "ziemno-płotowe"???? :lol:
  14. Emilio jak to nie masz wyjścia :crazyeye: Emilio masz to szczęście, że możesz usunąć Tanie z podpisu bo jej się pięknie poszczęściło, powiodło, poukładało. :multi: :multi:
  15. Oj kudłatek jest taki podobny do Moruska. Dobrze moniko że się nim zajmujesz
  16. Ja też pozdrawiam dwie urocze sunie i ich super-domek(= super-Pańcię) [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/heart2.gif[/IMG]
  17. No to kciuki za owocne spotkanie przedadopcyjne. Jagienka odpytaj dokładnie!!! :lol:
  18. Emilio możesz sama skopiować, prawy klawisz, zapisz obrazek jako... i zapiszesz w moich obrazach.
  19. [quote name='agnieszkal2']W końcu to dziewczyna:)[/quote] I to jaka!!!
  20. Ale piękny awatarek!!! Agnieszko przyjrzyj się - na tym awatarku wygląda tak jakby Tania nie miała uszu tylko ... kucyki [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0193.gif[/IMG] A to zdjęcie - jeśli mogę - ogłaszam zdjęciem dnia [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6658/rotationofdsc00631it1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG]
  21. Wiesz co a może zrób sobie nowy awatarek z tego pierwszego zdjęcia w ostatnim Twoim poście (albo z trzeciego).
  22. O Jezusku kochany :loveu: :loveu: Założę się, że one mogłyby tak cały dzień jak na tych zdjęciach. Po co Ci telewizor, lepiej popatrzyć na nie. :multi: A w tych szeleczkach są bombowe. Noszą je cały czas??? Chyba są wygodne i takie "mordkowe" no bo "twarzowe" to chyba nieprecyzyjne określenie :evil_lol:
  23. [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8427/img03a0iy4.jpg[/IMG] I te śliczne ząbki. Uśmiech od ucha do ucha :loveu: Rudziu czy śniło ci się coś takiego????
  24. Agnieszka przyznaj się - jesteś zakochana w swoich suniach :loveu: :loveu: Ciekawe czy z innymi psami też by się tak dogadywały jak ze soba???
  25. Emilio nawet o czymś takim jak rozdzielenie ich nie myślmy.
×
×
  • Create New...