Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Znowu ????!!!!!!:crazyeye: Ciekawe czy zdążył już coś zdemolować??? Poprzednio płot
  2. A może coś się stało??? może któryś pies chory i Oleńka biega do weta???? Może Ona choruje???
  3. No nie dość chorób to jeszcze głucha. A może słyszy tylko była zaaferowana tym spacerem w lesie, może nigdy nie była w lesie????? Uszeńka :iloveyou: Izis proszę przekaż Dagmar serdeczne pozdrowienia.
  4. [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/807/img0a1foc8.jpg[/IMG] CUDOWNA SUNIA. Nareszcie jej dobrze, wygodnie, spokojnie. Herspri toś Ty uczyniła. :loveu: [quote][B]bo [/B][B]Pani zainteresowana nią chciałaby to wiedzieć.[/B][/quote]Czyli że jest Pani zainteresowana Rudzią??? [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] :multi: :multi:
  5. [quote name='Agnieszka Dębowska'] Uwiezcie wyglada rasowo , rasowo . :cool3:[/quote]Oczywiście że tak bo jest bardzo rasowym kundelkiem. A kundelki to najpiękniejsza rasa. :loveu:
  6. Ola, Ola jak masz chwilę czasu to zajrzyj do nas - no chyba że jesteś baaaaardzo zajęta.
  7. No właśnie przeleciałam po Atoskowych bazarkach. :multi: :multi: :multi: :multi: A ty Atoseczku kochany jak tam leci u ciebie staruszku.
  8. [quote]Napisał [B]monika55[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9925070#post9925070"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Ale pieknego MMS a dostalam. Nasza sunia z pancia w lozku. Szybko sie uczy.:razz: [/I][/quote]Pokaż nam, pokaż, [I]:multi:[/I]
  9. Zatem mozna powiedzieć dożywotny DT. Irysek :buzi: Wiecie co a może by ktoś mógł zrobić nowy banerek dla Tobisia (ja nie potrafię :oops:), żeby było wyraźnie napisane, że jest w DT, ma wybite oko i wymaga pomocy finansowej. W ten sposób może więcej osób będzie partycypować w kosztach utrzymania i leczenia Tobika.
  10. No to ikonkowa radość. TOBIŚ JEDZIE DO DOMKU !!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :popcorn: :bigcool: :bigcool: :bigcool: Irysek a czy domek u Ciebie ma status DT czy DS??? Nie doczytałam, albo nie zrozumiałam
  11. Dziewczyny no po prostu SUUUUUUPER !!!!!! Moniko dzięki za transport Tobie i Twemu TZowi. Herspri dzięki Ci wielkie :Rose:. Pozdrowienia i ukłony dla Mamy. Tylko żeby ta sterylka dobrze przeszła. Jak sterylizowałam moją sunię to co dwie godziny dzwoniłam do lecznicy (w nocy również) aż mieli mnie powyżej dziurek w nosie. No ale bardzo się o nią bałam.
  12. [quote name='irysek']decyzja zapadla. bierzemy tobisia do wroclawia do jego ostatniej juz przystani...... czy mozemy liczyc na wsparcie finansowe? irysek z mojej strony możesz. Nie będzie tego dużo, ale zawsze coś. No i przede wszystkim irysek dziękuję Ci za Tobisia :modla: :Rose:. A w następnym poście poszaleję ikonkowo z radości. :evil_lol:
  13. Witajcie!!!! Jak tam Atosek??? Czy względnie dobrze???
  14. Czy są może wieści od Dagmar jak tam Uszka???? Czy już zupełnie nie płacze???? czy się już zadomowiła????
  15. :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: A teraz idę na spacer z moimi psami i potem do pracy na noc. Dziewczyny :buzi:
  16. Znalezienie Domku dla Tobisia będzie trudne. Tobik wymaga dużej opieki również weterynaryjnej. To musi być Ktoś kto nie boi się i umie odpowiedzialnie pokochać chorego psiaka, ktoś kto miał już w swoim domu psy i ma doświadczenie. Gdzie szukać????
  17. Sunie chyba najlepiej czują się gdy są razem, obok siebie. :loveu: Może Nuka źle znosiła "bycie jedynaczką" i teraz cieszy się że ma psią towarzyszkę w domu????
  18. Panie, Dziewczyny, Jastrzębianki jest super a Wy jesteście super super. Toż to akcja prawie brawurowa. :klacz: A dopiero zaczynacie jak same napisałyście. To Rudzia jutro jedzie do DT czy dziś pojechała???
  19. Witaj Bajeczko!!! :loveu: Witaj Agnieszko!!! :lol: Kiedy pokażesz nam Bajeczkę w nowej fryzurce????
  20. Herspri :thumbs: za decyzję Mamy.
  21. Olenka usuń z podpisu Synka. Synek za TM [*]. Dzisiaj. :-( :-( Przepraszam ale tak mi ........
  22. [FONT=Arial]„TĘCZOWY MOST”[/FONT] [FONT=Georgia]Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem.[/FONT] [FONT=Georgia]Kiedy zwierzę umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne.[/FONT] [FONT=Georgia]Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół, więc mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca – [/FONT] [FONT=Georgia]nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku.[/FONT] [FONT=Georgia]Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare zostaje przywrócone zdrowie i wigor;[/FONT] [FONT=Georgia] ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie, jakie pozostały [/FONT] [FONT=Georgia]w naszych wspomnieniach i w snach z dni minionych.[/FONT] [FONT=Georgia]Są tam szczęśliwe i zadowolone, z wyjątkiem jednej, małej rzeczy:[/FONT] [FONT=Georgia] każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał.[/FONT] [FONT=Georgia]Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, pędzi przez zieloną trawę, szybciej i szybciej…..[/FONT] [FONT=Georgia]Poznał Cię !![/FONT] [FONT=Georgia]I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia – nigdy już nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochaną głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu….[/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia] Razem przechodzicie przez Tęczowy Most….[/FONT] [/FONT] :-( :-( :-( :-( :-( NERIS I SYNEK
  23. Dziewczyny zajrzyjcie może na Mapę Pomocy Dogo. Tam ludzie oferują pomoc min. domy tymczasowe.
  24. No to Tobi miał szczęście, że trafił do tego schroniska. W innych już by został uśpiony tzn. poddany eutanazji. Dobrze że w schroniskach są tacy ludzie jak kierownik z Mielca (pierwszy raz słyszę takie słowa o pracowniku schronu )
  25. Jakżeż te psice się polubiły i zaakceptowały. I to od pierwszej chwili można powiedzieć. Wspaniałe sunie.:multi: :multi:
×
×
  • Create New...