-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
No chyba tak. Pewnie u tej Pani zaszły jakieś nieoczekiwane zmiany
-
Co z Kapselkiem???? Na razie to on taki zawieszony w próżni. Czy są szanse na ten dom. Już sierpień za pasem a o ile pamiętam to miał być w domciu najpóźniej do 20 czerwca.
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[B]POMOCY DLA XANTUSIA !!!!!! :modla:[/B] Erko niech będzie gdzie to go odwieziemy jutro ale dopiero ok. 20.30 bo wcześniej nie zdążę (praca :mad:) POMOCY!!!! Xantuś jutro zostanie wypuszczony na ulicę (trasa przelotowa o bardzo dużym natężeniu ruchu). Koniecznie potrzebne miejsce gdzie można go umieścić na kilka dni zanim czegoś innego nie znajdziemy. Erka głową muru nie przebije :wallbash:, najwyżej tylko rozwali głowę. [B]Pomóżmy tej psinie dożyć swoich dni i umrzeć z godnością !!!! [/B] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
A na Seminaryjską odpada??? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saphira zacytuję siebie, wklejam z wątku suni: [quote]Może ta dziewczynka pomogłaby trochę i jakoś sunię oswajała ciut-ciut i pomogła w złapaniu jej. [/quote][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117033&[/URL] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Betel to póki nie ma ładnych zdjęć Collie to zrób proszę cudnej urody banerek dla Xantusia od Erki. Zamieściła ładne zdjęcia na jego wątku. :modla: :modla: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
ERKO jeśli jest gdzie przewieść Xantusa to jedziemy w piątek, jutro nie mogę. Daj mi tylko znać najdalej jutro wieczorem, żebym w piątek była dyspozycyjna. -
Wklejam z wątku kieleckiego: [quote]:multi: :multi: No to ekipa wyjazdowa po Collie byłaby zmontowana. Tylko czy damy radę ją złapać??? ja nie bardzo. No i gdzie ją zawieść????????????????? POMOCY, POMOCY !!!!!!![/quote]Zabieramy jeszcze DuDziaczka :multi: Potrzebna pomoc !!!!!!! aby opłacić hotelik lub DT dla suni.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Acha, poproszę o pięęęęęękny banerek dla suni!!!!! Kto zrobi, bo ja to noga w tej dziedzinie. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: No to ekipa wyjazdowa po Collie byłaby zmontowana. Tylko czy damy radę ją złapać??? ja nie bardzo. No i gdzie ją zawieść????????????????? POMOCY, POMOCY !!!!!!! -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem NIE MUSI. To nie jest badanie. -
Przeklejam z wątku kieleckiego [quote] Cytat: Napisał [B]erka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10548926#post10548926"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Tylko,że to jest kawałek od nas, kto tam pojedzie ja łapać? Ja juz wszystkiego nie ogarniam, brakuje mi dnia:shake:. Czy ktoś mógłby pojechać za Skarżysko?[/I][/quote]Ktoś mógłby pojechać :lol: Tylko Erko sama nie pojadę po sunię bo ona może się bardzo bać jazdy samochodem i nie będę ryzykować (parę dni temu moja Sonia podczas jazdy przeskoczyła z tylnego siedzenia do mnie do przodu prosto na kierownicę, wyrzuciło mnie parę metrów w prawo, cudem że nikogo nie potrąciłam bo było to na Jagiellońskiej w godzinach szczytu). Poza tym nie potrafię łapać psów więc potrzebny ktoś z praktyką w tej dziedzinie (Irena??) No i jeszcze jedno - proponuję dzień wolny od pracy a jak wiesz dla mnie dzień wolny od pracy to wcale nie jest sobota czy niedziela.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Tylko,że to jest kawałek od nas, kto tam pojedzie ja łapać? Ja juz wszystkiego nie ogarniam, brakuje mi dnia:shake:. Czy ktoś mógłby pojechać za Skarżysko?[/quote] Ktoś mógłby pojechać :lol: Tylko Erko sama nie pojadę po sunię bo ona może się bardzo bać jazdy samochodem i nie będę ryzykować (parę dni temu moja Sonia podczas jazdy przeskoczyła z tylnego siedzenia do mnie do przodu prosto na kierownicę, wyrzuciło mnie parę metrów w prawo, cudem że nikogo nie potrąciłam bo było to na Jagiellońskiej w godzinach szczytu). Poza tym nie potrafię łapać psów więc potrzebny ktoś z praktyką w tej dziedzinie (Irena??) No i jeszcze jedno - proponuję dzień wolny od pracy a jak wiesz dla mnie dzień wolny od pracy to wcale nie jest sobota czy niedziela. [COLOR=SlateGray]wkleję ten post do wątku suni, może ktoś zgłosi się aby pojechać ze mną [/COLOR] -
[quote name='agnieszkal2']Wiadomo,Tania może nie ma idealnych warunków - domku z ogrodem itd.,ale jest naszą królewną:loveu:dla mnie jest jak córcia:loveu:[/quote] Agnieszko psu nie potrzebne są salony, ogród z basenem czy złote klamki. To niektórym ludziom potrzebne. Psu potrzebny jest Dom. Tania i Nuka mają taki Dom :loveu: i Ty to wiesz. Mają cudowny, duży balkon, mają spacery z Tobą, mają wypady "na zieloną trawkę". I ze zdjęć widać, że są szczęśliwe :loveu:. Są psy, które mają dom z ogrodem no i co z tego jeśli Domu nie mają.