-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że wszystkich trzymałam w napięciu aż do dzisiaj. ;) Wyniki badań są w porządku. Można za jakiś czas powtórzyć badanie moczu ze względu na to, że gęstość jest w dolnej granicy. Wetka uważa, że wzmożone pragnienie i sikanie wynika z problemów emocjonalnych. (Koszt badań - 85 zł). Kama nie płacze i nie szczeka jak zostaje w domu - z tym, że ma wtedy psie towarzystwo. Wita wszystkich bez wyjątku z takim entuzjazmem jakby każdego znała od dawna i kochała. Chce poznawać każdego napotkanego po drodze psiaka. Potrzebuje bardzo dużo nowych bodźców i jest w ciągłym ruchu. Jak nakryję ją podczas siusiania lub kupkania to raczej próbuję ją zawstydzić a ona daje mi całusa i ucieka. Za siusianie na zewnątrz bardzo ją chwalę. Wychodzę też na spacer z nią i z Gabiszonem, po to, żeby staruszek dał jej dobry przykład - mam nadzieję, że Kama nie zacznie podnosić nogi przy sikaniu. Na razie obydwie się staramy, ale efekty kiepskie. Lulu z zazdrości powarkuje na Kamę i szuka zaczepki. Kama nie pozostaje jej dłużna. Nika lubi jedną i drugą. W odpowiednim momencie wkracza do akcji, żeby rozdzielić zwaśnione sunie - rozdziela własnym ciałem, robi groźną minę, warczy i wali łapą. Cieszę się, że sunia jest zdrowa ale też trochę mi smutno, bo już niedługo jej u mnie nie będzie. Pani Ani chyba nie dam spokoju - będę ją prosić o informacje i zdjęcia. ;) -
;)... :evil_lol:...:eviltong:
-
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Przyjaźń między Niką i Kamą kwitnie... [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2466/jam087jr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/374/jam088yg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2818/jam093vu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9625/jam104bp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8118/jam106oy0.jpg[/IMG] -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']przydałoby się jednak mocz zbadać oraz krew na cukier ,zjakiegoś powodu pije dużo i siusia.Niestety najczęściej może to być choroba układu moczowego lub,oby nie,cukrzyca.[/quote] Właśnie o tym myślałam. Postaram się jutro zrobić Kamie badania. Myślę, że zanim sunia pojedzie do nowego domu warto ją zdiagnozować. -
[quote name='Patia']Już jest : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=316635583"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=316635583[/COLOR][/B][/URL] Pogrubione , podświetlone i wyróznione , czy coś zmienić ?[/quote] Dla mnie - idealne. :Rose:
-
[quote name='Patia']Hop , ja zrobię Allegro .[/quote] Dziękuję! Jesteś kochana! :loveu:
-
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Martwi mnie to załatwianie się w mieszkaniu.[/quote] Mnie to też martwi. Niepokoi mnie też ilość kałuż (średnio 8 dziennie) i kup (średnio 4 dziennie). Fakt, że często i sporo je, bardzo dużo pije. Uważam, że powinno się jej zrobić badania. Na zdjęciach może tego nie widać ale jest chudziutka. Może przesadzam ale wydaje mi się, że coś jest nie tak. -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/650/jam074dh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3269/jam075ta9.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6813/jam076zd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1728/jam084ix6.jpg[/IMG] -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
hop! replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Kama zrobiła swoje drugie siuuu na trawnik (proszę o wielkie brawa). [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6410/jam060cq2.jpg[/IMG] Bardzo lubi spacerki a ogonek wciąż jest w ruchu. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7718/jam070qi3.jpg[/IMG] -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Ja zakladalam ten watek i ja go kończę ! Mam wszystkiego dosyć a najbardziej dogo ! Cisza..... Z panią Anią M. jestem na bierząco .[/quote] Powyższa wypowiedź założycielki wątku skłoniła mnie do założenia nowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106146[/URL] Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane dalszym losem Kamy. :) -
Kama trafiła do Schroniska w Elblągu 22.12.2007 r. Od 17.01.2008 r. jest u mnie i zapewne niedługo dotrze do swojego, nowego domu. Sunia jest kochana, przyjazna, żywiołowa, energiczna i radosna... Ma około roku i waży ponad 7 kg. Na dzień dzisiejszy ma problem z załatwianiem się na zewnątrz. Sprawy zdrowotne: 07.01.2008 r. - zaszczepiona na wściekliznę 17.02.2008 r. - odrobaczona (Drontal) i odpchlona (Frontline) Wstępna diagnoza wetki: zdrowa. Wyniki badań krwi i moczu (z 21.02.2008 r.) są w porządku. Można za jakiś czas powtórzyć badanie moczu ze względu na to, że gęstość jest w dolnej granicy.
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Proponuję nescca, żebyś założyła osobny wątek albo napisała do mnie kolejne obraźliwe PW. Nie zaoferowałaś i pewnie nie zaoferujesz żadnej pomocy ze swojej strony. EOT -
Odbiegacie od tematu Molly i Dolly... a tu na dogo przecież psy powinny być najważniejsze a nie temat "hopów" i samopoczucie basia0607. :stop: Osobie, do której jadą sunie radzę się przygotować na duży wysiłek fizyczny, bo psychicznie jest chyba przygotowana. To bardzo ważne, że chce. Będzie jej naprawdę trudno z dwoma zalęknionymi, półdzikimi psiakami. Będę śledzić ten wątek i losy suń. Niedługo zwolnią się dwa miejsca w przytulisku i Basia będzie mogła pomóc kolejnym psiakom... :)
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znowu 2 kałuże i stosik balasków w kuchni a na spacerku oczywiście nic. Kama bardzo się cieszy, gdy wychodzi na spacer i wszystkich po drodze wita. Kotom przygląda się ciekawie i merda ogonkiem (nie powinno być problemów z akceptacją kota pani Ani).Tyle w niej radości i energii, aż trudno uwierzyć. Wczoraj Nika i Kama walczyły o mnie, o miskę, o zabawki, o posłanie, o Gabiszona, o okruchy w kuchni, o skrawek podłogi, prawie o wszystko... W nocy chcę chociaż te 5 godzin pospać spokojnie a nie stróżować i rozdzielać zwaśnione towarzystwo. Musiałam sunie rozdzielić: Nika, tak jak zwykle do łóżeczka (potem ucieka, bo jej gorąco) w osobnym pokoju. Gabiszon i Kama razem (lubią się) - do ich dyspozycji przedpokój, kuchnia i pokój. Wrzask Kamy i drapanie a potem awantura z Niką przez drzwi. Po moich zdecydowanych okrzykach - fuj! co to znaczy! spać! - skłócone dziewczyny zamilkły... Ich poranne spotkanie było... wspaniałe! Kama podeszła bliziutko do Niki i położyła się do góry brzuszkiem, pozwoliła się obwąchać i lizała Nikulinkę po pyszczku. Powtórzyła to kilka razy. Potem przytuliła się do Niki. Walka zakończona. Bardzo się cieszę. -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Na prośbę Poker i tamb pokasowałam swoje posty, które wywołały... :onfire::krach::bad-word::angryy:. Nie było zarzutów o oszustwo tylko porównanie i ocena przydatności za dużej obroży. Nie ma za co dziękować, to i przepraszać nie ma za co. Radujcie się! Kama zrobiła siku na trawnik (to chyba magiczne działanie nowej obroży i smyczy). -
Bardzo proszę o allegro! Inne ogłoszenia również mile widziane!
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img127.imageshack.us/img127/899/jam049uf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7541/jam050dm2.jpg[/IMG] Kama jest naprawdę słodka. Ślicznie bawi się piłeczką, sznurkiem, sporo je i śpi. Będzie mi ją ciężko oddać... -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Sunia waży ponad 7 kg ale jest chudziutka. Ma około roku. Robali nie było. Pcheł nie było. Wstępna diagnoza wetki: zdrowa. Sunia trafiła do schroniska 22.12 i jest świeżo zaszczepiona na wściekliznę (07.01.2008 r.). Straszna z niej beksa - głośno, donośnie i rozdzierająco płacze, gdy zostaje sama. Wydalanie w postaci płynnej i stałej ma na razie miejsce w kuchni lub w przedpokoju. Raczej jest przyjazna wobec ludzi i innych psów. Z Gabiszonem się dogaduje a z Niką rywalizuje ale nie jest źle. Kupiłam jej w prezencie nową obrożę i smycz. -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Sunia jest śliczna, kochana, ciekawa wszystkiego, niezwykle żywiołowa, ruchliwa i trochę płaczliwa. Nie zachowuje się jak piesek dopiero co wyciągnięty ze schroniska tylko jak bardzo rozpieszczony i kochany zwierzak. Siusiu zrobiła ślicznie...zaraz po spacerku, w przedpokoju. Pcheł nie zauważyłam ale na wszelki wypadek zastosowałam Frontline i oczywiście dostała procha na robale. Pojadła, popiła, pobiegała, pozwiedzała, poprzytulała się i zasnęła. Jutro idziemy do wetki. -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8746/jam012of1.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4989/jam013or4.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6716/jam016fd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2581/jam033wf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5182/jam034tl3.jpg[/IMG] -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Za odrobaczenie i odpchlenie nie musicie mi zwracać. Jutro rano będę z sunią u wetki i zobaczymy co dalej. Nie zapomnijcie przekazać książeczki zdrowia - sunia powinna mieć wpisane szczepienie na wściekliznę. Dzisiaj między 23.00 a 24.00 powinna być już u mnie. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Ja protestuję i apeluję o zmianę tytułu wątku! Jak można było nazwać Brutusa "wiejskim buraskiem"?!?! :obrazic: (;))