-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może przygarnąć sunię na tymczas? A może... na stałe? :-? -
Myślę, że warto sprawdzić co się dzieje z Frodo...
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
U Malej podobno wszystko dobrze. Jak Agnieszka znajdzie moment to sama napisze. -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Niestety, człowiek, który powiadomił o suni nie chce jej przygarnąć i nie jest to tylko sprawa finansowa. -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7174/p1040468600x450ft4.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8996/p1040469600x450zg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2374/p1040470600x450gj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1623/p1040471600x450rg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8185/p1040474600x450an2.jpg[/IMG] -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2198/p1040457600x450wv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6407/p1040460600x450cx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2135/p1040461600x450nh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9269/p1040464600x450qk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7818/p1040467600x450mb4.jpg[/IMG] -
[quote name='gdgt']czy w schronisku brakuje karmy, że karmią kośćmi?[COLOR=Red][COLOR=Black]Jeśli tak, to[/COLOR] zróbmy akcję zbierania karmy lub odpadów mięsnych z różnych zakładów (mięsnych, nie kostnych). Takie rzeczy można stosunkowo łatwo dostać, trzeba tylko organizować regularne transporty.[/COLOR][/quote] Skoro jest to możliwe to warto się tym zająć jak najszybciej, bo wszystkich psów zapchanych kośćmi nie jesteście w stanie wyciągnąć ze schroniska. Lepiej zapobiegać...
-
Na ogół przy przeziębieniach, zapaleniu oskrzeli, płuc występuje gorączka, brak apetytu, kaszel... Jeszcze dzień wcześniej była na spacerze, miała podobno dobry humor i bawiła się z psiakami Feli. A tu nagle taka sytuacja i gwałtowne pogorszenie. Szczerze mówiąc podchodzę z dystansem do diagnoz wetów - zbyt często się mylą... Mała była zarobaczona i osłabiona - być może faktycznie przeziębienie przeszło w zapalenie płuc i stąd kłopoty z oddechem. Jakie są zalecenia wetów?
-
I jeszcze raz Drops [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3103/dropsxta7.jpg[/IMG]
-
Dwa mi w zupełności wystarczą. Dziękuję. Jest ślicznym psem. Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Czy to on kopie takie dołki?
-
[quote name='maggiejan']A kiedy wet go ostatnio widział? Może ta chudosć i brak apetytu to objawy większych kłopotów ze zdrowiem.[/quote] Z tego co napisała ronja to wet widział go na początku grudnia.
-
Dzisiaj jest niedziela. Czy będą obiecane zdjęcia "uwolnionego z łańcucha"? ;)
-
Podobno na początku grudnia ważył 24 kg i nie miał apetytu. Na zdjęciach nie wygląda na chudzinę. Jest śliczny.
-
ARKA jesteś nieoceniona! Po prostu kochana!!! :loveu::Rose:
-
Fido - jeden ze szczeniaków Titki w nowym domu [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/747/fidopq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9632/fido1zd7.jpg[/IMG]
-
Dropek - obecnie Drops [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7443/drops3ru5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4305/dropsszp5.jpg[/IMG]
-
Bardzo czekam na zdjęcia Murzyna.
-
[quote name='zdrojka']Śliczny kudłaczek :loveu: A reszta będzie? :roll:[/quote] Reszta pojawi się wkrótce... ;)
-
Lulu [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2410/w033ul5.jpg[/IMG]
-
Koło trzeciej w nocy dziewczyny były w Radomsku i tam zatrzymały się na nocleg. Teraz jeszcze pewnie śpią a potem pojadą dalej. Mają pod opieką sunię - starowinkę, która jedzie do domu stałego. Na dokładniejsze informacje o piesku z tego wątku musimy poczekać.