Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. Skopiowałam post Rybc!i z innego wątku. A to ci dopiero historia! :razz: [I]Basia niedawno wróciła z Lepna i Kama- mix jamniczka, którą dzisiaj do niej zawiozłam (do jutra) obsrała jej samochód, poczym łapami rozniosła po siedzeniach, a Baśka na to siadła, ha ha! ;-)[/I] (wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9505250#post9505250[/URL]) Proszę o podanie orientacyjnej wagi suni. Czy ma obrożę i smycz?
  2. Ja się w tym wszystkim pogubiłam... :huh: Magda, Ty masz teraz 7 swoich psiaków + 2 tymczasowe: Daktyla i Marcelinę?
  3. Zaspane, przedpokojowe pieski... ;) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8208/bz106ty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7391/bz109bu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3919/bz111ks0.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9186/bz113xf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6060/bz121ax8.jpg[/IMG]
  4. Niestety, transport takiej budy jest kłopotliwy i kosztowny.
  5. To znaczy, że już można poskakać z radości?! :sweetCyb:
  6. [B]To cud, że udało mi się odnaleźć ten post...[/B]:huh: [quote name='Murka']Wszystkie ciotki teraz cisza i kciuki trzymać! :mad: Jutro przyjeżdża rodzinka zainteresowana adopcją Brutuska. Przyjeżdżają aż z Tarnowa, w grudniu stracili swojego psa i szukają nowego przyjaciela do mieszkania ;)[/quote] [B]Czekam na informacje... [/B] [B]Dzisiaj w warszawskiej GW pojawiły się trzy ogłoszenia w trzech wersjach (dodam, że klarownie, świetnie zredagowane ;)). Może się przydadzą a może nie...[/B] [B]Do[/B] [B][SIZE=5]H[/SIZE]opaczek! Jestem pod wrażeniem! Hopacie... (brak mi słów, by to opisać). Wcale nie jestem Wam potrzebna... :sad: [/B]
  7. [B][FONT=Arial]DWIE ŚLICZNE 6 – MIESIĘCZNE SZYLKRETOWE SIOSTRY (JEDNA KLASYCZNA SZYLKRETA, DRUGA CZARNA Z LEKKĄ DOMIESZKĄ RUDEGO) SZUKAJĄ WSPÓLNEGO DOBREGO DOMU! KOTKI SĄ ZASZCZEPIONE, WYSTERYLIZOWANE I NAUCZONE PORZĄDKU. TEL. 0600 92 15 99 [/FONT][/B] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/636/noname039ew7.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/340/noname058ga2.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2504/noname059mv2.jpg[/IMG]
  8. 12 lutego przelałam dla suni i szczeniaków 200 zł.
  9. Co słychać u Murzynka? Krysiam, napisz proszę tekst informacyjny o Murzynku + dane kontaktowe, bo bez tego nie będzie ogłoszeń.
  10. hop! hop! hop! :helo: Brak odzewu. Trudno. Ponieważ los Brutusa-Nie-Brutusa bardzo mnie obchodzi postanowiłam uparcie ogłaszać go w warszawskiej GW (informacje pożyczę stąd: [URL="http://www.allegro.pl/item308066184_brutus_idealny_kandydat_na_przyjaciela_ii.html"]http://www.allegro.pl/item308066184_...aciela_ii.html[/URL]). Do poniedziałku musicie sobie radzić bez hop! (naprawdę nie wiem jak Wy to zrobicie ;)).
  11. Biedny, samotny, niechciany Brutus-Nie-Brutus... Nikt nie chce mu pomóc... Zobaczcie, w jakich warunkach ten pies wegetuje... [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3322/brutus2jz9dd0.jpg[/IMG] ...a pomoc nie nadciąga. :sad:
  12. Brutus, czy Nie-Brutus? Oto jest pytanie... Myślę, porównuję... i nie wiem... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8969/kopiabrutus2at7pr1.jpg[/IMG]
  13. [quote name='lavinia']Maura to imię żeńskie :loveu: czy tamten żółw był dziewczynką ??:evil_lol: Maupa, powodzenia :loveu::loveu: i dzwoń[/quote] Dziewczynką? No, nie wiem... :-? Ale żółwiem mauretańskim na pewno.
  14. Patia, ja Cię podziwiam, że wzięłaś to na siebie... Mnie było ciężko o tym napisać i czułam się bardzo podle. :sad: To jest straszne ale... nie było lepszego wyjścia. Rzeczywistość czasami zmusza do takich a nie innych rozwiązań...
  15. [quote name='lavinia'][B] Maura [COLOR=Red]Maura[/COLOR] [COLOR=Blue]Maura !!![/COLOR] [/B] to takie ładne imię.....[/quote] Maura? Tak się nazywał pewien żółw, któremu dawno temu dałam dom tymczasowy. ;) Nie pasuje...
  16. Bazarki zakończone - powinno wpłynąć (na razie na moje konto) 167 zł. :smile:
  17. [quote name='samoglow']Bizuterie? Naturalna? Widzialas taka? :crazyeye: HOPAJ SIUP !!![/quote] Tak, biżuterię. Widziałam na własne oczy.Korale, kolczyki, broszki, bransoletki... Naturalnie naturalne... Z wełny... Być może też z sierści Brutusa właśnie...
  18. Czy Brutus jest gdzieś ogłaszany? Myślę, że Camara powinna w pierwszym poście zamieszczać te ważne i poważne informacje. [COLOR=Plum]hop![/COLOR]
  19. A może to, co wyczeszą filcują i robią biżuterię... To dopiero interes dochodowy. [COLOR=DeepSkyBlue]hop! [/COLOR]
  20. Zobaczcie, tak wyglądał Brutus zanim trafił tam, gdzie trafił... Jeszcze przed rozczesaniem ogona. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5345/brutus2at7gd2.jpg[/IMG] [COLOR=Plum]hop![/COLOR]
  21. A tu biedny Brutus po rozczesaniu ogona... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7527/bb1dz0jv7.jpg[/IMG] [COLOR=Silver]hop![/COLOR]
  22. I co one robią z tym, co wyczeszą? Może produkują "wypsione" poduszki i sprzedają za ciężkie pieniądze... hop!
  23. [COLOR=Black]Tak długo zastanawiałam się nad tym pruciem aż doszłam do wniosku, że to absurdalne przecież. Zupełnie niemożliwe, żeby psa pruć... Owszem rozpruć można... Mam nadzieję, że tego nie zrobią... Martwi mnie jednak to ROZCZESANIE. Życie Brutusa jest zagrożone... Może zostać ZACZESANY NA ŚMIERĆ!!! To straszne! POMOCY! [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]I OCZYWIŚCIE HOP![/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='Maupa4']Imienia dalej brak! :placz: Póki co, "roboczo" nazwana Mafią :cool3: NIC ... nic do niej nie pasuje ani na M ani na żadną inną literę :([/quote] Może... [B] Map(k)a Min(k)a Minut(k)a Marcelin(k)a Moj(k)a :smile: [/B]
  25. To jeszcze zdjęcie psa, żeby było wiadomo, którego ratować... [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4456/bb1dz0cf2.jpg[/IMG] Zdjęcie autorstwa: niestety, nie wiem... Na zdjęciu: Brutus lub Nie - Brutus... I jeszcze hop! na koniec.
×
×
  • Create New...