Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. A no to podobnie jak ja. :evil_lol: Nie martw się. :evil_lol: Wymiziaj Bonka ode mnie. :loveu: :eviltong:
  2. Haha. :D Wreszcie zobaczył się z nimi. :D A ty co robisz, tylko na dgm siedzisz? :evil_lol:
  3. Ooo to on teraz będzie ganiał z kotami i psami, tak? :eviltong: Zabawa. :multi:
  4. Haha, a ja cię pomęczę jeszcze trochę. :evil_lol: Nie chcesz się przyznać! Może nie zauważas,z jak jesteś niedostępna. :evil_lol:
  5. Haha, się zobaczy. :evil_lol: A Bonek śpi już? :eviltong:
  6. No to super okazję akurat złapiesz. :D
  7. Znowu się nie chcesz przyznać. :evil_lol: Mi się nic nie psuje, to ty czasami się robisz niedostępna, inni nie. :diabloti:
  8. No kochają, na pewno. :D Widać na zdjęciach. :evil_lol: Ale ty dobra. :D
  9. Już przyjechałaś, a psy od razu się do ciebie rwą. :evil_lol:
  10. A nie masz? :diabloti: No to mi te "jj" nie doszło.. może znowu się zrobiłaś niedostępna albo co. :roll:
  11. :placz::placz::placz: :loveu::loveu::loveu: Aaaaaaa! Znowu czytam słowo problem !!! :-o Czemu ty tu jesteś dostępna, a na gg mi piszesz, że zw? :placz:
  12. Hahaha sama sobie wymyśl, nie będę za ciebie niczego wymyślała. :diabloti: No wiesz, a już myślałam, że akurat taki... no cóż, nie będę cię męczyła, na pewno trudno się do tego przyznać (że jednak masz ten problem). :diabloti: Sama to przyznałaś.. :-( To takie smutne.. :-(
  13. I tak nie wymyślę sama. :cool3: Chodziło mi o przyznanie się do problemu. :evil_lol: Jak mam nie naśladować, skoro codziennie to samo czytam. :-o Aaaa!
  14. Ja pierwsza napisałam, że wymyślimy, a nie że wymyślę. :cool3: Jasne jasne, nie sprawia.. nie chcesz się przyznać do tego publicznie. :eviltong: Znowu wszystko jest dziwne, aa oszaleję. :-o Jak fajnie Kabik śpi z misiem. :D
  15. Dlaczego ja? Mówiłam, że ty też wymyślisz, czytanie ze zrozumieniem. :evil_lol: To ci jednak sprawia kłopot. :evil_lol: :loveu: Twoje pomysły mogą się wyczerpać?! :-o Niemożliwe! Dla ciebie wszystko jest głupie. :evil_lol: Ludzie kiedyś inaczej mówili i to pewnie też jest dla ciebie głupie, bo każdy ma mowić po polsku. :evil_lol: Nie ma to jak męczące czytanie. :diabloti:
  16. Sama nie wymyślam, przecież to ty masz te mądre pomysły. :cool3: Teraz mogą się przydać. A więc co proponujesz? :diabloti: Jasne, żnowu nie twoja wina. :cool1: :eviltong: Ooo widzisz, Kabik tak się zmęczył tym czytaniem, że musiał iść wcześniej spatki. :lol: No co ty Ada, nie wiedziałaś, że się tak kiedyś mówiło w liczbie mnogiej? Nawet ja to wiedziałam. :evil_lol: :diabloti:
  17. No kiedyś tak, ale Ada chyba tak teraz nie rozumuje, mam nadzieję. :diabloti:
  18. No raczej w poprzednim zdaniu chodziło mi o nas, czyli ciebie i mnie, chyba że ty się zwracasz do siebie w liczbie mnogiej, to mogłaś się nieco pomylić. :diabloti: Znowu zwalasz na coś innego, tym razem ofiarą stało się gg. :cool1: Kabik też sprzątał? :evil_lol:
  19. Coś wymyś[U]LIMY[/U], choć głównie przez gg już się powoli wyczerpują tematy. :cool1: Co u Kabika? :evil_lol:
  20. Jak ona się moze nie znać, skoro jest ślązaczką. :lol:
  21. No pewnie, że wymyślimy. :cool3:
  22. Aha. :evil_lol: U mnie dobrze. :lol: W sumie nie wiem co pisać. :eviltong:
  23. Wszystko powyrzucałaś? :diabloti:
  24. Ojj ale się wzięłaś do sprzątania, jaki to musiał być zapał. :evil_lol:
  25. Ale fajnie, normalnie agility się szykuje. :eviltong: I jak Tosia już radośnie skacze. :D
×
×
  • Create New...