Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Do zobaczenia jutro. :loveu::loveu::loveu:
  2. Już jutro! :D Do zobaczenia! :loveu:
  3. Do zobaczenia jutro! :D :hand:
  4. No pewnie, że wszystko, optymistko. :diabloti: SKoro tak bardzo chcesz, to poczujesz i to bardzo. :evil_lol: Tak to zabrzmiało. :placz: Ja tez nie jadę, bo jesteś tylko na mnie zła. :placz: Jak zawsze coś na mnie. :placz:
  5. No fajniee, fajnie. :evil_lol: Wiesz, nic nie wiadomo. :diabloti: Haha. Ale to już jutro, ja w to nie mogę uwierzyć normalnie. :lol:
  6. Słowa: "głupie" i "dziwne" to ja cały czas czytam u ciebie na wątku. :eviltong: Tiaaa nie czuć. :diabloti: Na zlocie poczujesz ironię. :diabloti: Wypraszam sobie, moje dobre poczucie humoru nie jest złe. :lol: :evil_lol: Jeszcze znowu ci coś nie pasuje, no ja się chyba zacznę wypakowywać i nie pójdę na ten zlot, bo jesteś złośliwa. :placz::placz::placz:
  7. Taak, dużo jedzenia to podstawa. :evil_lol: To nie będę sama. :diabloti: :eviltong: To jak będziecie wcześniej ode mnie i Ady to weźcie od razu kluczyk do domku, żeby nie było. :evil_lol:
  8. Oj Anula, nie czujesz w moim poście ironi? :diabloti: :evil_lol:
  9. Chodziło mi o lepsze słowo, ale ok. :diabloti: No pewnie, moje żarty są naj. :diabloti: Zawsze każdy się śmieje. :diabloti:
  10. No. :roll: Co jakiś czas tylko działa. No tak, przecież trochę to za mało powiedziane na takie.. e nawet się nie chcę wyrażać. :roll: E no nie przesadzajmy, miejsce jest.
  11. Haha może nie będzie tak źle. :diabloti: Kiedy będziecie na zlocie?
  12. Bardzo inteligentne. :lol: :diabloti:
  13. Bo nie byłam pewna, czy to na pewno ty. xD Stałaś chyba przed zjeżdżalnią 'black hole'. xD
  14. Ja tak samo układałam najpierw na łóżku wszystkie rzeczy na zlot wg swojej listy, a potem to już do torby. :diabloti:
  15. Śliczne są te zdjęcia. :) Piękny Krów. :loveu: Miejsce dla Króla. :D Do zobaczenia jutro. :loveu:
  16. Kurna no, zaraz się wkurzę na te dogo coś tam, bo jest jakieś psychiczne. Dodałam posta, a tu nie ma, bo oczywiście pewnie musiało się zaciąć. :angryy::angryy::angryy: I od nowa to samo musze pisać. Te "trochę" miało być w cudzysłowiu, ale zapomniałam napisać. Aha. :diabloti: Nie no, nie będzie tak źle, na pewno znajdzie się jakieś miesjce. ;) I jeszcze może do nas wpadniesz. :) Jak słodko Kabik śpi z misiem. :D [url]http://img23.imageshack.us/img23/5969/p1210829.jpg[/url] prawie jak surykatka :D
  17. No to ja Ciebie widziałam, ale ty mogłaś mnie nie rozpoznać. xD ;)
  18. Ja jestem spakowana, ale tylko częściowo. :eviltong: A zlot już jutro. :)
  19. Będziemy trzymać. xD :thumbs: No to zobaczysz, co tam będziesz miała do jedzenia, niespodziewanka. :diabloti:
  20. No, trochę świrowało. Zależy, czy też moje rzeczy się zmieszczą, bo ja też wcale tak mało nie mam. :diabloti: A buty to już mam spakowane. :eviltong: Tylko np. szczotka do zębów jeszcze nie, bo jeszcze będę używała. :diabloti:
  21. Ojej, biedna. :( Szybkiego powrotu do zdrowia. ;) Będzie dobrze. ;)
  22. A no tak, sorry. :diabloti: Mi jeszcze troszkę zostało, ale się dopakuje. :D Aha, to jedzonko będzie jako niespodzianka? :evil_lol:
  23. Hej. :hand: Ja pamiętam, ale dogo świrowało i nie miałam jak cokolwiek napisać. :roll: Już jutro zlot. :multi: Też jestem prawie spakowana. ;) Oby było fajnie. :evil_lol: ;)
  24. I co, już spakowani jesteście :D ? Dużo jedzenia bierzesz? :evil_lol:
  25. Śliczne zdjęcia, i z Bobikiem, i z innymi psami. :D Co tam :D ?
×
×
  • Create New...