-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Do zobaczenia jutro. :loveu::loveu::loveu:
-
Już jutro! :D Do zobaczenia! :loveu:
-
Do zobaczenia jutro! :D :hand:
-
No pewnie, że wszystko, optymistko. :diabloti: SKoro tak bardzo chcesz, to poczujesz i to bardzo. :evil_lol: Tak to zabrzmiało. :placz: Ja tez nie jadę, bo jesteś tylko na mnie zła. :placz: Jak zawsze coś na mnie. :placz:
-
No fajniee, fajnie. :evil_lol: Wiesz, nic nie wiadomo. :diabloti: Haha. Ale to już jutro, ja w to nie mogę uwierzyć normalnie. :lol:
-
Słowa: "głupie" i "dziwne" to ja cały czas czytam u ciebie na wątku. :eviltong: Tiaaa nie czuć. :diabloti: Na zlocie poczujesz ironię. :diabloti: Wypraszam sobie, moje dobre poczucie humoru nie jest złe. :lol: :evil_lol: Jeszcze znowu ci coś nie pasuje, no ja się chyba zacznę wypakowywać i nie pójdę na ten zlot, bo jesteś złośliwa. :placz::placz::placz:
-
Taak, dużo jedzenia to podstawa. :evil_lol: To nie będę sama. :diabloti: :eviltong: To jak będziecie wcześniej ode mnie i Ady to weźcie od razu kluczyk do domku, żeby nie było. :evil_lol:
-
Oj Anula, nie czujesz w moim poście ironi? :diabloti: :evil_lol:
-
Chodziło mi o lepsze słowo, ale ok. :diabloti: No pewnie, moje żarty są naj. :diabloti: Zawsze każdy się śmieje. :diabloti:
-
No. :roll: Co jakiś czas tylko działa. No tak, przecież trochę to za mało powiedziane na takie.. e nawet się nie chcę wyrażać. :roll: E no nie przesadzajmy, miejsce jest.
-
Haha może nie będzie tak źle. :diabloti: Kiedy będziecie na zlocie?
-
Bardzo inteligentne. :lol: :diabloti:
-
Bo nie byłam pewna, czy to na pewno ty. xD Stałaś chyba przed zjeżdżalnią 'black hole'. xD
-
Ja tak samo układałam najpierw na łóżku wszystkie rzeczy na zlot wg swojej listy, a potem to już do torby. :diabloti:
-
Kurna no, zaraz się wkurzę na te dogo coś tam, bo jest jakieś psychiczne. Dodałam posta, a tu nie ma, bo oczywiście pewnie musiało się zaciąć. :angryy::angryy::angryy: I od nowa to samo musze pisać. Te "trochę" miało być w cudzysłowiu, ale zapomniałam napisać. Aha. :diabloti: Nie no, nie będzie tak źle, na pewno znajdzie się jakieś miesjce. ;) I jeszcze może do nas wpadniesz. :) Jak słodko Kabik śpi z misiem. :D [url]http://img23.imageshack.us/img23/5969/p1210829.jpg[/url] prawie jak surykatka :D
-
No to ja Ciebie widziałam, ale ty mogłaś mnie nie rozpoznać. xD ;)
-
Ja jestem spakowana, ale tylko częściowo. :eviltong: A zlot już jutro. :)
-
Będziemy trzymać. xD :thumbs: No to zobaczysz, co tam będziesz miała do jedzenia, niespodziewanka. :diabloti:
-
No, trochę świrowało. Zależy, czy też moje rzeczy się zmieszczą, bo ja też wcale tak mało nie mam. :diabloti: A buty to już mam spakowane. :eviltong: Tylko np. szczotka do zębów jeszcze nie, bo jeszcze będę używała. :diabloti:
-
Ojej, biedna. :( Szybkiego powrotu do zdrowia. ;) Będzie dobrze. ;)
-
A no tak, sorry. :diabloti: Mi jeszcze troszkę zostało, ale się dopakuje. :D Aha, to jedzonko będzie jako niespodzianka? :evil_lol:
-
Hej. :hand: Ja pamiętam, ale dogo świrowało i nie miałam jak cokolwiek napisać. :roll: Już jutro zlot. :multi: Też jestem prawie spakowana. ;) Oby było fajnie. :evil_lol: ;)
-
I co, już spakowani jesteście :D ? Dużo jedzenia bierzesz? :evil_lol:
-
Śliczne zdjęcia, i z Bobikiem, i z innymi psami. :D Co tam :D ?