-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Fajne zdjęcia, moje nawet nie są takie złe. :evil_lol: Czekam na następne. ^^
-
Naj naj naj :loveu::loveu::loveu: A fotki cudne :D Fajna piana :evil_lol:
-
Zdjęcia wszystkie obejrzane :D Suuuper :loveu:
-
Śliczne zdjęcia. :) I cudna Olcia. :loveu:
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/70vtw0.jpg[/IMG] Anulka z Riką ^^ [IMG]http://i32.tinypic.com/2uh25uc.jpg[/IMG] Odpoczynek :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/334lncw.jpg[/IMG] Smsujemy :evil_lol: [IMG]http://i30.tinypic.com/294t253.jpg[/IMG] To na tyle ode mnie. ;)
-
Łiii.. xp [IMG]http://i27.tinypic.com/t8m9gg.jpg[/IMG] Odpoczywamy :D [IMG]http://i29.tinypic.com/25anptu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/dmralw.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/wbusfl.jpg[/IMG] Biegamy ^^ [IMG]http://i27.tinypic.com/14wt8nd.jpg[/IMG]
-
:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i31.tinypic.com/2i0wwhl.jpg[/IMG] Dumbo ^^ [IMG]http://i26.tinypic.com/2hxy2xf.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/20iz4o9.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/j7sp49.jpg[/IMG] Fajna mordka :lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/2wpmlo8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/2zrl21d.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/14m9dm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/262pcsg.jpg[/IMG] :D [IMG]http://i28.tinypic.com/2ni8h2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2qn9ycl.jpg[/IMG]
-
No to lecę dalej. :) Obiecane zdjęcia wodne, moje ulubione. :loveu: [IMG]http://i25.tinypic.com/2jaj250.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2z6z8f7.jpg[/IMG] Tu spokojniej.. Pozujemy.. :D [IMG]http://i32.tinypic.com/33ate9u.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2ijokmq.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/a1msyv.jpg[/IMG]
-
Jakie brzydkie, one są cudowne ! :loveu: I banner fajny. ^^
-
Owczarkowa mi pisze, że przypomnienie hasła nic nie daje, bo już nie ma tego maila, na którym zakładała konto. :-(
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Piękny motyl. :loveu: [url]http://img116.imageshack.us/img116/5751/dscn7431p.jpg[/url] te mi się najbardziej podoba. ^^ :loveu: -
Chcemy zdjecia. ^^
-
Moje są stronę wcześniej. :eviltong: A wodnych mam jeszcze duuużo, powstawiam je jutro. ;)
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/1zlx4bp.jpg[/IMG] Jedne z moich ulubionych wodnych z otrzepywania :loveu: [IMG]http://i29.tinypic.com/aaaasx.jpg[/IMG] Na resztę takowych poczekacie. :diabloti: I jeszcze Anulka :) [IMG]http://i31.tinypic.com/280tml3.jpg[/IMG] Jaki wzrok :D [IMG]http://i30.tinypic.com/w8aot1.jpg[/IMG] Z Ewą (dog193 :diabloti:) :evil_lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/av4w3p.jpg[/IMG] Reszta jutro. :)
-
Anula wróci chyba gdzieś tak na weekend podobno. No wodne, wodne. :evil_lol: Nie będę taka, może jeszcze z 5 zdjęć dam, bo chciałam jeszcze Anulkę. :)
-
Tak, mam więcej, ale dopiero jutro je wstawię. :evil_lol: :eviltong:
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/35i7vbs.jpg[/IMG] Nad jeziorkiem :) [IMG]http://i27.tinypic.com/5burlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1zeikc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/vpe1dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2yzlesy.jpg[/IMG] Następne będą ciekawsze - zdjęcia z otrzepywania w jeziorku. ^^ Poczekacie do jutra. :D
-
No to daję następne. ^^ [IMG]http://i31.tinypic.com/2akb3hc.jpg[/IMG] Fajne minki ^^: [IMG]http://i31.tinypic.com/jucuvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/xpd5c9.jpg[/IMG] Przed ranczem :grins:: [IMG]http://i29.tinypic.com/6s7xgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2v36i4w.jpg[/IMG]
-
[U]Wiadomość od Owczarkowej:[/U] Owczarkowa nie ma hasła i nie może się zalogować, ale czyta posty i przegląda inne galerie, także jest w miarę na bieżąco co się dzieje na dgm. Nie wie jak może odzyskać hasło, może administrator by się zgodził na drugie konto? Nie wie też jak ma napisać do admina, bo się nie da bez logowania...
-
Też życzę miłego wypoczynku. ;) Piękne zdjęcia. :cool3: :loveu:
-
[quote name='Izuuus']Ona nie żartuje, pisała mi na fbl :eviltong:[/QUOTE] No ja nie żartuję, o haśle przeczytałam z jej notki, też na fbl. :eviltong:
-
Fajne zdjęcia! :multi: Ładnie wygladasz z Bobim. :loveu: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz16813.jpg[/url] hihi :evil_lol: co ty jej robisz :evil_lol:
-
Zadowolony z siebie ^^ :loveu:: [IMG]http://i26.tinypic.com/2l0tjq.jpg[/IMG] Z Anulką :): [IMG]http://i25.tinypic.com/2i0zlv7.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2nt00g.jpg[/IMG] Starożytna rzeźba kultowa, czyli po prostu Bonek :evil_lol:: [IMG]http://i29.tinypic.com/2u9swnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/200bggw.jpg[/IMG] Jutro dam więcej. :)
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/10igf7p.jpg[/IMG] Fajna minka :): [IMG]http://i29.tinypic.com/2wch5ar.jpg[/IMG] Tu już spokojniej :eviltong:: [IMG]http://i30.tinypic.com/raqfrq.jpg[/IMG] Wspólne zdjęcia już na Ślęży :): [IMG]http://i32.tinypic.com/20kcec4.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/21o0r3n.jpg[/IMG]