[quote name='chester07']Majaczko nie bądź taka zachłanna xD muszę najpierw zrobić nowe żeby były ;P. A jemu się da zrobić jak śpi xD bo inaczej chce zjeść aparat xD ewentualnie da sie go przytrzymać, albo zawołać i robić na *auction* po trzy fotki na raz to jest szansa że któraż będzie wyraźna ^^[/quote]
Aha, no rozumiem. :roll: Ja coś o tym wiem, Bazylowi najłatwiej zrobić, kiedy leży, zmęczy się albo śpi. :lol: Inaczej nie wychodzą zdjęcia, bo zamazane wszystkie, przez jego ruchliwość. :razz:
Ale jestem niecierpliwa! :eviltong:
Śliczne te foty. :loveu::loveu::loveu: