Oo druga część serialu !!! :multi: :roll:
Tak, Chesti na pewno potrafi wspaniale i efektywnie grabić. :roll: :cool3:
Haha, ta ostatnio fotka jest najlepsza ! :lol: Jaka mina. :roll: Ale mnie się i tak bardzo podoba. :loveu: Ślicznie tam wyszedł. :cool3:
Pozdrowienia. :diabloti: