Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ooo wreszcie jakaś porządna porcja zdjęć! :multi: :mad: Śliczne zdjęcia. :D O są też z kąpieli! :roll: Szcurek! :loveu: Ale najsłodsze to te ostatnie, gdzie Luck śpi z Tigerkiem. :loveu::loveu::loveu:
  2. No całe szczęście, że się psiakom nic nie stało. :razz: Uff... :cool3: A fotki śliczne. :loveu::loveu::loveu:
  3. O jaka piękna choinka! :cool3: Wesołych Świąt!
  4. O foty! :multi: Wszystkie śliczne. :D Na śniegu! :roll: Ale Bono śmiesznie uszami poruszał. :lol: I Barni wygląda jakby jadł. :D Trochę jakby z reklamy 'Chapi - aż się uszy trzęsą'. :lol: Pasowałoby. :diabloti: O jaka postawa. :loveu:
  5. Ojejejej co tu się dzieje?! :-o :diabloti: Rzeczywiście, lepiej ich rozdziel. :eviltong: Bo nie wiadomo, jak to się skończy. :razz: :eviltong:
  6. Ooo nowy odcinek! :multi: Śliczne fotki. :) Prześlicznie się opala. :loveu: Oh musiało być ciężko z kąpielą. :lol: Taki duży on jest... :razz: Haha. :D Ale się położył. :lol: :loveu::loveu::loveu:
  7. Ojej, jakie słodkie! :loveu: Piękny ma sweterek. :) I fajniusie zabaweczki. :D
  8. O fotki! :multi: Ślicznie na tym śniegu. :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj ich ode mnie. :D
  9. O fotki! :multi: Śliczne. :loveu: Jak dumnie stoi na drugim zdjęciu. :cool3: Z dyskiem fajniusie. :D Ale pięknie na śniegu :D
  10. Oo jakie śliczne fotki w jednej. :D Fajnych ma kumpli Bono. :cool3: Pozazdrościć tylko. :roll:
  11. Ale Jack ogląda widoki. :evil_lol: Śliczne fotki z Jacky'im. :loveu: To ostatnie przesłodkie. :)
  12. Moim zdaniem najbardziej przydałaby się lista bezdomnych psów oraz ogłoszenia hodowli i miotów. Chociaż bardzo podoba mi się pomysł Soty36. :cool3:
  13. Haha. :lol: Większego głupstwa nie słyszałam. :razz: 'Łatwy w obsłudze'... Hahaha. :lol: Ci psycholodzy (też z tego programu na TVN'ie) się w ogóle na psach nie znają. :razz: Co do maila do TVN'u - jestem za.
  14. No wreszcie fotki! :multi: Jak ślicznie śpi. :loveu: I te dwa ostatnie zdęcia słodziutkie. :loveu: A te czerwone, jakie diabelskie. :evil_lol: Tak umieją tylko Majaczki zrobić! :diabloti:
  15. Oo jak świątecznie. :cool3: Tzn. z aniołkami. :loveu: Jak dumnie Arisek się patrzy.. :roll:
  16. ALe ślicznie Luckowi z tymi kokardeczkami. :loveu: I jakie apetyczne patyczki. :cool3: I śliczna zabaweczka. :cool1:
  17. O no wreszcie fotki! :multi: I macie śnieg? :cool3: Ja też chcę. :eviltong:
  18. No artystyczne zdjęcia. :D :cool3: Ja tak nie umiem. :eviltong: Arisek jak zawsze śliczny. :loveu::loveu::loveu:
  19. O jakie artystyczne zdjęcia. :cool3: No właśnie, czekamy teraz na zdjęcia Ariska. :loveu:
  20. Ooo no wreszcie foooty !!! :multi: Łooohoho, jakie zębiska. :scared: Jaki piękny nochalek! :loveu:
  21. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Sorko ale niestety nie miałam dziś czasu na wstawienie fot jutro na bank będą:) [/COLOR][/quote] Ooo jutro foty? Wreszcie !!! :multi::multi::multi:
  22. O nowe foty. :loveu: Śliczne. :D Piękne z tą piłką. :) Ale romantycznie z Karlą. :cool3:
  23. Wszystkiego naj !!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. O jaki śliczny nowy avatarek widzę! :cool3: Tak w ogóle, śliczne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:
  25. Oo druga część serialu !!! :multi: :roll: Tak, Chesti na pewno potrafi wspaniale i efektywnie grabić. :roll: :cool3: Haha, ta ostatnio fotka jest najlepsza ! :lol: Jaka mina. :roll: Ale mnie się i tak bardzo podoba. :loveu: Ślicznie tam wyszedł. :cool3: Pozdrowienia. :diabloti:
×
×
  • Create New...