[quote name='Ulaa']To obecny numer :) Ale Pakuś tam nie jest głównym bohaterem, tylko jest wspomniane że brał udział w szkoleniu. I opisany ten nowatorski program.
Ludzie czytający artykuł pewnie myślą, że Pakuś ma już dom... :shake:[/quote]
O to sobie na pewno MP niedługo kupię. :) I tak miałam to zrobić, wcześniej jakoś czasu nie mogłam znaleźć. :razz:
Hmm... ale pewnie jest szansa, że ktoś go będzie chciał. :) Na pewno ktoś go zechce, mam taką nadzieję. ;) Pakuś to pies jak marzenie. :D