Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Taki maleńki i kochany. :( Niech go ktoś wypatrzy!
  2. Bardzo mi przykro. :( Wiem, co czujesz... Był ślicznym pieskiem. Szkoda, że żył tak krótko. :( [*]
  3. Ooorany ile zdjęć! Super! :D Jaki cudowny Kabiś kierowca! :D [url]http://img379.imageshack.us/img379/3600/kabidworzz8.jpg[/url] O matko, jaki cuuudny Kabiś! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Najlepsza fotka! :D:D:D Na kanapie siedzi leń... :eviltong: :diabloti: Fajniutki sCurek z kąpieli. :loveu: I super prezenty dostałaś. :D No i nalepsza fotka to ta gdzie tak słodko skacze. :loveu: Zakochałam się. :eviltong: :cool3: :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj go ode mnie. :D
  4. Trzymamy moocno. :)
  5. Fajne są te filmiki. :D :cool3:
  6. Witam w sobotni dzień. :)
  7. Witam w sobotni dzień. :loveu:
  8. I ja również! Wysoko!
  9. Witam. :cool3: No i kiedy będą nowe zdjęcia? Czekamy i czekamy, a tu głucha cisza. :roll:
  10. Śliczne są te zdjęcia. :loveu: Kiciuś jest cudny. :loveu: A Bardo jaki dostojny. :cool3: :D
  11. Dziękuję bardzo za śliczną różę! :loveu:
  12. Ortografia się kłania. :eviltong:
  13. Wkleiłam jednak bannerek! :multi: :cool3:
  14. Czy Ty naprawdę musisz wszystko brać dosłownie? :eviltong:
  15. O tak, wiosna zbliża się wielkimi krokami! :multi: Śliczne są te kwiatki. :)
  16. No to dobrze. :) Dzięki. :cool3:
  17. Ja mam teraz narazie taki. Dodałabym Misia, ale już bym chyba nie mogła... Ale chyba taki, co teraz mam, jest dobry nie? :eviltong: Czy za duży? :razz: Hopaj Misiu na pierwszą!
  18. Bannerek wklejony. :cool3:
  19. Jest szansa! Oby się udało! ;)
  20. Ahh po prostu zdjęcia są cudowne!!! :loveu: :loveu: Oczu oderwać nie można. :cool3: I jaka posłuszna. :D Nie no, wszystkie zdjęcia są śliczne. :loveu: Cud miód. :roll: A ta pozycja wystawowa dobrze Wam wychodzi!
×
×
  • Create New...