Ooorany ile zdjęć! Super! :D
Jaki cudowny Kabiś kierowca! :D
[url]http://img379.imageshack.us/img379/3600/kabidworzz8.jpg[/url] O matko, jaki cuuudny Kabiś! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Najlepsza fotka! :D:D:D
Na kanapie siedzi leń... :eviltong: :diabloti:
Fajniutki sCurek z kąpieli. :loveu:
I super prezenty dostałaś. :D
No i nalepsza fotka to ta gdzie tak słodko skacze. :loveu: Zakochałam się. :eviltong: :cool3: :loveu::loveu::loveu:
Wymiziaj go ode mnie. :D
Ja mam teraz narazie taki. Dodałabym Misia, ale już bym chyba nie mogła...
Ale chyba taki, co teraz mam, jest dobry nie? :eviltong: Czy za duży? :razz:
Hopaj Misiu na pierwszą!
Ahh po prostu zdjęcia są cudowne!!! :loveu: :loveu: Oczu oderwać nie można. :cool3: I jaka posłuszna. :D Nie no, wszystkie zdjęcia są śliczne. :loveu: Cud miód. :roll: A ta pozycja wystawowa dobrze Wam wychodzi!