Śliczna jest Gingerka na wszystkich zdjęciach. :loveu: Ale szuka. :) I jaka piękna jest u Was zieleń! U mnie narazie jeszcze pusto i tylko czekam na te zielone drzewa. ;)
Ja też się bardzo cieszę, że w końcu znalazł domek. :)
No i widocznie on również się z nowego domku cieszy. :) Jak się szybko do Was przywiązał. :D Bardzo się cieszymy. :)
No piękne te psy... Niestety sie na tym nie znam...
Ahh Chesterek jak ślicznie na zdjęciach wyszedł! :loveu::loveu: No właśnie, jest posłuszny w czasie spacerów? :cool3: