-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
W górę, Misiu! Szukaj domku! :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom fajnie fajnie:P ale ja bym i tak jeszcze ze 2 psy conajmniej chciała:):) hihi:) No mamy ogródek:) nawet dwa:P hehe:) tylko jeden taki malutki bo jest huśtawka i oczko wodne:P No przepraszam.. nie chciałam sie z niego śmiać:(:(:( ale to było śmieszne;P po za tym on sie tym nawet nie przejął:P[/quote] Hehe. :D A ja bym chciała tylko jednego. O masz 2 ogródki? :-o Ale Ci fajnie! I z oczkiem wodnym... Nie no, też bym tak chciała. :( Buuu... :( Heh. :D No dobra, mogło to śmiesznie wyglądać. ;) A ja ostatnio jak ze święconki szłam i z piekarni to zjechałam po takim zjeździe dla wózków i nie wiedziałam, że to będzie śliskie i się wglebiłam na oczach przechodniów. :eviltong: Nie no, ale to śmiesznie musiało wyglądać. :D Ja sama z siebie się śmiałam. :D Inteligentne. :eviltong:
-
[quote name='Asia&gordonisko']tynipyc??? co to jest?[/quote] No też do linkowania obrazków. ;) Ale nie wiem, czy można tu dawać linki różnych stron... Najwyżej Ci na PW wyślę, jak chcesz. ;)
-
No to czekamy. :cool3: Możesz też sprawdzić, jakby się nie udawało, na imageshack lub tinypic. :cool3:
-
O już widzę nowy śliczny bannerek. :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Roki to mój pies:P:P hehe:) Znaczy bardziej mojego taty i dziadka:) Sąsiada jest Santia - Husky:D:D hihi:) Nom ma taki płocik zeby nie biegał bo całym podwórku warsztatowym i tacie drewna nie osikał:P (bo mój tata jest stolarzem:D:D) hih:) Nom;D zawsze tak skacze przez ten murek:D hih:) a kiedys sie zachaczył i wywalił to sie z niego smiałam:D:D heh:P :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Aaa ok to już wiem. Ale fajnie, masz 2 psy. :) Aha. Ale fajnie macie, że macie ogródek. :) Bardzo bym chciała, wtedy bym pewnie mogła psa. :D I ogólnie bym chciała. Choć pewnie trochę roboty jest. Ale i tak chcę. :eviltong: Ojej biedactwo. :( Jak się możesz z niego śmiać? :eviltong: A nie pomogłaś mu? No wiesz... :shake: :evil_lol: Ale pamiętaj, jak jest z naszą umową! :cool3:
-
Jaki śliczny jest ten Roki. :loveu: A to jest pies Twojego sąsiada, czy kogo? Bo mi już pamięć siada, chyba, że nie mówiłaś. :eviltong: O i jest mój kochany. :loveu: Ale wygląda zza płotu. :) I jaki skok! :D Parkour! :cool3: :lol: Słodko z Tobą wyszedł. :) [url]http://img361.imageshack.us/img361/3743/kabik8qw3.jpg[/url] Aaa moje kochanie. :loveu::loveu::loveu:
-
O to super. :) Czekamy w takim razie na zmianę na nowego bannerka i avatarka. :D
-
No ciekawe, kiedy będzie wiadomo. :roll: A może Twojemu koledze spodoba się sunieczka i pewnie nie będzie dla niego już ważne, ile może mieć lat? :) Ciekawe, czy tak by mogło się stać.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Aha, no tak. Pokręciło mi sie trochę. :eviltong: No miejmy nadzieję, że po nią przyjedzie po świętach. -
No nie, co za szkoda. :( No to będziemy czekać na aparacik. A co tam u Was? Co u Barda i Tysi? :cool3: :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No nie, cały czas czeka? :( Oby sie udało jakiś domek jej wykombinować. A jak z tą panią, z którą Twoja mama miała rozmawiać? Będzie chciała psinkę? -
Na pewno wet określi jej wiek. No to zobaczymy. :roll:
-
Ojej, co za pech. :( Szkoda, że nie masz tego aparatu... A kiedy po niego przyjedziesz? :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nie wiem kiedy:P narazie robie banerek:D:D hihi:) No mi tez sie nie chce uczyc:P na szczescie po jutrze nic nie mam:P nom::DD hihi:) co powiesz?? ja zaraz bede odp tylkp banerak zrobie sobie;)[/quote] O jak masz ślicznie w podpisie. :loveu:I znowu tytuł wątku zmieniłaś. :D No ja w sumie też, ale trochę muszę zrobić. ;) Kiedy foooty? :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P dodam za niedługo cos:D:D hihi:) 50 stronka juz:D hihi:) No zmieniłam:) bo czasem bede dawałą rokusia tez:) Ja tez sie nic nie uczyłam:P nie wiem nawet czy nie mam cos zadane na środe:P hehe:)[/quote] Hura! :D A kiedy dokładnie dodasz fotki? :D Aha. :D A ja muszę sie trochę przedmiotów uczyć. :( Kurczę, 'Syzyfowe prace' są takie długie.... O to już 50 stronka ! :multi: :BIG::drink1::knajpa::laola::pepsi:Oby tak dalej! :multi::multi::multi::multi:
-
Ej no, co za leń! :mad: Fotek się nie chce zrobić?! Oj będzie źle! :diabloti: I jak tam z Bonkiem? Wszystko dobrze?
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']witam:loveu: Nom wiem że super:D:D No pare bedzie:P hehe:) Czekaj cierpliwie:D:D hihi:) A u nasz dobrze;P przeraża mnie myśl ze po jutrze do szkoły;/[/quote] No to czekam. :D I się doczekać nie mogę. :eviltong: O nazwę wątku zmieniłaś. :cool3: Kurczę no, każdy mi o tym przypomina. :eviltong: Hah, muszę się jeszcze pouczyć, bo się w ogóle nie uczyłam przez tą przerwę. ;) Nie mogę jakoś, nic mi do głowy nie wchodzi z książek. :eviltong:
-
Witaneczko! :hand: O jak super ! Dzisiaj będzie zapewne wiele super fotek. :D Doczekać się nie można. ^^ A co tam u Was? :D [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Skomentowałam notkę. ^^' Ale mi mój blog nie działa. ;p[/COLOR][/SIZE]
-
I ja też mam taką nadzieję. :) Trzymam za to kciuki. :)
-
Witanko. :hand: Kiedy następne foteczki Drakkara? :cool3: O wybieracie sie na zlot? :cool3: