Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No właśnie. :) Niech go ktoś wypatrzy!
  2. No lecę. :D Do Bułgarii. :) I się doczekać nie mogę. :D:D:D :multi: Ja już chcę wakacje. :eviltong:
  3. Do góry, Bary! PS. Wkleiłam wreszcie bannerek u siebie. ;)
  4. No nie. :( A kiedy będzie mógł?
  5. No słuchaj się, słuchaj. :D A będzie dobrze. :cool3: A ja się nie mogę doczekać lipca. :D Bo polecę na kolonie. ;) :p
  6. Oj tak, na pewno go bardzo chce. Każdy pies o domku marzy. :(
  7. Ależ proszę. :) I tak więcej z tego dowiesz się od przewodników. :cool3: A ja też niedługo pójdę. ;) Jak by co będę czekała. :D
  8. Byłam. ;) Porady? Mi mówiono, że nie można pić jakijś soków ani jeść lodów, chyba, że w ośrodku są takie specjalne dla klientów. :cool3: Poza ośrodkiem lepiej nie próbować, bo można zachorować. A i jak idziesz gdzieś np. do Luxoru czy Doliny Królów, to radzę wziąść coś do picia i coś na siebie założyć, bo możesz się naprawdę nieźle spiec. :eviltong: A i lepiej nie iść na jakieś wycieczki, które proponują jacyś ludzie z poza hotelu, bo mogą Ciebie oszukać. Najlepiej korzystać z wycieczek, które Ci oferują Ci z hotelu (instruktorzy chyba :eviltong:). No i to chyba tyle. :)
  9. No, aż trudno uwierzyć... :(
  10. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. ;)
  11. Niech ją ktoś wypatrzy!
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P nikomu;D:D:D hihi:) pewnie jak sie zmieścisz w bagaż to napewno:) a ja wylatuje dokładnie 9 maja:) heh:) Ale sie boje troche leciec samolotem:P hehe:) jakies rady?? i byłas w egipcie? moze tez jakies pouczenia na przyszłosc co nie robic?? mi kolezanka mówiła zeby wody z basenu nie pic czy cuś...[/quote] Aha. :D Ale masz fajnie. :) To ja lecę. :D Nieeee, samolotem się fajnie leci. :D Na początku trochę sie boisz (w moim przypadku się nie bałam :eviltong:), ale to tylko chwilowo. ;) Fajnie się leci. :D:D:D
  13. A komu się chce uczyć? :eviltong: Ale Ci fajnie... :roll: Zabierz mnie ze sobą. :D A którego dokładnie wylatujesz? :cool3:
  14. No niemożliwe. :( Taka kochana sunieczka...
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']No wiesz Martuś on ma same wielbicielki:D No wiadomo ze jestes po mnie:D Anula jest trzecia:)hehe;) On wszystkich kocha :loveu: No i ciebie oczywiście tez bardzo:loveu: A dziekuje:) U nas spoko:P jakos leci:P a u ciebie??[/quote] No wiadomo, Kabi jest taki przystojny. :cool3: O on mnie też kocha? :loveu: A nawet mnie nie widział. :D U mnie też jakoś leci. :roll: Strasznie dużo mam sprawdzianów. :razz: Jutro z matmy, a w poniedziałek z fizyki, z której nie można poprawiać. :razz: A do wakacji zostało niecałe 3 miesiące! :multi:
  16. E tam, trzeba mieć nadzieję. ;) Pewnie niedługo ją ktoś wypatrzy.
  17. W górę sunieczko!
  18. Do góry Misiaczku!
  19. Kochany, śliczny... i po szkoleniach. :) Normalnie pies jak marzenie, powinien już dawno domek znaleźć.
  20. Na pewno to nie jest ostatnia szansa. Może ktoś inny ją wypatrzy. :roll: Biedaczka. :(
  21. Jakie śliczne! :loveu::loveu::loveu::loveu: Kochany misiaczek. :D Jak je z apetytem zupkę. :cool3: :loveu::loveu::loveu:
  22. I tak jest kochany. :loveu:
×
×
  • Create New...