Byłam. ;) Porady? Mi mówiono, że nie można pić jakijś soków ani jeść lodów, chyba, że w ośrodku są takie specjalne dla klientów. :cool3: Poza ośrodkiem lepiej nie próbować, bo można zachorować.
A i jak idziesz gdzieś np. do Luxoru czy Doliny Królów, to radzę wziąść coś do picia i coś na siebie założyć, bo możesz się naprawdę nieźle spiec. :eviltong:
A i lepiej nie iść na jakieś wycieczki, które proponują jacyś ludzie z poza hotelu, bo mogą Ciebie oszukać. Najlepiej korzystać z wycieczek, które Ci oferują Ci z hotelu (instruktorzy chyba :eviltong:).
No i to chyba tyle. :)