[quote name='xxSweetGirl93xx']to byliscie w kinie i jeszcze w szkole??
na jakim filmie byłas??:D:D
o ale dobrze ze chociaz na początku dobrze ci szło:):)
a u mnie:
jutro ma przyjśc do mnie dominik z maks po zeszyty jakies:P juz sie boje:P ale najlepsze jak nie znajdą gdzie mieszkam bo na mojej ulicy tak dziko sa numery poumieszczane:P nie wiem co za debil to robił:P
a i byłam z babcią i dziadkiem w sklepie:smile: kupiłam sobie boską bluzke z żabką:-D poprostu słodka ta żaba:smile: jeszcze z żółwikiem chciałam ale nie miałam juz kasy... 40zł. mnie kosztowała... aaaa ale jest cudna:smile:
No i ogólnie fajnie nawet sie z Dominikiem siedzi:P
nie nudzi mi sie przynajmniej ale cały czas gadamy:P dzisiaj gadaliśmy np.o włosach, samochodach, gdzie mieszkam, jak cos z chemii zbilansować bo nam nie szło... i rózne takie inne:)
hehe:) fajnie:)
no i z maksem tez gadalismy i chłopacy ustalali sobie co zrobią oficerowi na wycieczce:P hehe;)
a co powiesz jeszcze?? bo ja sie rozgadałam:P[/quote]
No dziewczyny musiały jeszcze iść na wf, bo nauczyciel tak zadecydował...
Szczerze, to nie wiem. :eviltong: Dość stary, włoski, o losach takiego chłopca, co zainteresował się kinem itd i tam taki całe zdarzenia do jego końca życia. Nudnawe trochę. :eviltong:
O no to fajnie. :D Podrywasz Dominika! :D
Haha, ciekawe, czy znajdzie. :D Najwyżej się zgubi. :cool3:
Nie wiem, co jeszcze napisać. ;d