Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ale pyszności. :eviltong: Nie no, szkoda, że nie mogłam przyjechać. :roll: :eviltong: Łeee no i na polu mnie też nie będzie. :eviltong:
  2. No to wspaniale. :) Będziemy czekać cierpliwie na foteczki. :loveu:
  3. Ale musiała być impreza. :cool3: I ile musi mieć prezentów! :D Nie no, nie masz za co przepraszać. :roll:
  4. Witam niedzielnie. :hand: Co tam u Was słychać? :roll: Jak tam po imprezce? :cool3:
  5. Witam niedzielnie. :) Czy będą dzisiaj jakieś foteczki? :cool3: Co tam u Was? :loveu:
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']no:P hehe:) miejmy nadzieje bo jak go nie bedzie to nie wiem.... dawno go nie widziałam... O boże co ja pisze:P śpiąca juz jestem:P hehe:) ja tez nie lubie pisac rozprawek:D ale cos napisze i siostrzyczka mi poprawi:D:D o jakie przemówienie??:D:D[/quote] Dzień doberek. :hand: Będą dzisiaj jakieś fotki może? :cool3: Na Rokiego czekamy! :roll: Pewnie go dziś zobaczysz. :) Napiszesz mi, czy był, czy nie. :) Rozprawka jest straszna, ale jakoś trzeba przez to przejść. :roll: Przemówienie na dowolny temat. Napisałam o ochronie środowiska, mam już sprawdzone, poprawione i tylko będę musiała to czytać przed całą klasą, ale z akcentami itd, a to będzie trudne. :razz: Co tam u Was? :D
  7. Podrzucam Mozartusia. PS. Jest u mnie w podpisie. Co prawda nie w bannerku, ale zawsze coś. ;)
  8. [quote name='Kincia']No no fajnie xD To sobie kup tylko inne xD[/quote] Będzie trudno, bo mi te też się podobają. :diabloti: No, ale nie będę złośliwa i postaram sie poszukać jakiś ładniejszych. :eviltong:
  9. To już 100 strona. Mam nadzieję, że Bary wreszcie znajdzie jakiegoś dobrego właściciela. I to życzę Baremu.
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P mamy głupio i to strasznie ja nie chce tego pisac.. chciałabym tez miec wolne....;/ to nieuczciwe że w jednych szkołach pisze sie testy a w innych nie..;/ jej nic mi sie nie chce;p ide chyba zaraz spac bo mi sie nudzi:P jutro ide do kościoła z nadzieją że bedzie piotrek ale nie wiadomo:( musze rozprawke na jutro na polski napisac... nie chce mi sie;P napiszesz za mnie>??:D:D[/quote] No głupio macie. :razz: Może będzie. :D Na jutro?! :eviltong: Jak ja rozprawek nie lubię pisać... A w piątek będę wygłaszała moje przemówienie. :razz: Dobranoc. :buzi:
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P no biedne boje sie o nie... jeszcze je skrzywdza i co... a po nich można sie wszystkiego spodziewać... hehe;P nie nie mam wolne tylko pisze próbne testy;/ straszne....... a ty masz wolne?[/quote] Ojej, biedne zeszyty. :eviltong: Ale macie głupio. :razz: U mnie wszyscy poza trzecioklasistami mają wolne.
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P chyba tak zrobie:D:D żartuje oczywiście:P nom:eviltong::eviltong::eviltong: bo nie wiadomo co oni zrobia z tymi zeszytami... jeszcze je zgwałca i co? będą miały uraz na psychice do końca życia....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nom:P ja zmywałam naczynia:P hehe:) co powiesz jeszcze??[/quote] Haha. :D Oj no to rzeczywiście masz powód do obawy. :eviltong: Biedne są Twoje zeszyty, muszą jakoś wytrzymać. :eviltong: Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. ;) Masz we wtorek i środę wolne?
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P o to fajnie:) może sie wybiorę:) tylko nie wiem z jakimi koleżankami:P: hehe:) bo jak pójde z jednymi to inne sie obrażą.... najlepiej całą klasa:P hehe:) ale nic porozmawiam z dziewczynami:) no jestes gaduła ale mniejsza niż ja;P hehe:) ja bym mogła cały czas gadac;P a co powiesz|?? ja sie boje o los moich zeszytów:P:P[/quote] No tak, najlepiej idź ze wszystkimi znajomymi ze szkoły. :D Haha. :D Ale jesteśmy gadułami. :cool3: Czemu się o ich los boisz? :roll: Nudnawo trochę jest. :eviltong:
  14. Ale zawsze coś. :cool3: Niech ktoś wypatrzy kochaną Cygankę!
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']nie na to nie... bo nie widziałam myslałam ze sobie poszłas i ty mi nie odpisałas:P a jak sie podobał film??:D bo ja tez bym sie na niego chetnie przeszła z koleżankami:D:D hihi:) no wiem ze gaduła tak wyszło:P[/quote] No to źle myślałaś! :eviltong: M film się bardzo podobał. :D Śmieszny i w ogóle bardzo fajny. :) Polecam. :D Nie martw się, ja też gaduła jestem. :D
  16. No poprawia się. :D Pewnie niedługo Cygusia znajdzie domek. :cool3:
  17. Podnosimy Mozarcika w górę!
  18. No i będzie większa szansa na domek. :cool3:
  19. [quote name='Martunia']Haha. :D No, ale trafili. ^^ Byłyśmy w kinie na ;Nie kłam kochanie' i na lodach. :D[/quote] A na to odpisałaś? :eviltong: Bo jakoś nie widziałam. Haha. :D Gaduła z Ciebie. :roll:
  20. O te dwa? :D No to jeszcze lepiej. :D Myślałam, że tylko tamto jedno. ^^ :loveu: Ja też nie mogę bez DGM wytrzymać. :lol: Miłej nauki :eviltong: Na pewno Ci dobrze pójdzie na egzaminach. ^^ :kciuki:
  21. Ej co mi nie odpisujesz?! :eviltong: Posty sie pomieszały i mój jest nad Twoim. ;) O następna gaduła gada. :D I kto tu mówi, że za dużo z Adusią gadam. :cool3:
  22. Jaka ona jest kochana! Wszystko by zrobiła na nowy domek! I dobrze, że jest wypuszczana na terenie schroniska. :) I też się cieszę, że tamte pieski znalazły dom. :loveu: Cygusia na pewno też znajdzie. :)
  23. Ja nie jestem dobra w ogłaszaniu, jeszcze nie dawałam ogłoszeń... Niech ktoś ją wypatrzy. :(
  24. Poczekamy. :) W górę, Tuptuś!
×
×
  • Create New...