Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Witam poniedziałkowo. :) :hand: Dzisiaj słyszałam jeszcze wiele wypowiedzi na ten temat (dot. liceum) i już kompletnie nie wiem, gdzie będę mogła iść. :shake: Ogólnie w szkole dziś było luźno na lekcjach. ;) Poza tym muszę się pochwalić 4 z historii, 5 z chemii i geografii i trochę mniej 3 z geografii. :eviltong: Tak się cieszę (chodzi głównie o geografię)! I będę mogła jeszcze zrobić referat i zrobiłam ćwiczenia na 5. :) No, dosyć mojego chwalipięstwa. :evil_lol: Teraz czas na Ciebie! :D
  2. Jejku, tak mi go szkoda. :( No najlepiej, żeby obejrzał go wet, a jeszcze lepiej by było, jakby Bary znalazł kochającego właściciela.
  3. Witam. :hand: O już niedługo piękna 500. :D
  4. E tam, to nic. :) I widzisz, Tuptusiu? Masz allegro! :D
  5. No właśnie. :) Więc sunieczka będzie miała tymczasik! :multi:
  6. Jeju... :( Bary coraz gorzej wygląda. Łzy same do oczu napływają. :-(
  7. Oj tak, to najważniejsze. Podrzucam jeszcze Cygankę z rana.
  8. Nie, jestem jeszcze w 2 gim, ale już sie namyślam nad szkołą. :cool3:
  9. Taki on śliczny i kochany, a domku nadal nie ma. :(
  10. Ale cwaniak :cool3: Mizianko dla niego. :loveu:
  11. No podobne. :) Ale mi się podobają. :loveu: A co tam u Bobisia? :)
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) no dokładnie... ja chce isc do jakiejś dobrej szkoły.... ale tez nie takiej zebym musiała miec ze 180p;/ bo to to juz przesada nigdy tyle bym nie zdobyła;P heh:) ide wysuczyc włosy:)[/quote] No właśnie. ;) No, ale na wybór nowej szkoły mamy jeszcze ponad rok, więc na decyzję jeszcze przyjdzie czas. ;) Choć u mnie w klasie już większość wie, gdzie będzie chciała iść, ja jeszcze nie wiem...
  13. No to dobrze, że ma już lepiej w schronisku. Ale do szczęścia potrzebny jest jej domek.
  14. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P no narazie dałam do odpowiedniego wątku żeby mi wstawili:) nom:D hehe:P to przyjedź do mnie to bedziesz tak miałą:D:D hihi:) No u mnie tez każdy chyba idzie do innego... ja tam moge isc nawet sama gdzies mi to wisi..:P ja nie mam żadnego blisko:P mam tylko blisko przystanek autobusowy do poznania;D:D wiec troche ułatwione mam:) tylko nie chce tez takiego liceum co jest na drugim końcu poznania bo dojazd zajmie mi 2 godz;/[/quote] Aha. :) No to pewnie się wstawi. :D No wiem wiem, ja też nie chcę gdzieś daleko jeździć do szkoły itd. Ale chciałabym, żeby mi się tam podobało. Znajomych też nie muszę mieć w szkole. Ale chciałabym, żeby też były dobre wypowiedzi o nauce w danym liceum itd.
  15. [quote name='Izabela124.']A jak wyglada american eskimo?[/quote] Możesz poszukać w google. [URL]http://www.americaneskimo.com/New%20AE.com/American%20Eskimo%20Dog%20Breeders%20-%20USA_files/DS07.jpg[/URL] [URL]http://www.dogsindepth.com/nonsporting_dog_breeds/images/american_eskimo_dog_h03.jpg[/URL]
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']dziekuje;) banerek juz mam tylko muszą mi wstawić bo samemu nie można bo cos sie popsuło;/ nom fajnie:) najlepiej jak jest miejsce na ogromny basen:D ja nie mam tyle miejsca:( no ale lepsze podwórko niż go nie miec:P a taras tez mam:) :) napewno kiedys bedziesz miała:) No ja nie wiem gdzie pójde w końcu;/ u mnie tez jest pełno chyba z 40 albo wiecej:P[/quote] Ale głupio. :razz: Pewnie niedługo będziesz mogła wkleić bannerek do podpisu. :) E tam, ale i tak fajnie mieć podwórko. :) Ja bym bardzo chciała. Taras też? :D Ja też chcę tak! :cool3: U mnie też jest dużo... I każdy do innego idzie. :( Mi najwygodniej by było do najbliższego, bo mam parę kroków i jestem (choć do gimnazjum mam 2 min drogi), ale wszyscy idą do jakiś wyższych poziomów itd. I co ja mam zrobić? :-(
  17. [quote name='xxSweetGirl93xx']nie wiem:P ale jak by sie nie zgodził to by krzyczał:P :) a mieszkanie w bloku tez jest fajne tyle że nie ma sie podwórka własnego... ja mieszkam od urodzenia w domu bo z dziadkami mieszkam ale jak bysmy mieszkali osobno to nie wiem czy bym w bloku tez nie mieszkała.... :) co powiesz?? ja robie sobie nowy banerak i nie wiem jaki napis dac;P[/quote] O jaki masz śliczny avek. :) Jeszcze tylko bannerek potrzebny. :D No, ale fajnie mieć dom z podwórkiem. :) Jej, cały czas bym sobie na dwór w lato wychodziła i robiłabym co chciała. :D I tarasik też by sie znalazł... ^^ Ale może kiedyś. :cool3: Cały czas myślę nad wyborem liceum, prawie każdy idzie do innego, bo u nas jest dużo liceów.
  18. American Eskimo też mi się podoba. :loveu: I Shih Tzu, Pomerdaniany, Goldy, ... ;)
  19. Chyba? :D A zgodził się ? :cool3: No przynajmniej nie widać. :eviltong: Ale fajnie. :) Ja to bym tak chciała. :) Bo mam tylko mieszkanie, a nie dom z podwórkiem i oczkiem wodnym. :roll:
  20. O no właśnie! :) Nowe fotki Cyganki by się przydały. :)
  21. No właśnie. :( Mam nadzieję, że go ktoś wreszcie wypatrzy i da dom, który jest Pakusiowi potrzebny...
  22. Jakie śliczne fotki Kabisia. :loveu: Jak skacze. :D No wiesz, Ty znowu zaczynasz mu przeszkadzać w załatwianiu się, jak tak możesz. :eviltong: Tobie by było też miło? :eviltong: Ale macie fajne podwórko. :roll:
  23. Jakie śliczne! :loveu::loveu::loveu: A te oczka! :loveu:
  24. No nie, trochę nieładnie z jego strony najpierw obiecywać, ze zadzwoni, a potem się nie odzywać... Mógłby przynajmniej powiedzieć, że już nie jest zdecydowany itd... Ale Tuptuś na pewno znajdzie tego właściwego właściciela. ;)
×
×
  • Create New...