Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No lepiej się wcześniej spakować. :cool3: Ej no, może ktoś będzie, nic nie wiadomo. :roll: Aha... a długo do Szczecina będziesz jechała? I pewnie nie będziesz w szkole w czwartek? :cool3: Bo chyba gdzieś tak przed południem wyjeżdżasz, nie? Haha, jaki żul. :lol: Pozazdrościć mądrych kolegów. :diabloti:
  2. Przystosowuje się do każdego. :cool3: Wie, kto jest ostry, a z kim można poszaleć. :eviltong:
  3. No Twoja babcia i Twój dziadek wszystko załatwią, co Ci potrzebne w sprawie Piotra. :cool3: I zdjęcia i kom itd. :cool3: Ale Ci fajnie. :roll: Szybko się w jeden dzień spakujesz i będzie dobrze. :) Jeszcze 3 dni. :cool3: A Ty o której wylatujesz? Ja siedzę na DGM. :)
  4. Oj no to trochę drogi do Polski do Lewiska ma... A będzie mogła w następnym miesiącu, w czerwcu?
  5. Możesz też podlinkować na tinypic.com lub imageshack.com
  6. I z nim, i z nim. :cool3: O no to jest prawdziwa okazja! I jak masz to ułatwione. :cool3: Na pewno jego zdjęcie od przodu zdobędziesz, ja to wiem. ;) Trudno, musisz powiedzieć, żeby akurat temu porobiła trochę więcej zdjęć i będzie więcej. :) Nie dziękuję. :mdrmed: Następny tydzień mam wolny, bo nie idę na zieloną! ^^
  7. Haha. :mdrmed: No wiadomo, trudno zapewne powstrzymać takiego szaleńca. :lol:
  8. Moim zdaniem już dawno powinien znaleźć dom... Czy ludzie go nie widzą? :(
  9. Ja również witam. :) Czy Bono nadal mnie kocha? :( I kiedy fotki nowe będą? :cool3:
  10. No nie, i znowuż posty się poprzestawiały... Mój komentarz do powyższych zdjęć znajduje się nad nimi. ;)
  11. Jej... Cyga jest taka śliczna i tak kochana... :loveu: Tylko się dziwić, czemu jeszcze domu nie znalazła.
  12. Oj tak, bardzo dobrze... ;) Kiedy Mozart wreszcie znajdzie swój dom?
  13. A ja wychodzę z Maleństwem na spacerek. :loveu: :cool3:
  14. [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000426.jpg[/url] Moje najukochańsze. :loveu: A jak ładnie razem wyszliście. :) A co do zdjęcia Twojego Piotra, to ważne, że jest zdjęcie, będziesz mogła na niego się patrzyć w tym Egipcie. :) A jednak masz jego zdjęcie. :cool3: Powodzenia na geografii. :kciuki: Ja jutro będę przemawiać... :roll:
  15. Ale Bobisiowi musiało być dobrze na tym spacerku. :cool3: Zadowolony na wszystkich zdjęciach. :loveu:
  16. O ale fajnie. :) Czekamy na zdjęcia ze spacerku. :cool3:
  17. Hej. :) No mówiłam, że go zobaczysz wieczorem. :) A skąd wiesz, ze tam był? ;) Od dziadka? :) A zdjęcie również widziałam, teraz tylko czekam, jak będzie od przodu. :D Ja się spieszę i idę już...
  18. Przecudowne zdjęcia Spajkiego. :loveu: Jaki z niego przystojny chłopak. :)
  19. Śliczne fotki. :loveu: Co u Was? :)
  20. O i więcej ogłoszeń dla Cyganeczki. :loveu: :multi:
  21. Oj niegrzeczny Tuptuś! :diabloti: Ale z niego łobuziak. :D
×
×
  • Create New...