[IMG]http://fc06.deviantart.com/fs19/f/2007/257/f/9/La_music_by_Murriano1342.gif[/IMG]
No zapraszamy więcej osób :diabloti:
[IMG]http://fun4all.friko.pl/gg/muzyka/disco.gif[/IMG]
To ja też zapodam moim tańcem po małym drinczku :evil_lol:
[IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
Haha no bardzo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja się tu rozkręcam [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza25_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
No imprezka się rozkręca [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza6_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
[IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza16_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
Ooo Anula, no to to rozumiem :evil_lol: :cool3: :loveu:
Łiii impreza :siara::laugh2_2::bigcool: :cunao::laola::beerchug::drink1: :pepsi::jumpie::smilecol::ylsuper:
Heloł, witam się :evil_lol:
Przyniosłam coś, żeby nie było, że przychodzę z "pustymi rękami" :diabloti:
[IMG]http://sylwester.seoplus.eu/szampan_pyk.jpg[/IMG]
Już wystrzelony koreczek :diabloti:
[IMG]http://www.bank-zdjec.com/foto3/7602_b.jpg[/IMG]