[B][COLOR=Red][SIZE="6"]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!![/SIZE][/COLOR][/B] Zdrowia szczęścia, pomyślności, pociechy z Bonciulka, powodzenia w nowej szkole, dużo sukcesów i jak najwięcej radości! :multi: :Rose::smilecol::smilecol::iloveyou::sweetCyb::B-fly::ylsuper::klacz::tort::BIG::new-bday::laola::laola: :laola::beerchug::drink1::cunao::pepsi::knajpa:
[I][SIZE="1"]Mam nadzieję, że prezenty się podobają.[/SIZE] :cool3: :evil_lol:[/I]