Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No masz trochę zalegości, ale cóż. ;) Czekamy na wrażenia z pobycie w Egipcie oraz na zdjęcia! :multi: :loveu:
  2. :( Mam nadzieję, że Lewis będzie mógł wreszcie cieszyć się swoim domem za niedługi czas. :(
  3. Posty skaczą... :razz:
  4. Mam nadzieję, że w końcu ktoś zdecyduje się na Tuptusia. :roll:
  5. Odezwij się, bo się tu o Ciebie martwimy. :placz:
  6. No i są jakieś wieści?
  7. I tylko się dziwić, że jeszcze nasz maleńki ulubieniec jeszcze nie znalazł domu.
  8. Tak bardzo bym chciała, żeby wreszcie się znalazł.
  9. Tęsknimy, Izuś! :-( Mam nadzeję, że komputer się szybko naprawi i będziesz mogła częściej tu wpadać. Fajne filmiczki. :loveu:
  10. No oczywiście, wszyscy tutaj kochamy Lupuńka. :loveu: Do szczęścia potrzebny jest jeszcze dom ...
  11. Trzymam kciuki za niego, by się wszystko udało. :loveu:
  12. [B][COLOR=Red][SIZE="6"]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!![/SIZE][/COLOR][/B] Zdrowia szczęścia, pomyślności, pociechy z Bonciulka, powodzenia w nowej szkole, dużo sukcesów i jak najwięcej radości! :multi: :Rose::smilecol::smilecol::iloveyou::sweetCyb::B-fly::ylsuper::klacz::tort::BIG::new-bday::laola::laola: :laola::beerchug::drink1::cunao::pepsi::knajpa: [I][SIZE="1"]Mam nadzieję, że prezenty się podobają.[/SIZE] :cool3: :evil_lol:[/I]
  13. Cyganeczka na pierwszą! :multi:
  14. Dzisiaj wraca! :multi: :multi: :multi: PS. z dnia 23.V: No i gdzie jesteś? :(
  15. Jakie wspaniałe wiadomości!!! :multi: I już w poniedziałek Barul będzie miał dom! Wreszcie się los do niego uśmiechnął! :loveu:
  16. O widzę, że zdjęć tu kilka się pojawiło! ^^ No ładnie tam musiało być. :) A co to za piesio? :cool3:
  17. Zaciskam mocno kciuki i liczę na to, że się wszystko uda!!! :multi: :kciuki:
×
×
  • Create New...