-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='Sweet']Nie nie jest źle:P chodziło mi o to że jeśli ci nie powiem to nie zaśniesz z ciekawości:evil_lol::evil_lol: No tak jakby;) No to jutro cie złapie na gg albo ty mnie to ci opowiem wszystko:) jeśli chcesz oczywiście;) ;*[/QUOTE] Aaa o to chodzi :D Spokojnie, zasnęłam bez trudu, dzięki wcześniejszym wstawaniem do szkoły :eviltong: Ok to będę czekała na inf :diabloti: :D
-
Jak to nie da spać? Jest aż tak źle? :diabloti: Aha, no to miałam rację z tą elitką :D Ok, ja też idę ;)
-
To pisz na gg, nawet jestem dostępna wyjatkowo :D Aha może się was boi :diabloti: Taka klasowa elitka no nie :D:D
-
[quote name='Sweet']No jak widać:eviltong::eviltong: A z klasy z klasy:razz::cool3: ale publicznie nie powiem o kogo chodzi:eviltong::eviltong: haha:evil_lol: weź nie mów:eviltong: na szczęście się nie odzywa:multi: tylko czasami sie gapi:cool1: ale ogólnie ciesze się ze do mnie nie gada:evil_lol::evil_lol: Może się boi bo widzi z jakimi chłopakami się zadajemy ale to dobrze nawet:lol:[/QUOTE] A jak ma na imię??? :diabloti: O to widzę, że się odczepił :diabloti: Biedaczyna, a chciał mieć taką fajną koleżankę :diabloti:
-
Za dobrze cię znam :eviltong::eviltong::eviltong: haaa :D A o kogo chodzi :D:D? Z twojej klasy no nie? :cool3: O i jak tam ten Paweł cały :evil_lol::evil_lol:?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No to git że jest fajno moja z ruskiego jest super;) jo jeszcze z niczego książki do ręki nie wziełach ale musza nauczyć sie z ruskiego dialogu na pon zrobić zadanie z maty, angola i poloka hmm co tam jeszcze niedługo spr z maty:cool1: Ta Debiutantos debilos jeszcze kiedyś mie z siebie ściepnie i podepto:evil_lol: no i już przełożyli my z Ewą na soboty io ile dobrze pamietom momy na 15:evil_lol:ale do końca nie jest żem pewno bo sie spieszyłach na autobus i wgl:diabloti: I wiesz co Ci powiem... ida SPAĆ!:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] My mieliśmy na razie diagnozy, zadane.. hm już odrobiłam, bo chcę mieć z głowy :diabloti: No i będę czytać biologię, muszę ją bardziej polubić, coś mi sie wydaje :eviltong: Oj tam, może nie będzie tak źle :D Ale w tym właśnie się w koniach boję, że nagle skoczy czy stanie na tylnych kotypach, a ja bum na łeb :diabloti: Aha to fajnie :D Dobranoc! Ja też niedługo pójdę i chyba do 12 sobie pośpię, bo na ten tydzień mam już dość :evil_lol: I wrażeń, i wstawania, i szkołyyy.. :evil_lol:
-
Aha, czyli pierwsza opcja jest poprawna :cool3::cool3::cool3:
-
No to dobrze myślałam ^^ Hm no mam nadzieję, że fajnie :D Do tego babka jest bardzo fajna :) To może nie być tak znowu źle :D I chcę już się przyzwyczać do szkoły :eviltong: Już powoli sięgam po książkę np. z biologii, bo tak ruszyliśmy, że muszę nadgonić :eviltong: No i ogółem nowi ludzie, nauczyciele :eviltong: No pewnie Debiutek chce odpocząć albo ma jakieś pomysły :diabloti:
-
Niech zgadnę, ktoś ci się znowu spodobał no nie? :diabloti: Albo P się przepisał do tej szkoły, ooo już widzę jakas szczęśliwa :diabloti:
-
Aha.. no cóż, niektórzy nauczyciele tak mają, widzę, że nie tylko w szkole :eviltong: Nadal jeździsz z lonżą? No ja właśnie otwierając książkę się trochę zdziwiłam, ale się przeżyje może :eviltong: Akurat nasza wychowawczyni uczy rosyjskiego :diabloti:
-
Taaa piękności :diabloti:
-
I jak, fajnie było :D? Znalazłam właśnie w internecie, że "wot" to "oto".. Pytałam, bo mam książkę "wot i my" :evil_lol: A czy mi się zdaje, czy te literki po rusku inaczej są wydrukowane w książce, a inaczej się je pisze? :eviltong: (nie wiem czy zrozumiałaś :P). Czyżby Debiut na zdjęciach :)?
-
Hahaha :roflt: Parkinson w całej okazałości :diabloti:
-
Śliczne portrety ^^ :loveu:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ta dłuży sie a jo dzisiej nie miałach wufy:multi: i godzina wcześni do domu no to dobrze;) a jo nie wiem czy na konie dzisiej póda bo deszcz pado:cool1:[/COLOR][/QUOTE] Ale ci fajnie ^^ My mieliśmy lekcje organizacyjne xd No ale z biologii już lecimy z tematami i to w jakim tempie :lol: I co, byłaś na koniach? A i miałam ruski, ale ogółem nic nie robiliśmy poza organizacją itd. :eviltong: Dopiero mamy kupić książki. Co to jest "wot" po rusku? :eviltong:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jo po tym 2 dniu czuja sie jakbych łaziła już rok:roll: tak my tyż takie zeszyty musieli mieć;) ale na początku jest to fest wygodne jak sie uczysz pisać i wgl jo już teroz mom normalny w kratka bo już umia pisać i wgl:razz: bo nasza klasa jest bardzo zgrano i wgl lubi spotykać sie po lekcjach:eviltong:jutro pierwszo mom mata...:cool1:i u mie sie burza zbliżo:p [/COLOR][/QUOTE] No w szkole się czas dłuży. :roll: Aha to dobrze mnie poinformowano :) Ah no cóż :diabloti: U mnie jeszcze się poznajemy powoli, ale jest luźniej niż wczoraj :D A ja mam wok pierwszy :eviltong:
-
dubel............
-
No ale i tak gorzej w lo :diabloti: E tam, ładnie wyszłaś :D I Tofiś też :loveu:
-
Oj to oby się szybko poprawiło!!!
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej:loveu::loveu: żyjesz to dobrze xD jo ledwo zyja:eviltong: ale jutro już PIĄTEK! i konie:loveu: i po koniach "ognisko":diabloti: i na ponidziałek już momy z ruskiego dialog na pamięć:cool1:w sumie jużmom napisany downo ale nie chce mi sie uczyć aaa włąśnie Martuchna jak tam ruski miałas już?:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] No też ledwo żyję :roll: Dużo macie tych ognisk :diabloti: Ruski mam dopiero jutro :) A i powiedz mi, jakie trzeba zeszyty? Tzn nie wiem jak u nas będzie, ale jakie wy mieliście, bo koleżanka mi mówiła, że jakieś w cienkie linie (co się w nich w podstawówce w kl 1-3 pisało), bo tam będziemy pracować tą cyrylicę..
-
Ojej :( Niech szybko wraca do zdrowia! A u weta byliście?
-
Ja też nie lubię fizyki :eviltong:
-
hej ;) ale ci fajnie :) znów konie ^^
-
gim jeszcze nie jest takie złe :eviltong:
-
Co mu jest? :(