Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [url]http://images37.fotosik.pl/186/b5f15b775d04c1a3med.jpg[/url] super Maksio :loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/191/85ee04bb704147f5med.jpg[/url] chętny do rozmowy :lol: :loveu:
  2. Śliczny Maksio :loveu::loveu::loveu:
  3. No ja tak trochę rozumiem... No nie, czyli zlotowych już nie będzie? :-( A ja chcę te zdjęcia z sesji z Bonkiem :placz: :eviltong:
  4. Dzięki za radę :diabloti: Ty mi nawet nie mów, jak u tym myślę to mi niedobrze :shake:
  5. Hej ^^ O no to fajnie było w sumie ;) A masz zdjecia ze zlotu? :cool3: Bo chyba nie dokończyłaś :cool3:
  6. No widziałam.. Najważniejsze, że konto skasowane :) Jak jeszcze coś będzie to pisz :D A Goldi nie ma znajomych na nk.. :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  7. No i bardzo dobrze, dziecko się wystraszyło ^^ Albo admin mu konto skasował :evil_lol:
  8. Heloł! :hand: Nie przypominajcie o szkole :-(
  9. Hejo ^^ [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/20.jpg[/url] Sabula :loveu: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/24.jpg[/url] cudowne :multi:
  10. Oj :( Ja nawet nie mogę myśleć o szkole... Hej :loveu:
  11. Byliście we Wrocławiu i nic mi nie powiedziałaś? Phi :eviltong: [COLOR="Red"][FONT="Arial Black"][B][SIZE="4"]Sto lat, sto lat! Najlepsiego dla niego!!! [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] :smilecol::laola::BIG::bday::new-bday: :cunao::dog::Rose:
  12. Ale szaleje :loveu: [url]http://i42.tinypic.com/5nk8w2.jpg[/url] :loveu: Też mam jutro na 8.00 :shake:
  13. Hej ;) W końcu te konto złodzieja zostało usunięte :)
  14. No to super :D I może też w góry... :cool3:
  15. No oby szybko minęło, bo ja chcę jeszcze wakacji :eviltong:
  16. No ja nowe twarze będę poznawała :evil_lol: Tak, trzymajmy się tego... szybko minie (tak, jasne :roll:).
  17. Ja nawet sobie wtorku nie wyobrażam :roll: To będzie straszne :-(
  18. No do niczego one są, nie wiem, po co takie istnieją :razz:
  19. Nie przejmuj się tym tak, może ten cały admin usunie konto tego dzieciaczka...
  20. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Jutro ostatni dzień to jest straszneeeee:roll: jo z/w leca na ostatni spacerek z Bonem ale taki szybki sik sik i do domu nynu:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] No nawet nie chcę o tym myśleć :roll: :) A co do tego konta, to dzieci nie mają co robić... :angryy::angryy::angryy:
  21. No ja właśnie tak mam ;) Ale dobra, już nie mówmy o szkole :evil_lol:
  22. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]na 8 i o 6:40 tak wczaas?:crazyeye: Kobito bydzie wszystko dobrze!!! Jo przez pierwsze 2 tyg chodziłach do szkoły z bólem brzucha tak sie stresowałach:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] No bo teraz do szkoły nie mam paru kroków, a będę musiała dojeżdżać :( Jak na razie kiedy o szkole myślę to też mnie brzuch boli :eviltong: No ale mam nadzieję, że nie bedzie źle.. Pewnie się okaże, że bez powodu się tak bardzo stresowałam, ja mam tak zawsze :eviltong:
  23. No na twoim miejscu też bym nie chciała.. :-( Ogółem nie chcę szkoły :eviltong: A jedziesz jutro wieczorem?
  24. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no to jutro wcale z łóżka nie wstaja:diabloti:[/COLOR] [COLOR=Blue]jo w gim miałach na 7:15;) teroz na 7:40(?) nawet nie wiem ale coś koło tego:evil_lol::evil_lol: i wstaja o 6:45 a bus mom o 7:19 i zawsze sie spóźniom:diabloti: bydzie dobrze nie martw sie u mie 2 nowe dziołchy mają dojść i jo już panika:shake:[/COLOR][/QUOTE] No ja chyba też, się zobaczy :diabloti: Aha.. No ja nawet nie wiem, na którą będę wstawała :shake: Jak mam na 8.00 to ok. 6.40? A jak na 7.15 to wolę nie myśleć.. :roll: No jak na razie trudno mi się nie martwić :(
×
×
  • Create New...