-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Aha no czytałam ;) Ale zawsze coś :D To udanej wycieczki :eviltong:
-
Hej ;) O, w końcu zdjęcia Kabika, akurat trafiłam :cool3: Obgryza ci palce :evil_lol: No to ogółem w szkole ok ;) Fajnie, że jedziecie na wycieczkę, u mnie nakłaniamy wych, by pojechać gdzieś na 3 dni, dałyśmy jej oferty i ma wybrać :evil_lol:
-
Hej :loveu: Tak w ogóle zapomniałam ci napisać, jak na rosyjskim ostatnio było :cool3::cool3: A więc mieliśmy pisanie literek już więcej niż tylko jedno :diabloti: Jakieś takie podstawy typu kto to jest - to jest kot, itp. :eviltong: I że zamiast "eto" z e z kreską się czyta "eta" :D Ogółem zaczyna mi sie podobać ten język :D:D:D A pozostałe lekcje.. hm jutro nieokreślona ilość kartkówek, na pewno będzie jedna, bo zapowiedziana, a reszta może być.. się zobaczy ;) A ty mi zdrowiej szybko :loveu::loveu::loveu: O Bonek w nowej obróżce? :D I założyła mi koleżanka facebooka xDDD
-
Hej :loveu: Przede wszyskim szybkiego powrotu do zdrowia!!! :loveu: Zdrowiej :):) No nauka męczy, ja na komputerze rzadko jestem, dziś powinnam się uczyć, bo mam strasznie tego ponawalane :roll: I tylko napiszę ci posta i idę :roll: Sorry, że tak ci cały czas nie pisałąm, ale albo lekcje miałam albo co xD :-(
-
[quote name='Sweet']A tak w ogóle to Marta już nie kochasz Kabika bo nas w ogóle nie odwiedzasz:placz: I nie słyszałaś nowiny że za 2 tyg mnie zobaczysz:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Nie do wszystkich galerii mam czas wejść xD Właśnie zaraz będę schodziła z dgm. A nowiny się doczytałam u Gordonowej ;)
-
Aaa a ja dziś zrobiłam zadania z polskiego :roll: I nauka na mnie czeka :(:(:(
-
No ale coś innego się znalazło :D:D Jak tam ostatni dzień weekendu? :(
-
Hej :loveu: Jakie piękne zdjęcia, i widoczki, i Bonek, i kunie :multi: Ty zawsze znajdziesz coś do kupienia, mówiłam :diabloti::diabloti: Łii psiaki :loveu::loveu:
-
Śliczne zdjęcia, ładna fryzurka :) :cool3:
-
No super super :D Ok, to dobranoc! :hand: :loveu:
-
Hahaha uczyłaś się tego wierszyka? :evil_lol: Fajny :evil_lol: No mam nadzieję, bo jak na razie sobie przeglądam podręcznik i niektóre słowa nawet idzie zrozumieć :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale kurde A jest przecież normalne jak polskie A:evil_lol: my tyż na początku co chwila sie śmioli xd mi sie tyż na początku niezbyt pisało fajnie ale teroz to śmigom:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] Zdążyłam to zauważyć :evil_lol: A właśnie teraz sobie "analizuję" ten ruski alfawit :diabloti: Czy jak to tam się gada xD No ja ci zazdroszczę, jak na razie patrzę z przerażeniem na te literki, a co dopiero jakbym miała je pisać :crazyeye: Ale dobra.. może nie będzie tak źle... :evil_lol:
-
Aaa to w bursie siedzisz :eviltong: No niestety szkoła :(:( Po weekendzie znów trzeba będzie odliczać do następnego weekendu :evil_lol:
-
No właśnie powoli muszę się godzić z tą myślą :eviltong: Jeszcze musimy się uczyć to pisać, bo jak na razie tylko "A" pisaliśmy :evil_lol: twiordy znak :D:D Słuchając różnych słówek z płyty na lekcji momentami mieliśmy niezły ubaw :evil_lol::evil_lol:
-
Ale dużo zdjęć z wystawy :loveu: Co tam u Ciebie :D ?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]A tak wgl Karolina łazi z Tobą do klasy?? no niestety trzeba... jo tyż tak na początku robiłach że pisałach nad wyrazem jak sie to czyto:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Nie, nie chodzi ;) Haha no trzeba mieć jakiś sposób na zapamiętanie :D Może nie będzie tak źle... :D
-
Hej :D Super myszki, świetny kot oraz przede wszystkim cudowna Rika :loveu::loveu: :cool3: Ja szopa widziałam na spacerze na smyczy z jakimiś dziewczynami w parku.. :roll: :razz:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu: no szkoda szkoda ale jutro i pojutrze fajnie sie zapowiado:diabloti:no niestety do nauki jest duzo a mi sie tak nie chce:shake:o i jak CI czytanie alfabetu szło?:diabloti: e tak mi tyż na początku sie mieszały to normalne musisz sie przyzwyczaić;)[/COLOR][/QUOTE] No to fajnie :) Ja jutro planuję się w końcu spotkać z przyjaciółką, bo dawno się nie widziałyśmy xD Mi też się nie chce :( Ale co zrobić :( A czytanie dobrze, pozapisywałam sobie, jak się wymawia te literki :D Muszę się ich nauczyć tzn. ja sobie tak powiedziałam, by potem wiedzieć, jak się czyta jakieś słowa na następnych lekcjach, bo będę do tyłu :evil_lol:
-
Śliczne zdjęcia :loveu: A ocenami się nie przejmuj, będzie dobrze! ;)
-
Hej :) No to szkoda, że pogoda nie dopisała... No ja już w końcu po szkole, dwa dni odpoczynku, choć jest dużo przedmioów do nauki :( I zadań z polskiego nie rozumiem :( I już kartkówki pozadawane... Miałam dziś ruski :cool3: Czytanie alfabetu i słuchanie słówek :) W domu muszę sobie to wszystko przeanalizować, bo te literki mi się mieszają :-(
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu: jakie zawijasy a jest przecież normalne:diabloti: jo tyż cały czos tako zmulono w szkole siedza spać spać i jeszcze roz spać jutro mom na 8:30 to sie trocha wyśpia:cool3: [/COLOR][/QUOTE] Dobra, ciekawe, co będzie jutro na lekcji :diabloti: No ja mam na szczęście jutro na 8.55, bo nie mamy pierwszej lekcji ;) to chociaż godzinkę więcej sobie pośpię :) A teraz zmykam, bo nauka wzywa :roll:
-
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej:loveu::loveu::loveu: łał to mocie serio zawrotne tępo xD my na 1 lekcji od razu cało cyrylica pisali:diabloti: no i dzisiej miala być ta kartkówa ale poszłach do baby z Asią żęby nom nie robiła no i nie zrobiła:p [/COLOR][/QUOTE] Hej znów :loveu: No i to jak xD Jutro następna lekcja, ale tym razem normalna, a nie w większej części godzina wych :cool3: Bo jak ci już mówiłam, moją wych jest pani z ruskiego :diabloti: Ej ale samo pisanie "A" mi na początku trudność robiło :evil_lol: Jakieś zawijasy itd :evil_lol: O to fajnie wam :) Jeju, ja cały czas zamulam, chodzę niewyspana, ale zresztą nie tylko ja, bo praktycznie każdy niewyspany :diabloti:
-
Ale fajne ciastko :cool3: Piękny Haker :loveu: