Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No szkoda szkoda... Ale z Ewą się spotykacie? :)
  2. No niestety jesień tak ma :( A w następnym tyg niby ma byc śnieg z deszczem :roll:
  3. Aaa no to szkoda :( U mnie jeszcze nie leje, ale pochmurno jest.. a chciałam porobić zdjęcia :(
  4. Witam :loveu: A dziś na konie? ^^
  5. No pięknie, pięknie :diabloti: Ale jestem zmęczona... :sleeping:
  6. Super fotencje :loveu:
  7. Ale piękne zdjęcie! Profesjonalistka z ciebie :cool3:
  8. Gratulacje 5! ^^ Więcej fotek! :D
  9. Jaki piękniś :loveu: [url]http://i33.tinypic.com/33mof90.jpg[/url] i czyścioch też :diabloti:
  10. O na piwo idziecie? :diabloti::diabloti: Hejho :loveu:
  11. No ale fajnie, gratuluje :D:D:D A zaraz też lecę się uczyć ang, bo jutro kartkówka :shake:
  12. No pochwaliłaś mi się już sklerotyczko :D Znowu ci maści trzeba kupować Gienia!!! :mad:
  13. Haha no powinni mnie ze szkoły wyrzucić :diabloti: A tak na serio to niedobrze mi było :(
  14. Zwariowany Tofik! :loveu:
  15. Tak tak, jedź na nasz zlot :loveu:
  16. Świetne fotencje :eviltong: :loveu:
  17. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]7 a męcz sie dobrze Ci tak ucz sie ucz:eviltong:ło matko jo tyz musza lektura czytać dzięki Konrad Wallenrod boże xD Jo nawet biola lubia xD ło matko tyn face cośtam...idź sie lecz:diabloti::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] No już się wymęczyłam i mam dość :diabloti: Kartkówkę zawaliłam xDDD Jeszcze o takiej lekturze nie słyszałam.. Haha na odwyk!!! xD Co tam? :D:D:D
  18. Jeszcze nie wiem, ale prawdopodobnie :diabloti::diabloti::diabloti:
  19. Nie nie, dla mnie doobra duszyczka :evil_lol: Ale ci fajnie :( Ja niestety nie, 7 lekcji, jak codziennie :D Haha nie no ja czasami tka na dobranoc lekturka do spanka xD O kurcze, przypomniałaś mi o lekturze na jutro.. będzie test :roll: Muszę przeczytać streszczenie :diabloti: Bo czytałam z 2 tgodnie czy 3 temu i nie pamiętam już xD I zacyznam coraz bardziej lubić biologię, bo na początku to tylko wielkie oczy na lekcji robiłam :crazyeye: Tyle tego mamy.. komórkę cały czas omawiamy i chyba mamyą ją omawiać przez cały semestr :lol: Mam książkę taką wielką o komórce i w następnym semestrze następna będzie :lol: Restauracja na facebooku mnie wzywa xD I farma xD Help xD
  20. Witaj moja dobra duszyczko :D :loveu: Śliczne zdjątka :loveu: :eviltong: Co tam? ^^ Ja mam jutro dwie kartkówki i jeszcze się musze uczyć i patrz co robię :D A to przez farmę i restaurację :-( I dogo :D
  21. No akurat z tych lekcji z ruskiego bym mogła, bo to już opanowałam ^^ :diabloti:
  22. Aaaa ^^ No widzisz, masz w sobie ruską krew :cool3::cool3::cool3: A u nas z rosyjskiego pani się ostatnio wzięła za nas i odtstnio dwie osoby przepytała z ćwiczeń, odmiany, czytania :D Tez chcę być pytana ^^
  23. Antea to ruskie imię? :cool3: Nie no, ale serio, jeszcze gorzej z chemią, jej to w ogóle nie rozumiem, kartkówka poszła fatalnie :shake: Życie :D:D:D Najważniejsze to zdać xD
  24. 1 albo 2! ^^ Śliczne foty :) No dużo nauki, dużo :( Ja dziś miałam spr z historii, wyuczyłam się wszystko, i książki, i zeszytu, ale nieeee, pan dał znowu pytania z kosmosu i nie wiem jak to się skończy :( Już 2 z historii mam :diabloti: Najwyższa ocena wtedy była 3 i było jej chyba z dwie tylko xD Nie wiem, skąd on czerpie pytania na spr czy kartkówki :roll:
  25. Hejo :) Jak zawsze piękny Bonooo :loveu::loveu::loveu: I koniki też ^^ Jak tam w szkole? :diabloti:
×
×
  • Create New...