1 albo 2! ^^
Śliczne foty :)
No dużo nauki, dużo :( Ja dziś miałam spr z historii, wyuczyłam się wszystko, i książki, i zeszytu, ale nieeee, pan dał znowu pytania z kosmosu i nie wiem jak to się skończy :( Już 2 z historii mam :diabloti: Najwyższa ocena wtedy była 3 i było jej chyba z dwie tylko xD Nie wiem, skąd on czerpie pytania na spr czy kartkówki :roll: