-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Spóźnione wszystkiego naj:loveu: No i wesołych świąt oczywiście :D:D
-
Ale mnie tu dawno nie było! Zdjęcia są wspaniałe :loveu: Jak ty je robisz :D:D Wesołych świąt :loveu:
-
wesołych świąt! :loveu:
-
Hej Bobiki :D:D! Dawno mnie u Was nie było, ale przejrzałam ostatnie zdjęcia :D Wpadłam życzyć Wam wesołych świąt :loveu:
-
Wesołych świąt Wam! :loveu: :D:D
-
Hej, hej :D! Długo mnie tu u Was nie było :D Wybaczcie :) Wesołych świąt!!! :loveu:
-
Ale śliczne zdjęcia :):) Trochę mnie nie było, czas nie pozwalał... Wpadłam Wam życzyć wesołych świąt i dosiego roku :loveu: :D
-
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!! :loveu:
-
Ja tam jestem ze wszystkim co tu opisałas na bieżąco, więc nie iem co pisać :diabloti:
-
O no w końcu pokazałaś jak sobie zrobiłaś :D I nie wiem, co ci jeszcze pisać, bo już się rozpisywałyśmy :D
-
Suuper prezent :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Nie każdy siedzi maniakalnie na nk jak Ty a jak CIe nie odpisza to do niego jeszce jo napisza:D o jo byda Ci potrzebno ok rozumia:D Znaczy jo chca łon chce ale nie wiem czy rodzice mi pozwolą:P To se wycieczka kjajoznawczo zrobisz:D a we wtorek ida z Adrianem:P[/COLOR][/QUOTE] Nie prawda, ja raz na jakiś czas jestem, ale jak czekam na odp to jestem częściej :D Haha no :D No to musisz zapytać :D Super, będę czekać na relacje xD
-
No ciekawe kiedy, ale może rzeczywiście tak często nie używać nk :diabloti: Ale i tak jak mi odpisze, to będziesz mi potrzebna :D Jedź z nim na rajd :D! A na łyżwy w końcu jadę z koleżankami we wtorek po szkole i wigilii klasowej :D Szkoda tylko, że nie ma lodowiska koło mnie i musze przejeżdżać przez całe miasto, ale ok :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]tak to wszystko Toja wina i ino Twoja nikogo innego:D[/COLOR][/QUOTE] Też cię kocham :loveu: :diabloti: A on nie odpisał :diabloti:
-
haha nie ma to jak zdemoralizować Anulcię :grins: Nie to nie :D No i bardzo dobrze :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]:) hm co u nos urodziny taty nudza sie i wgl xD musza sie na pon nauczyć Katiuszy a jakoś mi sie nie chce... Jutro na konie nie wiem w co sie ubrać ani nic chyba zamarzna na tym koniu:D a w pon ida z Ewulcem na lodowisko a z Adrianem jeszce musza sie dogodac ale raczy we wt pódziemy:D i już mie wczoraj ostrzeg ze jak mie spotko to mie wykulo w sniegu xD[/COLOR][/QUOTE] Cicho!!! Nie gadaj mi o szkole!!! Ja niedawno wróciłam z kościoła, w ogóle sobie odmroziłam nogi, ręce, twarz, masakra xD Nic nie czułam. Ale fajnie ^^ Też musze iść na łyżwy, z koleżanką zamierzamy isć :D Haha no to musisz uważać na niego:D
-
Boooon <3 [url]http://i47.tinypic.com/kalpxi.jpg[/url] :loveu: Co tam u was? :loveu:
-
Haha wywaliłaś się? xD Ja dziś się prawie wywaliłam xD Hah fajna ta piosenka :diabloti: Ale zimno na dworze... tylko śnieg mi poprawia humor :cool1: Nie umiem się nie stresować :lol: Jak to słabo wpadam... wpadam jak najczęściej mogę! :cool3: A tak w ogóle jaka ci średnia wychodzi? u nas już oceny wystawione ..
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a no udało sie:D jo zawsze sie tak stresuja i dobrze o tym wiesz xD A móg by jechać jo sie nie obraża moga sie nawet łóżkiem podzielić:D[/COLOR][/QUOTE] Ej ej, ja tu jestem od stresowania się :P:P Haha łooo no wiesz, tak szybko xD? Booon :loveu::loveu::loveu: ale ładna obróżka :D Ja wam kosiam :loveu:
-
O to wasze spotkanko się udało :D No widzisz, mówiłam, że będzie dobrze, i po co te nerwy!!! :P Fajnie, że mu się Bono spodobał, pewnie się okaże, że jeszcze z tobą na zlot pojedzie, kolejny dogomaniak :D:D :diabloti: Wchodź na gadu :diabloti:
-
Hej :loveu: Ja już od początku mówiłam, że wygra xD Udanego spotkania :D:D:D
-
Hahaha ale ja cie lubię denerwować :D A z biologii mnie będzie pytać akurat z najtrudniejszych rzeczy na 4 i pewnie się nie uda :P:P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ty robisz super zdjęcia i zamknij sie bo Ci przylutuja:diabloti: i pytej rodziców o tym zlot bo Cie zabija ale poważnie i mi o szkole nie godej bo tyż Cie zabija jo mom jeszcze wolne:P okok powiem Ci wszystkooo:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha jasne jasne :P Ok ok, kiedyś powiem xD Miałam dziś spr z ruskiego! xD I w pon mam spr z historii ;/////////// i po ;/////// porażka xD No to ja będę czekała na relacje :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]nie znosz sie nie są dobre i nigdy nie bydą xD a Ty mi o szkole nie wspomninej bo kurde jo jeszce wolne mom xD grom se na kurniku z Ewą :D A z wujkiem Adikiem idziemy jutro :p[/COLOR][/QUOTE] Jasne jasne :P Zobaczysz, myślisz, że moje początki były takie łatwe :P? Do teraz przecież znowu takich super zdjęć nie robie. To fajnie wam :P Ja tez sobie wolne zrobiłam, choć jutro już mnie czeka historia itd itp :P I PO w pon ;(((( = spr. Aaa no to wiesz, jak coś to potem prosze o szczegóły :D:D