Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to bardzo fajnie :) W końcu już bez lonży będziesz jeździła :) Czekamy na foty :diabloti:
  2. Hej :) Ooo co ja tu widzę, doczekałam się zdjęć! :multi: Bardzo ładne! Ale fotogeniczne psiska :loveu: Trzymajcie się tam! :)
  3. Super zdjątka :loveu::loveu::loveu:
  4. Ale fajnie zdjęcia Ci wyszły, super :):):)
  5. No to fajny dzień dziś masz :D I jak tam? ^^
  6. Hejo :loveu: Oj to miałaś niezłą przygodę z tym psem :roll: Dobrze, że cię nie pogryzł... Było się na koniach? :D
  7. Ratunku.. mam pełno ćwiczeń zadanych z rusa :( 10 stron pisania :placz: I jeszcze nauka na kartkówkę... hmmm... :-(
  8. No to czekamy na więcej zdjęć :D:D:D Powodzenia! :thumbs:
  9. Zawsze coś :D:D:D Dawaj zdjęcia! :)
  10. Hej :) W końcu do Was wpadłam :D A więc fajne zdjęcia koni i cuuudne zdjęcia z tego wypadu :loveu::loveu: Piękne są te zdjęcia :) Mam już jakieś odmiany na ruskim np. mamu zawut... papu zawut... :diabloti:
  11. A mnie to nie spotkałaś??? Phi :placz::placz::placz: :diabloti:
  12. Cudowne zdjęcia, no i sto lat dla Tofisia! :multi::multi::multi::loveu:
  13. Hej :) No ja mam też z biologii spr tylko, że pojutrze :razz: A ja z rosyjkiego będę miała kartkówkę z piątek :roll: A akurat teraz mamy jakieś te odmiany czasownika i i interesujet itd.. I pisanie i czytanie, z tego też będzie niedługo spr :eviltong: Fajnie fajnie, tylko że ja tam potrzebuję więcej czasu :(
  14. Oj tam, bo jesteście na lepszym poziomie już xD A my dopiero literki i podstawowe słówka. Ale jest sukces! Potrafię już, powoli co prawda, ale zawsze coś, czytać różne teksty z podręcznika :D No i pisać też mniej więcej xD Ja mam rozszerzoną biolę i już w czw sprawdzian... A co lekcje pytanka z lekcji od początku roku :D Ale za to dużo się rzeczy pamięta.
  15. Hej :) Będzie dobrze! Nauka nie może nas tak bardzo męczyć xD Miałam kolejną lekcję ruskiego i było coś typu 'interesuję się tym i tym', przedstawienie się itd.. ogółem dużoo nowych słowek :(
  16. O to niedługo ma Tofiś urodzinki :multi: Ok, to zaraz dodam :cool3:
  17. O bardzo fajna fryzurka :):):) A poprzednie zdjęcia również piękne :loveu: i jakie kolorowe :D
  18. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=Blue]Mjenia zawód Antea:diabloti: mi sie tyż na początku mieszały spokojnie!!;) ahaaa takie coś pierwszy roz słysza:diabloti: dzisiej urodziny Pan W mo:diabloti: i dzisiej sa robione urodziny moi mamy(16 miała) i dzisiej na kunie łiii:eviltong:[/COLOR][/quote] Ooo właśnie, już dziś zapomniałam nawet, jak się przedstawiało xD A ty kto? :diabloti::diabloti: ja anton :evil_lol::evil_lol: Ooo no to dzień pełen wrażeń :cool3:
  19. [quote name='Sweet']którzy??:razz::razz: Zresztą to jest może 10 chłopaków w sumie na 28:eviltong: wiec trudno mówić ilu ładnych bo kilku ładniejszych zostało w szkole:evil_lol: no;D ja będę w oba a ty jesteś niedobra bo w jeden tylko idziesz:eviltong::eviltong:[/QUOTE] No teraz już nie pamiętam, musiałabym od nowa oglądać zdjęcia :diabloti: Przecież pisałam, że prawdopodobnie w 1 dzień, ale może się to zmienić :evil_lol:
  20. Ale msaz chłopaków w klasie :evil_lol::evil_lol: może jeden lub dwóch jest tam ładnych :evil_lol: pięknie pięknie :eviltong: Za tydzień wystawa :razz: Prawdopodobnie będę tylko w jeden dzień, ale jeszcze nie wiadomo...
  21. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu::loveu: łał to szalenie dużo już wiesz xD haha:P bardzo fajny jest;) Ta zdrowija jak sie do można powiedzieć zę nic już mi nie ma:diabloti: co CI założyła?:D No a jo byłach dzisiej u alergologa...i kobita mi padała ze kurza:-o w życiu nie miałach papierosa w ręku!! ogólnie dym mie strasznie drażni jak dziadek przyjedzie do mie to jak zaczyno kurzyć mom ochota go z doma wayalić...:shake: a ta mi z takim czymś wyjechała nie wiem na jaki podstawie:lol: szczerze miałach ochota wstanąć i wyjść... No i kupiłach se rękawiczki na konia bo mi si paluchy strasznie obdzierają:cool3: [/COLOR][/QUOTE] Hejo :loveu: No dzisiaj mieliśmy przedstawianie się no i już mi się te literki mieszają :placz: :diabloti: No ale się przeżyje, nie jest źle :D Facebook to coś jak nasza-klasa, tylko że jakieś tam gry są, quizy itd :lol::lol: Ale fajnie jest xD O no to nieźle cię oceniła, ale się nie przejmuj.. ;););)
  22. Przystojny królewicz :loveu: [SIZE="1"]Znalazłam cię na nk, mogę dodać do znajomych? :evil_lol: :lol:[/SIZE]
  23. Super spacerkowe :loveu::loveu::loveu:
  24. Pięknie wyglądała :loveu:
  25. Najlepsiego dla niego ;):multi::loveu:
×
×
  • Create New...