-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Chcemy Bardolinka :D Hej, przyszły księdzuuu... :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Że NIE może grać w pingla!:diabloti:[/COLOR][COLOR=Blue] Kurde poszłach sie zpisać do tego fryzjera pacza zamknięte i karteczka wisi że dzisiej nieczynne ciuuu. Tak nawiasem zęm jest choro gardło mie boli znosa mi leci...ale na konie musza iś nie ma inny opcji! xD [/COLOR][/QUOTE] Nooo właśnie :D Ojj to wracaj mi do zdrowia :loveu: No i znowu jakaś epidemia, powoli coraz więcej ludzi chorych :eviltong: A ja nie mogę być chora, bo tyle mam, a potem jeszcze to nadrabiać, omg... :placz: makabraaa :placz: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]to jest takie nudneeeeeee ze ło matko i córko...xD już bych chciała zwierzątka lub człwoieczka xD[/COLOR][/QUOTE] A ja mam cały czas komórkę, teraz zaczynamy genetykę... A za tydzień spr z komórki, a tego tyle jest... :crazyeye: Aaaaaa :placz: A w pon spr z chemii, tego też pełno, od początku roku do teraz :-( A przez PO dostanę nerwicy :-( już się o mnie w szkole boją xD Po - pierwsza lekcja, pon i normalnie wysiadam psychicznie xD
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]japonczyk czy nie jezu xD e tam na pewno fajny nie był do mie synek fajnt musi miec dugie ciemne włosy i ciemne oczyska:loveu::evil_lol: fuj coś Ty mi tu dała jaki oblech:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha :evil_lol: I musi lubić psy... hmm co tam mi jeszcze pisałaś :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]udało dostałach 10/20 ale normalnie szok wystrzeliłach 10 odpowiedzi nie mając pojęcia o czym to wgl jest xD no znalazłach moja mama miała mie dzisiej zapisać ale zapomniała...a jo chca jak najszybci:cool3: to nic Ci nie pozostaje jak uczenie sie xD[/COLOR][/QUOTE] Łoooo no to gratuluję :D No to czekamy :D Dzięki za pocieszenie :placz: Chyba zwariuję, bo powoli psychicznie nie wytrzymuję :placz: Booooooonooooooo :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]to sie nie ucz:diabloti: jo sie na hista nic nie uczyłach piękne 0/20 sie jutro szykuje:loveu::evil_lol::evil_lol: aha tyn kurde i co jo Ci miałach odpisać xD pisz do mie części bo mi sie nudzi:evil_lol: ta ino wpierw musza znajś u mie jakiegoś fryzjera dobrego ale zaś żeby cena nie z kosmosu była a jak nie znajda to pojada kajś do Dąbrowy Górniczy czy kajś gdzie moja ciotka sie obcino:eviltong: bo u mie jest tako jedna dobro i wgl ino jutro sie dowiem ile bierze za ścięcie tak do 30 zł jesczcze lajt ale jak więcy to dziękuja:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Hejo :loveu: E tam, przecież mówiłaś, że było abc, może udało ci się jakieś odp strzelić dobrze :D Aaaa no to szukaj, szukaj :D I koniecznie się pokaż po wizycie :cool3: Ej kurde, oni zgłupieli :shake: Jak nie znikną sprawdziany, to pojawiają się kolejne :shake: W następnym tygodniu mam 3 sprawdziany, a za 2tyg - 4 :crazyeye: A jak mówimy, że można do dwóch to gadają, że w inny termin się nie da blabla :roll: Kartkówki to już w ogóle. Pomocy :placz::placz::placz: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Widizmy że tu nos nikt nie kocho:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ja Was kocham zawsze i wszędzie :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]boże wymęczom Cie w ty szkole to jo nawet tak xle nie mom xD jutro spr z histy na kery dosłownie nie umia NIC od początku roku nie otworzyłach ksiazki z histy, na jakiego esa?? A tak nawiasem niedługo se ida do fryzjera:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz :placz: Omg tak mnie głowa już boli od tego uczenia :roll: Eee jak ci coś ostatnio pisałam o chemii itd :diabloti: Ooo to pokaż nam się po wizycie! :D
-
[quote name='łapeczek']ja mam FOCHA na Martusie bo moje dziecko zapomnialo oo mamusi :( i jest mamusi z tego powoodu bardzo ale to bardzo przykro[/QUOTE] Nie zapomniałam :placz: Pisałam ci ostatnio na fbl :placz: Przecież zawsze o tobie pamiętam :loveu::loveu::loveu: [quote name='deer_1987']u mnie tez sie nie wpisuje martusia, ani ty :([/QUOTE] Przepraszam, ale brak czasu :placz: [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]no niestety ale widzisz wczraj jęczałaś dzisiej do szkoły a już po lekcjach:diabloti: ciuu to jo nawet tego tak dużo nie mom boże cóż to za dziecko:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz :-( Jak na razie mam 7 sprawdzianów zapowiedzianych, kartkówek nawet nie liczę :roll: O cenach nie wspominam :placz: Nie odpisałaś mi na smsa! :diabloti: No co hmmm, nie pasuje coś??? :diabloti::diabloti::diabloti: Ja grzeczne dziecko :cool3:
-
Idę cię dodać do znajomych :multi::loveu: PS Ej ja coś nie mogę cię znaleźć xD Poszukaj mnie może ;p
-
Jutro znów szkoła :roll: jedyne co mnie tam podtrzymuje to klasa :diabloti: tak to już mam 6 spr na miesiąc w tym 3 na tydzień :shake: a kartkówki prawie codzień :-(
-
Ale ja się domyśliłam, o co chodzi :cool3: Tylko chciałam znać szczegóły :cool3:
-
Hej :loveu::loveu::loveu: No to musisz mi o tym nowym koniecznie opowiedzieć :cool3: [url]http://i36.tinypic.com/2ngsb9w.jpg[/url] Boncurek :loveu: :multi:
-
Kurcze, no to dobrze myślałam, ale te u mnie zmyla :angryy: Ale trudno :D Nowy? Hmmm... wiesz co, napisz na gg :D:D
-
Aaa rozumiem :) Ok, to jak będę na gg to przeczytam :diabloti: Bo jak na razie nie mam do niego dostępu :diabloti: A dziś miałam spr z ruskiego :D Jak się mówi: u mienia babuszka czy babuszku? Na spr napisałam dwie wersje tzn u mienia babuszka i dieduszku :diabloti:
-
Hejo :loveu: O no to dobrze, że nie spadłaś z tej Doris :D A czemu już na swoim koniu nie jeździsz? Tzn. na Debiucie? Zmieniacie się :D ? Jak taaam? :D
-
Ale ci ładnie powychodziły te zdjęcia :loveu:
-
Jakie ładne mysiowe zdjęcia :D
-
Hejo :loveu: Ejjj dlaczego nie ma mojego wczorajszego posta? :razz: Nawet nie pamiętam, co tam pisałam. O, pamiętam, o butach, faaajne :D Nie przejmuj się szkołą ;) A mi się w śr upiekło, bo połowa klasy dostała 1 (w tym ja :diabloti:), a pan powiedział, że nam nie wstawi pod warunkiem, że następną kartkówkę lepiej napiszemy (znowu coś wymyśli...) :evil_lol:
-
[url]http://i38.tinypic.com/jszz9f.jpg[/url] super :loveu: a jakie fajne koloryyy... :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Jaaaka urocza kocinka :loveu::loveu::loveu:
-
Heeeej :loveu::loveu: [url]http://www.imagic.pl/files//15010/PA246512.JPG[/url] ooo mam taki budzik :cool3: Ale masz dylematy :D:D
-
Mmm truskawka w czekoladzie i loody :loveu::loveu::loveu: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a weź skończ ida se zjeś milka z orzechem i karmelem:loveu::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] O raaany, kobieto, ja tą czekoladę wyżeram od rana :evil_lol: Ona jest najlepsza :loveu: Przez ciebie idę po następny kawałek :diabloti:
-
E tam, też dobre miejsce ;) :loveu: Jak tam weekend? Odpoczywa się :D ?
-
Ja tak samo jestem na biol-chemie :diabloti: