Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No właśnie czytałam o tym na zlotowym... Wszystko się wyjaśni, jak odpisze ta babka :roll: Niestety, na 7 :-( Ale może uda mi się dobrze zaliczyć tą kartkówkę :roll: Oj biedna Ty, ja ostatnio przed po i przed biologią dzisiaj normalnie taki stres przeżyłam, że szkoda gadać :diabloti:
  2. Ale Ci fajnie :D Ja od 8-14.25 w szkole, no chyba że jakiegoś nauczyciela nie ma czy cuś :diabloti:
  3. Aha :) No to fajnie :D Fajny zlot się szykuje :cool3: Hahaha najlepsze jest to, że na infie i tak nic nie robimy, każdy robi co chce :D Miałamnapisać, że byłam bardzo zestresowana xD Właśnie sobie przeczytałam ostatnie moje zdanie w poprzednim poście :diabloti: No i jutro idę na poprawę z biologii (nie pochwalę się jak na razie moją wspaniałą ocenką :diabloti: a napisałam źle dlatego, że akurat wtedy strasznie się czułam)) na 7.00 :shake: :placz: Nie wiem, jak ja wstanę :-(
  4. Śliczne portrety :loveu::loveu: Ojj ale masz dużo :(
  5. Nie no, zad dom to NA RAZIE dla mnie trwają krótko, ale nauka jest o wiele dłuższa... :diabloti: I jak, jesteś chętna? :evil_lol:
  6. [quote name='Iś & Chester'][B]Martuś[/B] tobie też :eviltong: pfy, ja tam śnieg lubię, więc na Twoim miejscu bym się tak nie cieszyła :D w ogóle muszę Cię kiedyś dorwać na gg, bo sto lat z Tobą nie gadałam. Możliwe że aż od pozlotu ? xd ce już wakacjee..:loveu:[/QUOTE] Hej Isiu :loveu: Ucz się, ucz :diabloti: Też lubię śnieg, ale nie lubię, kiedy się topi, bo w dworze jest tylko jedna wielka kałuża :diabloti: No właśnie :D A kiedy ja jestem,, to Ciebie nie ma, phi :eviltong:
  7. Świetne fotki, normalnie kocham Bardula :loveu::loveu: O rany, jak ja bym się zamieniła z wami nauką z gimnazjum... :diabloti: Chętnie wam dam naukę z liceum, chcecie? :diabloti:
  8. Heloł :loveu: W końcu wpadłam :) Łaaał już bez lonży jeździsz ^^ Jestem z Ciebie dumna :multi: O byłyście w tym zajeździe :) No domki podobne do tych z Sulistrowic, tylko że więcej tam jest miejsca, nie :D ? Jaka piękna obroża :loveu: I Boneczek jak zawsze :loveu: Widziałam tego demota :D Ostatnio na infie nie mamy co robić i tylko tam siedzimy :evil_lol: E tam, nie denerwuj się :calus: A ja dziś dostałam 4 z biologii za odp :multi: A taka zestresowałam, że szok :diabloti:
  9. No to potem opiszesz, co i jak :diabloti:
  10. Hejo kochana :loveu: Jaki cudowny mój Bonek :loveu: Jak tam? :D
  11. Krów kocha śnieg :loveu: Jakie piękne zdjecia :loveu: A u mnie w ogóle śnieg nie padał :D
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Heloł;) a nie wiem a co chcesz na randka mie zaprosić?:diabloti: jutro ida z Bonem do weta zapisać nos na konie a późni do Bytomia jada pooglądać buty;)[/COLOR][/QUOTE] No pewnie :cool1: Kurczę, przejrzałaś mnie :razz: A to ciekawie :D
  13. Hejo :loveu: Jak się ładnie położył :loveu: Jakie masz plany na jutro :D ?
  14. E tam, będzie dobrze, przecież dobra jesteś z pingla ^^ Będę trzymała kciuki :) A i jeszcze mam w pt skrócone lekcje to w ogóle ^^ Tylko czwartek mi się nie podoba, bo spr z ang i liczę tylko na to, by pani znowu jakiś dziwactw nie wymyśliła xD
  15. E tam, dobrze będzie :D! Te wcześniejsze punkty cię wyratują i nie będzie tak źle ^^ No jasne, cały czas chodzę upita :diabloti: wykryłaś mnie wiesz :diabloti:
  16. No szkoda, ale może do czego innego się przyda ^^ Ojj.. ale może nie było źle, wcześniej przeciez z odp dostałaś 18/20 :) Ja tez miałam niedanwo kartkówkę z ang, uczyłam się pełno tych słówek, a babka zrobiła w ogóle z innych, których mówiła, że mamy się nie uczyć :lol: No cóż ^^ Ogółem dzisiaj jakoś mi humor dopisuje nie wiem czemu :) Nawet w szkole mi mówili, że ja jakaś taka rozpromieniona dzisiaj :D
  17. Heloł :D No zastanawiam się, zastanawiam :cool3: Ale bardzo bym chciała ^^ Ooo te kolczyki doszły :) Fajnie, szkoda tylko, że tamten za szeroki... Ale masz fajny tydzień :D Ja dzis nie miałam 3 lekcji, bo nauczyciele chorzy :cool1: Jutro nie mam jednej i jeszcze 2 baseny czyli też praktycznie wolne :D łiii :D I środa wolna :loveu:
  18. [url]http://i38.tinypic.com/2e3y9oo.jpg[/url] no taa i jeszcze by coś naszą Ewę przejechało.. :shake: głupki!!! :eviltong: Ładne zdjęcia ^^
  19. Hejo :loveu: Ale pycha ciastka :D Udanego spotkanka :)
  20. No bo nie wiedziałam czy w końcu się spotkałyście o tak, czy na koniach :evil_lol: To fajnie ^^
  21. No deszcz ma być jeszcze przez następny tydzień... A gdzie byłyście? :D
  22. Haha nie no spoko, mi tam obojętnie :D
  23. Ej nie chcę być na końcu listy :placz::diabloti::diabloti:
  24. Haha najwyżej trzeba będzie siłą :diabloti: :lol:
  25. Ktoś mnie zakolorował, a ja jeszcze nie wiem, czy na 100% będę :D
×
×
  • Create New...