Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]mi sie nizebyt podobo wolałabych żeby był stary wygląd... w 2 klasie??!! ciuuu fajny bezsens dobrze że jo ino w 1 miełach nie mom sie kogo ani czego jutro trzymac jeszce sie tam udusza:diabloti: no to powidzenia na pewno napiszesz na 3 abo i wiecy!! trzymom kciuki!:) no i pan Ż podobno coś kombinuje i chce miw wypieprzyć z drużyny z pingla na turniej drużynowy mistrzostw śląska amatorów no chyba mie szlag trefi jak mitakie swinstwo zrobi!! zabija gnoja...jutro sie okaże czy jada czy nie jo sie chyba zabija jak nie...bo Wojtka nie spotkom ani nic maaasakra jednym słowem[/COLOR][/QUOTE] Hej! ^^ No to dobrze, że przetrwałaś jakoś tą gastroskopię i masz to z głowy :) No i dobrze, że wyniki były ok :) Szczerze to też wolałabym stary wygląd, tutaj mi wszystko na siebie wchodzi... ;/ I buziek nie mam.
  2. Ej trudno mi się połapać, co gdzie i jak na tym nowym dogo ;/ Fajnie... Ogółem nie jest złe tylko po prostu.. INNE... A wiesz, że ja mam po jeszcze w 2 klasie? To jest niesprawiedliwe!!! ;( A z ruskim już lepiej, gadać już umiem, z pisaniem też w miarę ok xD Trzymaj się tam jutro na tej gastroskopii :* A ja mam jutro masakryczny spr z bioli aaaa ;( oby 3 było xd ps ok, nie jest tak kolorowo, jak myślałam... wkurza mnie trochę ten nowy wygląd, taie linki z prawej najgorzej mnie wkurzają, przez co dogo jest od lewej i źle mi się czyta.
  3. Anulcia :loveu::loveu::loveu::multi: No widzisz, mówiłam, że będzie ok!!! :multi: Super :multi: Śliczne zdjęcia :loveu: Tylko ciebie mi tam brakuje! :cool3: Haha nie lubi psów, a profil na dogo ma, myślisz? :lol::diabloti: Haha fajne osoby jego profil ostatnio poodwiedzały :diabloti: Zaczynają się schody... rosyjski jest coraz trudniejszy :evil_lol: Liczymy do stu :evil_lol: Mówić to ja umiem, ale z pisaniem gorzej :cool3: Mam 5 z po :loveu: Aaaa a ja dziś zasnąć nie mogłam i w ogóle cała się zestresowałam, trzęsłam, bolało wszystko i w ogóle :diabloti: łiii :loveu: Ale mamy głupio w drugim semestrze, bo mamy my sami prowadzić lekcje na ocenę i jeszcze przepytać 3 osoby z ostatniej lekcji, czyli trzeba wykuć 2 tematy :placz: Ale to dopiero w styczniu :evil_lol:
  4. A co on się teraz będzie tak lampił? :evil_lol: Może chce być groźny :diabloti: Weź się nim nie przejmuj, skoro ma jakiś problem to jego sprawa, przecież się nie będziesz zmieniała, bo komuś się nie spodobało, co robisz czy jaka jesteś. Będzie dobrze, może się z czasem jakoś poukłada :):)
  5. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale przyjedź zaczono sie o 11 w Chorzowie byda czekać:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Kurcze, mogłabyś wcześniej to napisać, to bym wpadła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bonek! :loveu: Jak tam na koniach?
  6. No i bardzo dobrze, tak ma być :D!!! Łaaaaał nawet uniform będę miała, no no :D Już ci pisałam, mi tam obojętny :cool3:
  7. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no na szczęście nie przeszkadzo;) Ok nie przejmuja sie starom sie przynajmi na gadu pośla CI odpis od Ty osoby i raczy to tyczy sie mie Ty i mój bodygard już to widza haha xD a tak wgl Tyś sie nie wypowiedziała na tyn temat czy CI sie smiley podobo czy nie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ta osoba jest głupia, skoro takie teksty ci posyła :eviltong: Może jeszcze myśli, że się dla niej zmienisz hahaha :diabloti: A co, nie chcesz mieć swojego bodyguarda? :D:D No piękny smajl :diabloti: Oj biedny Bonek :-( Oby nic mu nie było.. I nie przejmuj się!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  8. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]A no zrobiłach xD i nawet dzisiej nic nie boli nic nie spuchło jem i godom normalnie;)[/COLOR][/QUOTE] Właśnie wczoraj się chciałam zapytać, czy ci nie przeszkadza ani nic ;) Jeju, kobieto, weź się tym nie przejmuj, skoro komuś się to nie podoba i tak zaczyna dziwnie oceniać, to ma problem i tyle ;) Nie przejmuj się!!!!!!! Jak jeszcze tej osobie coś nie będzie pasowało, to sobie chętnie z nią pogadam :diabloti::diabloti: Będę twoim bodyguardem :diabloti:
  9. Hej :loveu: Ja tam nic nie mam do Twojej decyzji, skoro inaczej się nie dało to cóż :):) Soniulka :loveu:
  10. Hejo :loveu: O zrobiłaś już sobie ;) A ja mam jutro 2 kartkówki i sprawdzian i poza tym, że się uczyłam z dnia na dzień to nie mogę się niczego wyuczyć :diabloti: haha :diabloti:
  11. Już lecę :evil_lol: I zobaczysz, że w nim wygram :evil_lol: Poprawisz :D [url]http://img21.imageshack.us/img21/6236/dscn3741l.jpg[/url] mam takie kanapy :D [url]http://img4.imageshack.us/img4/8133/dscn3743d.jpg[/url] Kabi zainteresowany Wojewódzkim :diabloti: Fajną ma grzyweczkę :diabloti: Ładnie obcięty ^^
  12. No widzisz, w końcu wiesz, czym on jest :evil_lol: I widzisz jak piękne zrymowałam :evil_lol: To się ucz, ucz :D Ja z matmy też się tak uczyć nie uczyłam :diabloti: No to czekam na fotencje :D Jak to nie wiesz? Jak możesz nie wiedzieć?! :evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]wiesz co...klupnij sie w łeb zanim coś napiszesz:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ja się tylko z wami droczę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='dog193']A co tobie, masz kryzys wieku średniego, czy co? :evil_lol:[/QUOTE] Zgadłaś :evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Sweet']Hej Martucha:loveu::diabloti: Tak stęskniłam myślałam że już nas nie kochasz:placz: No udało ci sie:D to fajnie A w sumie nic:eviltong: Musze się na matme nauczyć;) A wcześniej wykąpałam i obcięłam kabika I nawet wygląda jak pies:evil_lol:[/QUOTE] No coś Ty! Ja was kocham od zawsze i na zawsze :evil_lol::loveu: Łaaaał no to robicie postępy :D Kabi wygląda juz jak pies, no no :cool3: Muszę to zobaczyć :cool3: A ja od wczoraj nic nie robię i nie wiem, co robić :diabloti::diabloti: Więc pozostało mi... no dobra, poza dgm :D... face... no dokończ :diabloti::diabloti::lol::lol:
  15. E tam, tylko tak o mówicie... :-(:-(:-(
  16. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł:loveu::loveu:a na zlot musisz jechać bo jak nie to Ci tam przyjada i siłą zaciągna!!:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] E tam, nikt mnie nie chce to nie będę się pchała :diabloti::diabloti::diabloti:
  17. Hej Aducho, moja spamiaro :loveu: :diabloti: Stęskniłaś się za mną? :loveu: Ooo trafiłam na fotencje :cool3: Oczywiście wcześniejsze też oglądnięte (wchodziłam regularnie :cool3:). A co tam dzisiaj u ciebie słychać :D:D?
  18. Hejo :multi: No to dobrze czytałam o tym kolczyku ^^ Super masz avatar! :diabloti: :loveu:
  19. Też bym mogła potwierdzić swoją obecność do piątku? ;)
  20. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]noo wreszcie coś z tymi kudłami zrobiłach! dzięki:diabloti: a nic tam miałach dzisiej iś z kumpelą sie po fryzjerze dziurawić ale zaczeło loć i wgl u fryzjera dłuży mi zeszło i wybieromy sie w czwartek:diabloti: a co z tego bydzie to zoboczymy a ogólnie to mie przyszłach do dom dopiero niedowno bo byłach w szkole po szkole u fryzjera i jechałach od razu z rodzicami do selgrosa i mie łeb strasznie boooli[/COLOR][/QUOTE] No i jest super :multi: A Ty w końcu chcesz mieć kolczyk w eee buzi, tak? :diabloti: A mnie głowa codziennie boli xD
  21. Hejo :loveu::loveu::loveu: Ale fajna fryzurka, w końcu twoja upragniona odmiana :D :multi: Co tam? :loveu:
  22. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]PO przeżyjesz jo przeżyłach i jest dobrze:diabloti: haha i jak CI poszed tyn spr?:D[/COLOR][/QUOTE] No mam nadzieję, że przeżyję... Dzisiaj niektórzy dostali 6 i 5 z zadań, a ja kurde nic nie kapowałam :roll: Dopiero niedawno sobie porobiłam i w końcu zrozumiałam, dlatego liczę na to, że chociaż spr napiszę dobrze... Spr??? Dzisiaj miałam z chemii i dobrze mi poszedł :D [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]mie dzisiej z bioli do odp wzieła i mie wkur***a...powiedziałach prawie wszystko zaciełach sie przy 1 pytaniu ida do ni co dostałach a łona do mie no bardzo słabo CI poszło jo na nia takie oczy:crazyeye:i godom przecież odpwiedziałach na wszystko ino przy 1 pytaniu troszka mie zwiesiło a ta zaczyno po mie ryczeć żem bezczelno jest...i dała mi 5/10...[/COLOR][/QUOTE] O kurcze, to niemiło :shake: Ale nie martw się, lepsze potem oceny (więcej punktów) dostaniesz i będzie ok, a ją się nie przejmuj ;) A ja mam jutro biolę i będę musiała się zaraz uczyć :shake: Omg :shake:
  23. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]ta do zdrowia już to widza xD ale dzięki:loveu: a no musza sie męczyć niestety bo mom jutro pełno pytań i kartkówek a we wtorek spr z rozszerz bioli... Bono sie zdenerwowoł jak go po nogach kilałach:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] A do czego??? :diabloti: Ja też niedługo będę miała spr z bioli, pani sama przyznała, że będzie trudny :shake: Ona nam daje same maturalne :roll: A ja mam jutro PO :placz::placz::placz: co się równa pełno stresu na sam początek dnia. No i spr z chemii do którego dopiero teraz się będę zabierała za uczenie :eviltong: Wymiziaj Boncurka :loveu::loveu:
  24. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]ciu dzisiej jest jeszce gorzy wszystko mie boli i wgl maaasakra nie mom siły sie uczyć a na jutro mom pełno wszystkiego... jo mom na podstawie genetyka i już mis ie normalnie nie chce xD u mie tyż tak na PO było ale jak widać przeżyłach i mom sie dobrze xD[/COLOR][/QUOTE] Ojoj... :calus: Wracaj szybko mi do zdrowia :loveu: A jak nadal się będziesz ta źle czuła to co masz się w szkole męczyć ;) No fajnie, że masz już to z głowy :diabloti: Ale kuuurde, ja już się boję jutra :placz: Dobrze, że tylko przez jeden rok jest te po :diabloti: [url]http://i37.tinypic.com/1238ght.jpg[/url] aaaa jaka mina!!! xD
  25. [quote name='Iś & Chester']Martuś wybacz xd. Ja tylko jedną mam, więcej nie zdążyłam.. Nadrobisz zimowymi ;)[/QUOTE] Aaaa chciałabym :D Więcej zdjeć! :loveu:
×
×
  • Create New...