Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Śliczne zdjęcia :loveu:
  2. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]przed 1 no to raczy już spałaś :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Nie e, raczej próbowałam spać :diabloti:
  3. Wcale nie spałam xD No a jak inaczej :loveu:
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]wie bo np wczoraj przez opisy z Adrianem my pisali i wgl xD dzisioj nie byda dawała znaków życia:P jo zdradzić nigdy nie jest zem zdolno do takiego czynu! [SIZE="7"]<3[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Aaa rozumiem :D Hmm ciekawe, czemu tego nie widziałam (tych opisów) :D No i tak ma być! :loveu: :loveu: [B][FONT="Arial Black"][SIZE="7"][COLOR="#ff0000"]<3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :loveu:
  5. <33 xD No to udawaj, że cię nie ma :D A skąd on może wiedzieć? No chyba, że jesteś dostępna :D :loveu::loveu::loveu: To dobrze, że mnie nie zdradzasz, ja ciebie również :loveu: Czeeekam z niecierpliwością na cieeeebie :D
  6. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]cieszem siem :D ale jak łon napisze zaś dzisiej to sie załomia... ale nie ok jest super jestżeś moją dziewczyna tak więc kiedy moga przyjechać?:D[/COLOR][/QUOTE] Poprawiłam ci na "łon" w cytacie :diabloti: No mówiłam ci, byś nie odpisywała i już :D Właśnie, nie myśl o nim tylko o mnie, bo się będę czuła niedowartościowana i zdradzona :( Tak więc przyjeżdżaj kiedy chcesz, może być nawet i teraz :diabloti:
  7. No przecudownie, jestem dumna z Ciebie, moja tyy :loveu: :diabloti:
  8. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ok to jo sie moga podzielić:D bo jo sie lubia czepiać i lubia jak sie powtarzosz wtedy jest mi raźni i wgl świat nabiero kolorów i wgl [/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE] :multi: tak tak tak :D Ojej :loveu: Nie słodź mi tak, bo jeszcze uwierzę :D
  9. Po tobie.. phii ;pp A co do tekstu, którego się tak mnie uczepiłaś, to masz się nie martwić i go olać, mówiłam już too ;d
  10. Aaaa jaka czekolada :loveu: podziel sieeee :loveu:
  11. Bono cudowny mój :loveu: [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]dzięki;) kaj idziesz?????? na randka:evil_lol: nie no nie wiem kaj idziesz nie pamietom wybacz:D i co pedobear był u Ciebie wczoraj sie pobawić?[/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE] No pewnie, że na randkę :diabloti: Jest codziennie :diabloti:
  12. Super zdjęcia :loveu: Kolczyki najlepsze :loveu:
  13. Bono mój cudowy :loveu: [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hej:loveu: a no fajnie fajnie słoneczko świeci ale fest zimno:P a czemu jutro?? bo se nic nie przypominom żebyś sie kajś wybierała czy co;P[/COLOR][/QUOTE] No, ale przynajmniej jest słońce :P A bo dziś idę ;pp
  14. Heloł Wam :hand: Booon :loveu::loveu: O u Was też dziś tak ładnie jest, słońce, niebiesko i w ogóle :D:D Oby jutro też tak było :D Co tam? :D
  15. Świetne są te zdjęcia, za dużo by dawać tu lnki moich ulubionych wypatrzonych :D po prostu świetne :loveu: I z Tobą zdjęcie jakie piękne :D:D
  16. Super są te zdjęcia :loveu:
  17. [url]http://i50.tinypic.com/2dt4lg.jpg[/url] haha to jest boskie :D Ale się cieszy z prezentu :loveu:
  18. Nie wiem czy czasami ci się nie wetnę w zdjęcia, ale ok :D Może mnie nie zabijesz :D Wesołych świąt wam :D
  19. [quote name='Izabela124.']Hej Marta! Rzeczywiscie Cię u nas wieki nie było, myślałam, że już zapomniałaś o dogo a tu niespodzianka, witaj:multi::multi::multi:[/QUOTE] Haha no co ty, oczywiście, że nie zapomniałam :D:D Ale ciepłe zdjęcia :) I Oleńka jak urosła! ^^
  20. Haha e tam, no nie mów, że tu wchodzi xD
  21. Asiu, wesołych świat! :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj Barda i Tysię :D:D
  22. E tam, nie zabije, jak co to będzie na mnie xD
  23. Haha możesz możesz wstawiaj xD
  24. Bono Mikołaj! :loveu::loveu::loveu: :D:D
×
×
  • Create New...