-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Nie udało ci się! [COLOR="#ff0000"][SIZE="7"][FONT="Arial Black"]< 3[/FONT][/SIZE][/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i47.tinypic.com/qpgppj.jpg[/url] jakie słoooooooodkie :loveu::loveu:loveu: Cudeńko <33 A tak w ogóle to I <3 U ! xDD
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ale mój jest malutki i szybko sie może przeziebić:D a Twój to stary koń już;D opkok napisza ale spokojnie to dopiero jutro:D[/COLOR][/QUOTE] Nie obrażaj go, przeciez on ma dopiero pół roku, to tak niewiele xD Okok, to będę czekać :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]nie nie momy wspólnego:D e tam kurde nie hcciałach przeziębić dziecka:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] A mojemu na szczęście nic nie jest, chociaż zimne było bardzo :eviltong: Ale to dopiero jak wracałam :D [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no ajutro idizmey z wujkiem Adikiem na plac:D[/COLOR][/QUOTE] Ooo mi też relacje, mi też :D!
-
No to szkoda, że nie ma wspólnego ;) A gdzie mi się Anulka teraz włóczy?! :P Że jej tu nie ma, aż dziwne :D
-
Hejo :loveu: Więcej zdjęć :D! A macie zdjęcie takie wspólne, z Wami :D:D? PS Anula, ja dzis robiłam zdjęcia jak padał śnieg :diabloti: Haha, ale nie padało dużo, więc jest ok ;)
-
No to gadaj, a nie "masz odp" :D:D To witam w klubie wiecznej winy xP Dzięki dzięki :D:D Huraa :P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ok ale Ci na forum nie powiem :D tak na Ciebie bo przy adrianie jest wszystko moja iwna nawet że deszcz padoł to była moja wina:evil_lol: No ale sie ładuje:D mi sie szybko załadowoł nic sie nie ścinało wy jakies słabe kompy mocie abo co:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No to gadaj na gadu :D Nie, wszystko na mnie jest zawsze i wszędzie xD Haha ładowało mi sie i przez przypadek wyłączyłam xD Teraz mi przypomniałaś, że chciałam obejrzeć XD
-
Jak to nie interesuj xD Ja chcę wiedzieć! Ja ci moje sny opowiadałam xD [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]kurde a Marta sie nie mogła dodzwonić bo jakoś zasięg straciłach nie wiem czemu a Iśka akurat dzwoniła jak Golcegrali to nie było nic słychac i dupa;D[/COLOR][/QUOTE] No właśnie, a potem na mnie, że nie dzwoniłam, tak tak, znowu na mnie :D A mi filmik się na razie wolno ładuje :D No dobra, nie tak znowu bardzo wolno, ale nie szybko :D xD
-
Po jakim śnie hmmmm :D?
-
No i już pojechała :D:D:D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ije tak słabo to nie ma o czym godać:D ida no zaroz!!!!!!!!!!!!!! wyrzucosz mie ja okok[/COLOR][/QUOTE] Haha no niestety :D Nie wyrzucam! Tylko skoro macie isć na 20 to chyba już dawno powinniście jechać :D:D
-
Już ci powiedziałam :D Ty idziesz czy nie xD?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hm nie przypominom se tego ale ok:diabloti::evil_lol::evil_lol: fajniejsze?? nie pamietom jakie przypomnij mi NUDZI MI SIE JUŻ TU:D[/COLOR][/QUOTE] Co?! Pisałam ci przecież! Haha nie, bo ja nie przeklinam :diabloti: NO ŁAŁ xD
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hahaha tak wiem kto:evil_lol::evil_lol: godałach ze o 12 nie PO 12...żydzie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie :diabloti: A ja Ci mówiłam, że zadzwonię po i się zgodziłaś :evil_lol: Znowu żydzie? Zdawało mi się, że awansowałam na fajniejsze określenie :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Nie umia;) Marta skończ jeszce sie okaże że nikaj nie jadymy:diabloti: haha po 12 idź sie utop:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Umiesz!!! Ty wiesz kto nie umie :D:D Jedziecie, mówię ci!!! I nie skończę :D:D:D Ej sama mówiłaś, że o tej godzinie mam dzwonić xD NIE TO NIE! <foch>
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]nie jest dostatecznie rozmazane o! i nie umia robić:D zamknij sie bo jeszce nic z tego nie bydzie to sie zabija:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Umiesz i jest! Będzie, mówię ci!!! Będzie!!! A raczej będziecie razem :D:D:D! [quote name='HuSkYy-Paulina-94']o godzinie 00:00 nie dzowncie do Anuli bo wtedy moze sie nadazyc ich pierwszy pocalunek :roflt: tak wlasnie :D:D[/QUOTE] Tak tak tak :diabloti: Zgadzam się z tobą, dlatego dzwonię po 12 do niej xD
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]literaki?:evil_lol: lepi nie bo to za inteligentne do nos:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Mów za siebie xD To jest fajnie (hahaha jaaasne :diabloti:). [url]http://i48.tinypic.com/64notj.jpg[/url] to jest cudne! :loveu: i tylko mi powiedz, że nie umiesz robic zdjęć! I jest tło rozmazane! [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]i może sie coś zmieni PAULINA MOŻE BYDZIE MIAŁA TATY szybci niż sie spodziewała:evil_lol: nie ale na razie ciii:D[/COLOR][/QUOTE] Haha! Sama to przyznajesz :D Ja ci mówię, że od dziś lub jutra będziecie razem ^^
-
Haha :D:D Graaaaj :D
-
Wbiłam ci się pierwsza na nową stronę :D A o planach już wiem, suuuper :D
-
Cooooś :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] 1 zdanie nie wiem czego dotyczy ale ok:D a wyecie ze tyn pies kery przy mie jest jak siedza w koszyku to moja Domciórela:-( [/COLOR][/QUOTE] To dotyczyło tego słowa "skuli" :D Ja wieeeem!
-
A ja jak zwykle się domyśliłam, co to znaczy :D Piękny skok :D I zdjecia, które już widziałam :D:D Ok ide na chińczyka dokończyć z tobą xD
-
Maasz nie ryczeć :D A no rzeczywiście, pamiętam, jak wstawiałaś to zdjęcie :D