Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Heja :loveu: :multi: No dajesz nowe zdjęcia, dajeeesz :D Dawno nie widziałam Bonolka (:diabloti:) i zresztą Ciebie też :D
  2. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Martuchna pilny uczeń:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Ah nawet ty to przyznałaś :loveu: :multi: [quote name='Sweet']haha:D ja tylko niektóre słowa znam:P słowniczek sobie założe:P W szkole masakra... pod każdym względem... z chemii zarobiłam 1 i 2 wiec nie wiem jak utrzymam 4 na koniec;/[/QUOTE] Haha no zakładaj zakładaj :D Anula będzie dumna :D No najgorsze, jak łapiesz oceny niższe od tych, co miałaś w tamtym semestrze... coś o tym wiem ;/// Nie będzie tak kolorowo, jak chciałam :P
  3. Haha no wiesz :D:D :evil_lol: Anula normalnie mnie uczy śląskiego :D Co u Was, jak tam w szkole? Ja już widzę ten zapiernicz w przyszłym tygodniu ;/
  4. Hej Wam :D:D! Klachule to plotkary :evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ty sie nie znosz:evil_lol: no u Ciebie sie topi u mie wali śniegiem tak więc zamknij sie:D[/COLOR][/QUOTE] Nie martw się, u ciebie też się stopi niedługo :diabloti: I się znam :P
  6. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]nie Ty sie po prostu nie znosz i tyle:diabloti: jak nie bydymy mieli jak u mie durś śniegiem wali:diabloti: jo Cie zdołować nooo dziołcha prosza Cie:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] I kto tu się nie zna :D:D! Hahaa ale potem już nie będzie tak kolorowo xD U mnie śnieg się topi :P Hahaha nieprawdopodobne, no nie :P?
  7. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]włahahaha:D nie wychodzi na to samo nie znosz sie i tyle:evil_lol: jo Cie kochom zawsze i wszędzie:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Wychodzi na to samo, ja ci to mówię xD Co za różnica kiedy kto ma ferie xD Nie będziecie mieli dużo śniegu xD I w ogóle to i tak wolę mieć ferie w środku i cicho bądź xD Jeszcze raz mnie spróbujesz zdołować to się nie odezwę do ciebie xD
  8. [quote name='Anula & Bono'] [COLOR=Blue]hahaha jo byda spać do 12 a Ty zapieprzać w szkole a co:D jak jo Cie olewom sory wery dzisiej ze szkoły przyszłach na sekunda na dogo i cały czos leża w łóżku i sie kitowo czuja...[/COLOR][/QUOTE] Przymknij się xD Ojej, czyżbym miała tak samo już od kilku dni wolnego :P? Na jedno wychodzi kochana xD No olewasz mnie, olewasz! Ja wiedziałam, że mnie nie kochasz... :D:D
  9. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue] oh jak mi przykro:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Nie denerwuj mnie :diabloti: I jeszcze trzeba być mną, żeby się rozchorować w ferie :D Ale w sumie lepiej teraz, niż jak w czasie szkoły, bo miałabym istną masakrę :O Głupku, odpowiadaj na gadu!!! Ja tu próbuję się z tobą porozumieć, a ty mnie olewasz, wstydź się! :P
  10. Ja jestem grzeczna i nie piję złych rzeczy xD xD
  11. Phiii to udajesz, że cię nie ma, taaak? Oj nieładnie, uważaj, bo znowu nie będę z tobą gadać xD
  12. Piszę do ciebie na gadu, ale ciebie nie ma!!!!!!
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]włosy Bona są wszedzie:D Ty se odpoczełaś to teroz czas na mie;D[/COLOR][/QUOTE] Zabierasz mi ferie :D
  14. Widzę włos Bona :evil_lol: Albo i dwa xD E tam, poradzisz sobie :D No, tobie się ferie zaczną, mi skończą ;( Mogły by trwać dłużej :(
  15. Najlepszego dla niej :loveu: SUper foty :D
  16. Cudowne zdjęcia :loveu:
  17. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]wrócciłaaaa:multi::multi::multi::multi: nareszcie:loveu::loveu::loveu::loveu: słodko chyba CIe pre gupku:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] :multi: A teraz wbijam na gadu :D Haha no tak uroczoooo :diabloti:
  18. I jak tam, już lepiej ze zdrowiem :D? Co u Was :D?
  19. Heeeej :D Jak tam szkoła :diabloti:?
  20. [quote name='Anula & Bono']a tu co tako cisza kurde Marty nie ma i nikt nos nie odiwedzo:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Jak to nikt? Wchodzi tu przecież dużo osób xD A tak poza tym jesteeeem :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/9u0yt3.png[/url] Anula jak ty tu słodko wyszłaś :D:D:evil_lol: [quote name='Talia']Ja tez nie często wchodzę, ale jak już wejdę to muszę wszystkie nowe na głównej obejrzeć :p[/QUOTE] Ja tak samo :D!
  21. Łiiii a mi się zaczynają ferieeeeeeeeee :D:D:D Haha :D! Ja chcę :D
  22. Iśka :D! W końcu jesteś :D Super zdjęcia :loveu: Genialne xD Dałabyś jakieś z wyjazdu :D
  23. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jo nie jest gupio to jest masakryczno średnio:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Nieprawda! :P [quote name='Sweet']tak bo my mądre jesteśmy:D tylko Marta się wyróżnia:evil_lol:[/QUOTE] No rzeczywiście bardzo się wyróżniam :P Ale za to drugi semestr po prostu super zaczynam :P
×
×
  • Create New...